Мотивация и диета?

  • 22 746
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 953
Много лесно се мотивирам. Но мотивацията ми трае само докато огладнея Crazy
И аз съм така.

# 46
  • Мнения: 4 362
Нищо не ме мотивира, правя го на инат.

И аз така май  Thinking Особено ако ми кажат ,че немога сваля гледай какво става  Mr. Green
Мотивиращо ми действа и като видя аватара на БУБА   Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 10:33 от Дея

# 47
  • София
  • Мнения: 35 945
Мотивира ме всичко.  Огледалото , нова дреха,  среща с приятели които не съм виждала отдавна, празник и когато чуя, че някой е на диета.
Мотивира ме най-вече удоволствието от постигнатото - зная колко е хубаво и как добре се чувствам.
Много лесно се мотивирам, защото съм голям инат  newsm78/ или имам силна воля/ Wink

# 48
А аз още ще качвам  preggo Само се притеснявам после как ще ги смъквам,защото аз 2-рия месец качих не от бременноста, а от това че отказах цигарите и за сега съм качила 13 кг а съм още в 7-мия месец  newsm39

# 49
  • Мнения: 723
От край време съм на "Вие" с диетите. Реша ли, че трябва да свалям килограми - решението при мен е пълен глад. Знам, че звучи нереалистично, крайно и най-вече нездравословно, но това е положението.....карам на сутрешно кафе, цигари и вода....с една дума - на фотосинтеза. Първите два дни е по-трудно, определено признавам си, но след тях изобщо не ми се поглежда храна. Резултатът е налице. Да не бях само с ниско кръвно, нямаше да се чудя дали да си реша проблема с въпросните 3-4кг, които имам да свалям.
Що се отнася до мотивацията, както някой вече каза - като се погледна в огледалото и съм готова `навита`

И при мен това е 'диетата'...Кофти, ама иначе не става...А и при положение, че моето нормално хранене за другите винаги е било диета (такива са ми нуждите, вкусът и апетитът), нямам какво друго да огранича.
Когато отслабвах след раждането, се мотивирах с поглеждането ми в огледалото гола, с разглеждането на снимките си от плажа и с чести проби на старите ми любими дрехи...
 Peace Успех в борбата с килограмите!  Peace

# 50
  • Мнения: 86
Мотивират ме едни къси панталонки, който носих миналата година лятото, а сега едвам закопчавам, да не говорим за преливащите телеса над колана - направо грозна гледка, само да се видя с тях в огледалото и ме хваща яд на мене си, така си имам цел и я следвам, случва се на седмица да ме изкуши нещо сладко или тестено, но след грешката ме обхваща такова чуство за вина за пропиляните усилия в предишните дни, че ми се отщява всякакво ядене

# 51
  • Мнения: 2 956
Е тая тема ще я следя с огромен интерес, защото аз нямам никаква воля и когато и да съм на диета, все криввам от пътя.Хем си казвам, че идва лято и не ми се ще да опна т`ва туловище на плажа, и че трябва да ги сваля тия тъпи килца, хем все нещо ми се дояжда и не мога да му устоя.

Ей така съм и аз  Embarassed а като видя няколко снимки или аватари на мами от форума и ми действа много мотивиращо...определено БУБА и BubetoTheCool...
И снимка на хладилника слагах и то от деня на изписването ми от болницата и пак действаше 4-5 дни само  Rolling Eyes сега да видим до къде ще я  докараме.

# 52
  • Мнения: 7 914
Мотивацията ми е да се чувствам/ изглеждам добре! Peace

# 53
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Заговорих се с едно момиче, което имаше бебе на почти годинка. Момичето изглеждаше страхотно. Аз не се свеня, питам, че темата ми е много интересна.  Blush Мислих си, тя е от онези щастливи жени, които качват пет кила и в мига, в който излезе бебето, скачат в най-тесните си дънки. Praynig
Момичето много се смя и ми разказа, че вярно, винаги е била слаба, но качила не 5, а 20кг.  Shocked Когато родила, свалила 10, но като кърмеща мама ги качила пак. Тогава обаче (обрат  Laughing) срещнала бившата приятелка на мъжа си. Преди приятелката била леко пълничка и нашата девойка може би нееднократно е подчертавала това, за да заплени завинаги и докрай любимия мъж.  Laughing
А сега, какво се оказало? Нашето момиче като слон, бившето гадже - като модел.
Ето това, каза момичето, ми подпали фитила. На всичкото отгоре се засичали чат-пат с девойката, а това допълнително я стимулирало.  Grinning
Ето какво прави любовта, ревността, конкуренцията - абе, всичко може да свърши работа, реши ли човек да отслабва.  Joy
П.П. За съжаление, няма да ви свърши работа, ако бившите приятелки са пищни мацки.  Confused

# 54
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мен ме мотивират само и единствено свалени килограми. Като съм дебела, не мож' ме мотивира с нищо, ям още повече - от яд и напук на себе си, един вид - така и така съм дебела, поне да се наям!  Mr. Green Twisted Evil
Но ако сваля някое килце, веднага почвам диета, шантаво звучи, но при мен е така... Колкото повече гладувам и свалям, толкова повече се амбицирам и мотивирам.
За протокола - и по време на двете бременности съм качвала по 20 килограма, като и двата пъти върнах формата си доста бързо, при това само с леки ограничения.  Peace
Сега обаче ми се запънаха два-три килограма и ги боря с диета, гимнастика и масажи, че идва моретоооооо! Grinning

# 55
При мен този  път се получи много лесно: Преди около 2 седмици реших, че е време да си купя нов бански и започнах да се ровя из интернет, да разглеждам различни модели Simple Smile И тъй като снимките естествено са на мадами със супер телца ме хванаха "комплексите" и си загубих апетита като по чудо.  newsm10 newsm10 От тогава ям предимно салати, много плодове, изпивам по около 3 литра вода на ден (толкова си пия по принцип, не пия абсолютно нищо газирано...),ям пилешки паржолки и т.н. Всичко това комбинирам с около 30мин спорт на ден (или тичам или си пускам фитнес-програмата на Cindy Crawford. Сладко почти не ми се дояжда, а когато това се случи го компенсирам с кафе със захар, даже много захар!  Embarassed
 И така до този момент вече свалих почти 4кг.
Успех на всички!

# 56
лелее имам да свалям 15-17 кг направо не знам какво ще правя но до октомври трябва да отслабна иначе ....

# 57
  • Мнения: 105
Мотивирам се като разглеждам някое модно списание, и като си помисля как ще се покажа на плажа. #Crazy

# 58
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Мотивирам се, когато отслабвам с някой друг. Много обичам да правя диета с майка ми или с някоя дружка. И понеже сега си нямам партньор в начинанието, се надъхвам от темите за отслабване, като чета кой колко е свалил.  Peace
Вчера много ме мотивира Мамица, като видях колко е свалила  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 5 873
Вчера много ме мотивира Мамица, като видях колко е свалила  Heart Eyes
И аз така.Като видя тикера  на Мamica и- край.Наистина ми действа мотивиращо. Hug
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт