Майки на близначета-търся приятели

  • 4 189
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
айде стига с тая дружба, деееее Crossing Arms
айде утре на срещата в борисовата градина!!! 11 часа на слона с дИцата!
Деси, разчитам да организираш дружбенската група. Имам да те черпя кафенце.

кой ще дойде от вас. аз ще съм там. ето:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74377.0;all

# 16
  • София
  • Мнения: 1 110
Мила, нека се оправи времето и няма  проблеми. Мятам ги в колата и съм навсякъде. Вече преодолях препятствието и страха да ги возя в колата без втори възрастен, така че съм мобилна. Количката си е в багажника и готово. Само нека да стане за жени, бели хора и деца навън!  Grinning

# 17
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен мили мами!
И аз ще имам близнаци-живот и здраве-в 14 г.с. съм и съм от Дружба Laughing...Страшен отбор ще бъдем.
Живея в бл.107. Много се радвам, че ще има и други майки с които ще се видя.
Желая ви леко бременеене!

# 18
  • Мнения: 1 895
Добре дошла в отбора на мамите х2 Laughing

Момичета, айде да не се делим по квартали WinkАз съм в Лозенец и само в групата на моите хлапета в градината са 3 двойки(горките лели и госпожи) Twisted Evil Та можем да поспорим кой е най-близнашкия квартал(шегувка) Mr. Green
По-интересно ще е като се стопли времето да се съберем на близнашка среща и да подплашим народа в някой парк  Crazy

# 19
  • Мнения: 293
Здравейте и от нас!Ние също живеем в Дружба Laughing но в другата част-бл.304.Това за груповите разходките сигурно ще е голямо шоу.При едно посещение в София ленд се запознахме с една друга по-голяма двойка близначета а останалите ни наблюдаваха с голям интерес.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 110
По-интересно ще е като се стопли времето да се съберем на близнашка среща и да подплашим народа в някой парк  Crazy
Твърдо ЗА!!! smile3521 newsm10 smile3501

# 21
  • Мнения: 903
Супер сте  Grinning
Най добронамерено ви завиждам, че сте наблизо и можете да се събирате. Тук в Шумен не познавам мами с близнаци, не че няма.
Добре дошли на новите мами Hug Наистина щастието е невероятно. А грижите не се усещат, когато си толкова щастлив. Най невероятното е когато започнат да се усмихват.
И аз преминах през периода на страха, няколко дни бях като зомбирана, но после се съвзех и нямах търпение да се родят.
Желая ви лека бременност и много целувки от нас трите Grinning

# 22
  • Мнения: 355
Ей, колко много нови мами! Добре дошли на всички и поздрави от Пловдив!

# 23
  • Мнения: 331
Ей, колко много нови мами! Добре дошли на всички и поздрави от Пловдив!

чрд, роня!!! да са ти живи и здрави куклите!!! само радости и усмивки да ти носят!!!

# 24
  • Мнения: 228
супер пишете ни и нас ,ние сме близко стига да си взема книжката на пролет ще дойдем  Grinning а на новите мами честита двойна радост трудно е но и весело   bouquet

# 25
  • Мнения: 7 640
Вече преодолях препятствието и страха да ги возя в колата без втори възрастен, така че съм мобилна. Количката си е в багажника и готово. Само нека да стане за жени, бели хора и деца навън!  Grinning
я кажи, с гръб кам движението ли ги возиш?

# 26
  • Мнения: 228
ние се возим с лице към движението винаги ,ако са с гръб трябва да минава колан отзад,поне така е показано на картинката на столчето,ама ние нямаме колани на задните седалки ,пък и така е по удобно виждаш ги какво правят ако са с гръб ще е доста неудобно  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 14 фев 2006, 17:34 от TwIsTy

# 27
  • Мнения: 7 640
в такъв случай как закрепваш столчетата? newsm78

# 28
  • Мнения: 228
ами за малките столчета става (тези дето са до 13кг)ние сем още с тях събират се на задната седалка ние вече 8 месеца се возиме така до сега проблеми не е имало ,но аз по големите няамям представа Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 7 640
ясно, че се събират, как ги обезопасяваш, за да си сигурна, че при инцидент няма до отхвърчат newsm78

Общи условия

Активация на акаунт