Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 87

  • 31 451
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Привет, Гале Hug Heart Eyes Grinning,
Скрит текст:
успях, смогнах и с прозорците, и с почистването, остава само прах да мина ..... Добрв, че беше моят Юмер да помага, че нали се понатъртих и разтегнах след инцидента ми в банята през лятото, още не мога да се хвърлям на 100%..... Joy Joy Joy

Подкрепям те, права си за всичко, слабост на сценария са образите и на Азиз, и на Сули амджа, точно си се сетила за мафията..... Но пък и дв да знаем, може наистина да е такава действителността в тази част на комшулъка......

А за реакциите на Йомерката към Селим, за ревността му, вече започна да ми домъчнява, такъв хрисим и сговорчив ми е много необичаен...... Joy Joy Joy



 Joy hahaha Joy hahaha Арфи,четеш ми мислите ...  Joy Joy hahaha Joy

Харесвам Еркан като играе в момент на "ревност" ...
Един от любимите ми моменти от Л на З беше,когато разбра че жилището на Сабиха всъщност е на Гюршат,полудя и я върна на сила в неговата къща - този ревниво-влюбено  - ядосано-отчаяно готов на всичко поглед  smile3521

# 736
  • Мнения: 5 723
 wavey Я направете една бригада и за моите джемлекени.... Hug Hug Hug

Свършвайте  домакинската работа в тази тема , а в новата само почивка  и сериал ...""Ха дано ,ама надали ...."" пее Графа

# 737
  • Мнения: 4 725
Привет, Гале Hug Heart Eyes Grinning,
Скрит текст:
успях, смогнах и с прозорците, и с почистването, остава само прах да мина ..... Добрв, че беше моят Юмер да помага, че нали се понатъртих и разтегнах след инцидента ми в банята през лятото, още не мога да се хвърлям на 100%..... Joy Joy Joy

Подкрепям те, права си за всичко, слабост на сценария са образите и на Азиз, и на Сули амджа, точно си се сетила за мафията..... Но пък и дв да знаем, може наистина да е такава действителността в тази част на комшулъка......

А за реакциите на Йомерката към Селим, за ревността му, вече започна да ми домъчнява, такъв хрисим и сговорчив ми е много необичаен...... Joy Joy Joy



 Joy hahaha Joy hahaha Арфи,четеш ми мислите ...  Joy Joy hahaha Joy

Харесвам Еркан като играе в момент на "ревност" ...
Един от любимите ми моменти от Л на З беше,когато разбра че жилището на Сабиха всъщност е на Гюршат,полудя и я върна на сила в неговата къща - този ревниво-влюбено  - ядосано-отчаяно готов на всичко поглед  smile3521
smile3521 smile3521 smile3521 newsm68 newsm68 newsm68 Как и' се радваше през нощта, но и на какъв тормоз я подложи, идеше ми да го думна по чутурката... Joy Joy Joy

Хайде да бягаме в новата тема, че серията скоро ще започне......

# 738
  • Мнения: 4 725
wavey Я направете една бригада и за моите джемлекени.... Hug Hug Hug

Свършвайте  домакинската работа в тази тема , а в новата само почивка  и сериал ...""Ха дано ,ама надали ...."" пее Графа
Софиииии Heart Eyes Hug Grinning  rotfImbo rotfImbo rotfImbo , идвам, сколасах......

# 739

Общи условия

Активация на акаунт