Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 30 ~

  • 44 403
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 177
Гамзе като Джанан. Толкова е хубава с черна коса....Има и още много снимки от този сериал на Гамзе, но ще кача от тях утре. Някой гледал ли е този сериал?
еее стига дее,тя и без това има такова студено излъчване,с тая коса ми е точно Мотриша  Sad

Записвам си, нова обида към нея, много оригинални ги измисляте. -_- Ами много ясно, че ще има студено излъчване, те я карат да позира за сериала или пък на фото сесия или да играе, нормално е да не се е усмихнала, както и да е, щом и на вещица вече прилича...
Рени аз не съм искала да обидя Гамзе като кажа, че е със студено излъчване. Честно да си кажа, логично е да е с това излъчване-първо заради фотосесията и професионалните ангажименти като цяло и второ-заради всичко, което е преживява. Изнасилването, снимките в интернет, дела, крах на кариерата в един момент, една провалена сватба....Логично е да е със студено излъчване

Знаич издразни ме това, че някой я сравни с Мортиша, не знам, ама мисля, че не беше ти, така изглежда, заради фото сесияа, когато говори свободно или и вземат интервю си е усмихнато момичето, според мен това не го е забравила, но няма да ѝ тежи вечно, обичам я, не само заради външния ѝ вид, а заради тази усмивка, която май не забелязвате, впреки всичко, което е преживяла пак е усмихната, винаги това ме радва и каквото и да направи, както да изглежда, лично аз винаги ще я обичам. : )


Не съм я сравнила аз с Мотриша. Наистина когато и взимат интервю е много усмихната. И аз я Обичам не само заради външния й вид, а заради всичко...

# 691
  • Мнения: 0

Едната е точно копие на Яна Маринова.  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 2 177
Мхм
Скрит текст:
Рени искаш ли двете с теб да изпишем темата?

# 693
  • Мнения: 0
Мхм
Скрит текст:
Рени искаш ли двете с теб да изпишем темата?

Добре, но Роси сега е заета и ако Джули сега не дойде, трябва да се заема и да направя подпис за 31 тема.  Peace

# 694
  • Мнения: 0
От мен една снимка на Шефкет,не съм я виждала, може да е нова.   bouquet

# 695
  • Мнения: 0
И една снимка на Уур зад кадър, как се е усмихнал.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 696
  • Мнения: 0
И да си припомним доброто старо лято с една снимка на Гюлджан от него, много е красива.  Two Hearts

# 697
  • Мнения: 2 177
Мхм
Скрит текст:
Рени искаш ли двете с теб да изпишем темата?

Добре, но Роси сега е заета и ако Джули сега не дойде, трябва да се заема и да направя подпис за 31 тема.  Peace

Е то докато я изпишем има около страница и половина..

# 698
  • Мнения: 2 177
От мен една снимка на Шефкет,не съм я виждала, може да е нова.   bouquet


Благодаря ти за снимката на Шефкет. И аз не съм я виждала до сега

# 699
  • Мнения: 2 177
И една снимка на Уур зад кадър, как се е усмихнал.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Благодаря ти за снимката на Уур   bouquet  bouquet

# 700
  • Мнения: 2 177
Новата тема може и аз да я пусна...Какво ще кажете... Този път аз да се постарая за темата

# 701
  • Мнения: 0
Зад кадър от промото на всички сериали на 2011-2012, луди са, не я бях виждала ..  hahaha hahaha hahaha

# 702
  • Мнения: 0
Новата тема може и аз да я пусна...Какво ще кажете... Този път аз да се постарая за темата

Ами, не решавам аз, доста хора сме по принцип и сега ги няма.  Rolling Eyes Не знам

# 703
  • Мнения: 2 177
Зад кадър от промото на всички сериали на 2011-2012, луди са, не я бях виждала ..  hahaha hahaha hahaha


Благодаря ти за снимката. И аз не я бях виждала

# 704
  • Мнения: 2 177
Новата тема може и аз да я пусна...Какво ще кажете... Този път аз да се постарая за темата

Ами, не решавам аз, доста хора сме по принцип и сега ги няма.  Rolling Eyes Не знам
Еми по-добре да изчакаме

Общи условия

Активация на акаунт