Намалете употребата на яйца

  • 2 801
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 999
Уф, яйца не обичам, но банани да! Какво ще правя сега. Rolling Eyes Whistling

# 46
  • Мнения: 6 472
Е как какво, ще умираш, чувствайки се ужасно виновна за замърсяването на околната среда!

# 47
  • Мнения: 9 109
наистина не остава какво да се яде - птичи грип, луда крава, нитратни плодове и зеленчуци, хляб с фасове и прах .....

Има чума по прасетата

# 48
  • Мнения: 25 633
...и шап по овцете... Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 999
То е ясно, че ще се мре един ден. Laughing

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Леле хора, тази тема е много стара, откъде я изкопахте..........

Това за яйцата и ТЕЦ- овете си е истина, няма какво да се прави, но причината яйцата да са така е в цялата ни замърсена природа.....защото не може диоксините да са само в яйцата......те са навсякъде........ Sad

За тези, които си мислят, че се панирам- не сте прави......не се панирам, панирам вас Mr. Green
майтапче.......

Кока кола не е в бутилки от PVC,  а от PET, както и всички останали безалкохолни

За торбичките не ми се коментира, реве ми се направо  Sad

Чао




# 51
  • Мнения: 3 810
Ами и на мен ми произвеждат яйца далеч от Марица.
С това не си завирам главата в пясъка.
Но ще можем ли да се справим с екологичното замърсяване в България, дори и да не сме си завряли главите в пясъка?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
за бананите - за отглеждането съм чувала, че се пръскат с разни препарати. за зреенето - берат ги зелени. те не зреят сами. като пристигнат на някое тържище, от което вече ще се купуват от търговците на дребно, се слагат в специални хранилища. в тях се осигурява определена влажност на въздуха, температура и им се пуска хелиий. хелият стартира зреенето. преди това, като тръгнат от африка, не знам третират ли ги с някакви препарати, но зреенето става по този начин. водиха ни на практика в булгарплод и там ни показаха как зреят бананите не ми се стори страшно  newsm78
Не е хелий, етилен е. Етиленът е растителен хормон, влияещ на зреенето. Wink

Общи условия

Активация на акаунт