Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 7

  • 31 969
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 539
Браво, Аелис! Успех  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5
Ох, ако можех да изкуша скъпият и той да опита да ги спре Praynig.

При мен за сега от (3-ма 4ма човека, които си излизаме често) само скъпия дими, ама така дими , че то направо е за всички взети заедно. Много хокане изяжда като отидем на заведение. Всички се прибираме с миришещи дрехи заради него...  Mr. Green

# 32
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Не се сърди, човече  -   bouquet!

Цъфти_Мъфти - и скъпият така, денонощно дими Rolling Eyes.

Добре съм, не пуша - то не ми се и пуши, дано кризата не ме връхлети изневиделица Joy.

# 33
  • Мнения: 2 811
здравейте искам и аз да ги спирам. Аз ту ги спирам ту ги почвам. пуша доста малко като цяло, по две по три на ден средно, когато имам проблеми пуша повече.
Най- трудно ми е  когато някой пуши около мен да не си изпрося една и аз.
Днес съм пушила една цигара. Тоест май съм по-скоро психологически пристрастена...

# 34
  • Перник
  • Мнения: 18
Дайте мнение за- Клиника за спиране на пушенето „Алън Кар” Много малко инфо намерих в нета.  bouquet

# 35
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
OX'AMAH , хвърляй се в дълбокото Hug.Давай смело, това може да е била наистина последната цигара Hug.

# 36
  • Мнения: 1 289
Аелис, браво!
OX'AMAH - какво чакаш? Можеш и без тия 3 цигари на ден Wink

# 37
  • Мнения: 1 004
Най- важното е, че съм в настроение, едно такова ми е приповдигнато Rolling Eyes.



И аз така се чувствах доста време.  Това ми донесе много успех в спирането, но ми натресе други неприятности, от които още ми държи влага. Но така поне знам какво ми е коствало спирането и изобщо не си представям да мина още 1 път през този процес.

# 38
  • Мнения: 2 811
момичета, почвам от днес абсолютно непушене. ще се отчитам в темата, дано не досаждам.  малко ме е страх, да си призная, защото 15 пъти съм спирала и почвала.
Аз пия и страшно много кафе. Мисля да го сведа до една чаша безкофеиново. Изобщо съм човек, който лесно се пристрастява, особено към стимуланти. Пристрастена съм към кафе цигари и шоколад. Вчера бях само на плодове, за да подпомогна процеса.
Както казват руснаците, събирам си волята и концентрацията в юмрук.

# 39
  • Мнения: 2 811
OX'AMAH , хвърляй се в дълбокото Hug.Давай смело, това може да е била наистина последната цигара Hug.
Не беше, вчера пуших две. Но днес почвам наистина начисто и концентрирано. Важното е за няколко дена да не се виждам с пушачи (едно 90% от приятелите ми), защото ме развалят Grinning.

# 40
  • Мнения: 2 811
Дайте мнение за- Клиника за спиране на пушенето „Алън Кар” Много малко инфо намерих в нета.  bouquet
Аз за него знам, че има книга. Много от познатите ми я прочетоха и с нея спряха. мен ме е страх да я чета, но не знам защо. В нея се обяснява колко е безсмислено пушенето и как нищо не ти дава. не успокоява а напротив изнервя и поражда цикъл, в който да ти е неубдохимо да пушиш и ако спреш излизаш от цикъла.

# 41
  • Мнения: 1 289
Тия книги за мене са афиф работа. И защо е нужно да четеш нещо, което знаеш по презумпция.

# 42
  • Мнения: 5
Тия книги за мене са афиф работа. И защо е нужно да четеш нещо, което знаеш по презумпция.


 202uu Може би хората с по-слаба воля си помагат по този начин. Трябва някой или нещо да ги подтиква. Аз все си викам "ще я прочета да видя какво толкова й има на тази книга", ама все се отплесвам с други неща.  Wink

# 43
  • Мнения: 1 289
Просто за мене трябва наистина да имаш основателна причина да ги откажеш - своя вътрешна мотивация и убеденост, че трябва. Защото ако не, всички останали външни мотивации са непостоянни или временни. Не може да се разчита на тях. И в един момент изкушението взема превес. Също така трябва да ти се окаже подкрепа - окуражаването на хората около теб е важно, да оценят истински какво усилие правиш. Може и да са пушачи - те даже оценяват повече (по мои собствени наблюдения). Не че е задължително Peace

# 44
  • Мнения: 5
Май за някои не е основателна причината, че са толкова вредни. Не говоря за тези в темата, те са тук защото знаят какво е предимството да не пушиш и полагат усилия. Говоря за онези, които безрезервно подкрепят пушенето и твърдят, че не биха го отказали за нищо на света Peace

Много хора не помнят какво е било преди да започнат да пушат. След спирането ми предишния път, сега си виках "ех колко ми беше добре докато не пушех"...  Sad Е вече пак не пуша и смятам този път да е за постоянно. Чувствам се страхотно без гадните цигари. Мога да живея без тях и не ми помагат с абсолютно нищо.   Party

Общи условия

Активация на акаунт