SUPERNATURAL: I’m ready for more

  • 48 663
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 427
Изгледах и много ми хареса първата серия. Явно доста ми липсваха през лятото. Laughing

# 31
  • Мнения: 6 390
http://insidetv.ew.com/2013/10/09/supernatural-season-9-ratings/
Supernatural returned much stronger Tuesday night, garnering 2.5 million viewers and a 1.2 rating among adults 18-49, up a big 50 percent from last fall.
Now if that seems like a suspiciously large jump, it’s partly fueled by the fact the long-running action-drama had a lead-in from The Originals […] Still. A rating is a rating. And Supernatural improved notably upon its lead-in (Originals, in its new time period, was down from last week with 1.9 million viewers and a 0.9). In fact, this is the most-watched and best-rated Supernatural premiere since 2010. The episode was titled “I Think I’m Gonna Like It Here,” which might as well be a comment on the show’s new time slot.

9.02 "Devil May Care" Sneak Peek:

# 32
  • Мнения: 6 390
Oписание на 9.04 "Slumber Party":
FELICIA DAY RETURNS AS CHARLIE/SAM, DEAN AND CHARLIE MEET DOROTHY FROM OZ — Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) discover that the table in the Men of Letters house (the one that lit up like a Christmas Tree when the angels fell), has an ancient computer attached to it. They figure if they can get the computer on, they can track the angels. Who better to call for help than the best IT girl there is, Charlie (guest star Felicia Day)? While moving the massive computer, they dislodge a hidden hexbag that unleashes a magical green-webbed wall. Sam and Dean break through it and discover the one and only Dorothy (guest star Tiio Horn) from Oz. She had trapped herself and the wicked witch (guest star Maya Massar) in the web years ago to stop the witch from finding the key that would open the gate that connected their world with Oz. With the wall broken, a massive and magical fight ensues that threatens to destroy the Men of Letters house.
Robert Singer directed the episode written by Robbie Thompson.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 828
То имало нова тема, а аз чакам някой да пише в старата  ooooh!
Иначе и на мен ми хареса началото на сезона.

# 34
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
И от мен гол запис, щото съм пред дилема - епизод по епизод ли да гледам, или да ги посъбера и да си направя свръхестествен маратон?  Thinking
Направо подскочих, като видях епизода качен в Замунда, толкова ми липсваха...  Heart Eyes
Браво, любимите ми сериали се завръщат един по един... Sunglasses

# 35
  • Мнения: 2 369
аз незнам как ще се оправям с моите сериали! едно,че незнам ще смогвам ли да разбирам кой кога излиза (на форума разчитам) и немога да съм заета с графика на серийте и второ,че не съм сигурна дали няма да ги мешам.

# 36
# 37
  • Мнения: 41
Да си кажа за епизода.Както споменах и преди, много ми хареса.Имаше неочаквани неща като например, когато Дийн изгони с онзи символ ангелите.Това със Сазекиел не го очаквах също.Интересно ми е Сам не го ли усеща ангела в себе си.Когато Луцифер беше в него, го усещаше.Хареса ми и разговора на Дийн и Кастиел, Краули в багажника, конника Смърт.С нетърпение очаквам Абадон в следващия епизод.

Радвам се за хубавия рейтинг на сериала.

Сега си мисля вие как мислите като Сам се оправи, Езекиел ще си тръгне ли от тялото му или пък нещо ще стане и няма да иска?

Относно епизод 4, радвам се за Чарли, но не знам дали за това с Оз.

# 38
  • Мнения: 624
Е, дано не направят проблем с Езекиел (ей докато му свикна на името ooooh!), харесвам го. Grinning Пък и Кас каза, че е добър войник. Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 3 581
Айде бе, вие тук не празнувате ли раждането на малкия Джаретчо. Нашта Галка-малка откачалка ни зарадва с мъж!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 624
Не схванах малко за кой говорим, но да й е жив и здрав! newsm30

# 41
  • София
  • Мнения: 3 581
Г.Краули и викате вие. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 41
Честито на Галчето.Да е жив и здрав малкия юнак!


А как се казва?Наистина ли е Джаред?

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
Хах, не, така сме го кръстили ние. Георги се казва. Peace

# 44
  • Мнения: 41
Прекрасно име!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт