AVON само за представители - КАМПАНИИ 15+16 - Тема 121

  • 36 007
  • 773
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 13 805
В пощата и друг път са ме питали дали ще си взема кашона, олепен обилно с тиксо, но преди не знаех, че мога да го откажа.  Попълва се формуляр в пощата, доколкото разбрах. Зоналната твърдеше, че подредбата на кашоните е роботизиран процес и не ги редят хора, та няма как Ейвън да е в грешка. В пощите са мятали кашоните така, че са миксирали всичко съдържимо. Моята случка приключи с извинения и неудобство и допълнителни подаръци за клиентите, за да не им е гадно, че са получили поръчката си в безобразен вид. И добре, че имам запаси, та някои неща, заменям с такива, взети за мен.  

Че в пощите мятат кашоните съм виждала, .....но и че 'робота!' иска малко усъвършенстане си е истина. имала съм разделени поръчкаки на два кашона с меко казано странен избор.



Да ви кажа , че може би Катето няма смисъл да отваря нова тема. така както гледам ние и 50 страници не можем да изпишен за една кампания. А като се сетя , миналата година даже имаше допълнителна коледна тема, защото 50-те страници не стигнаха...

Последна редакция: чт, 07 ное 2013, 13:00 от _re_ge

# 316
  • София
  • Мнения: 1 727
Ре, така е, сега всички тичаме да представителстваме, за да покрием безумните мотивационни програми и не ни остава време да пишем из форума Simple Smile

В кръга на шегата, в пощата, откъдето си взимам кашоните, жените са все по 50 килограма с мокри дрехи и едва-едва ги влачат, така че хич не си ги представям да ги размятат...

# 317
  • София
  • Мнения: 103
Астила, какво е продължението? Любопитна съм.

 А не ми се мисли какво щеше да им се случи, ако аз получа кашон в този вид и продукти, оакани и омазани. Щях да дигна пара, изключено е да платя продуктите, категорична съм.
Интересно ми е как няма да платиш нещо, което е на твое име? Компанията ще те гони до дупка за тези пари и накрая ще си ги вземе с лихвите.

# 318
  • Мнения: 13 805
Ре, така е, сега всички тичаме да представителстваме, за да покрием безумните мотивационни програми

Аз си мисля че е защото махнаха зонирането при поръчките. Аз бях в последна зона, Когато аз пусках поръчки всички бяха свършили и винаги можеха да дадат информация кой продукт  е сполчлив, има ли го и други много полезни неща. Сега,когато паднаха изискванията за експресни и редовни, в края на кампанията рядко хора пускат поръчки и няма какво да се коментира.


Видяхте ли в панорамата за К17 че елитната парфюмерия е на найсет Grinning % остъпка при поръчка на два аромата. Цените обаче на повечето неща "хапят" и даже с отстъпката са скъпи.

# 319
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Астила, какво е продължението? Любопитна съм.

 А не ми се мисли какво щеше да им се случи, ако аз получа кашон в този вид и продукти, оакани и омазани. Щях да дигна пара, изключено е да платя продуктите, категорична съм.
Интересно ми е как няма да платиш нещо, което е на твое име? Компанията ще те гони до дупка за тези пари и накрая ще си ги вземе с лихвите.

Е, да, но изпратената стока трябва да отговаря на поръчката ти, да е годна за обичайното й употребление и най-вече - да я има. В такава ситуация ще приема кашона със забележка и директно, както е постъпила и Astilla, щях да го разтоваря в офиса за връщане или подмяна и да им вися на главите, докато не обработят и проследния продукт. Ако пък се заядем с правилата за електронната търговия, май нямат много шансове да ми бръкнат в джоба.

Гледах го и аз к.17, но съм щастлива, че този път са се оляли доволно с цените и нищо не може да ме привлече в него. Направо шапка им свалям как да се сетили да ми продават комплект на Кристиян Лакроа за 74 лева /стр.69 от каталога/, при положение, че същият този компхлект в к.16 /стр.118/ е на 49 лева и пак има отстъпка. Колко трябва да ти тъп /без извинение/, че да лепнеш подобна цена и да се надяваш, че има по-тъпи от теб, които ще го купят?!

# 320
  • Мнения: 114
Здравейте, мили дами! Hug Чета ви редовно, но няма какво да пиша и само надничам. Туиг и аз се зачудих за "невероятната" им оферта за 74 лв. Според мен има грешка, но ще видим дали е така. Thinking Пуснах една добра поръчка и си чакам фактурата. Някакъв пръстен беше в червено. Докато си получа кашоните и аз ще ги мисля в какво състояние ще дойдат, защото изобщо не ми се разправя по офисите. Praynig Да споделя, че почти изпръсках парфюма Инстинкт и така и не му усетих аромата.  Много нетраен е според мен. Успешна кампания на всички и читави кашони! Няма смисъл от нова тема, тази не можем да я допишем до Коледа.

# 321
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Забравих да ви разправям сутринта какво стана в клона, от който си взимаме поръчките с другарчето. Свят ми се зави като видях отпред опашката и ми светна, че е пенсионерският период.
Обаче служителките са две, гишетата също - викам - влизаме. Все пак от обща култура обяснихме на хората, че сме за колетно гише и няма да бъркаме опашката и да пререждаме. Мали-и-и, кат скокна една леля. Ама леля ви казвам, едва ли имаше 40 години, не беше възрастна дама ... не можело?! Гишетата работели само за пенсиите сега. Да сме ходили другаде. Ох, лельо. Хич не позна на кого си попаднала. Убих я с поглед. После й казах да си смени адресната регистрация тя. Аз нямам намерение да ходя другаде.
Самото получаване на кашоните отне точно между 40 и 60 секунди с подписите.

# 322
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Веси,  Hug, отменила си ме в отговора на въпроса, който jecky ми е отправила. И, честно казано, аз нямах намерение да отговарям. Аз просто действам.

 Не плащам за мазало. Толкова.  Naughty

 А това в пощите по време на пенсии, леле, леле...Случвало ми се е и на мен да попадам в такива дни и направо изчезвам със скоростта на светлината. А при нужда, мятам и аз страшни погледи. Дреме ми.

 Днес бях на китайски ресторант с моята координаторка. Готина жена!  Heart Eyes Каза ми, че за К15 нашата зона била първа по продажби в Бг. Ама хич не ми се вярва. Говори се, че при нас е голяма безработицата, но явно пък каталожната търговия не е в застой.
Скрит текст:
Координаторката ми  я има във Фокуса за К16.

# 323
  • Мнения: 13 805
За Нюита е No cooment ! Както и за останалите парфюми на страниците около него . Обаче пък две за 45 ми се харесаха. И двете оферти. За Инстинктите ако не си фен на дезодорантите,воднистите лосиони  и гепардските глави - цените им стават много приемливи . Както и на Сити Рашите... Сякаш Сити Раш Гламор досега не е падал толкова на цена.


това го вярвам.

Каза ми, че за К15 нашата зона била първа по продажби в Бг. Ама хич не ми се вярва. Говори се, че при нас е голяма безработицата, но явно пък каталожната търговия не е в застой.
Скрит текст:
Координаторката ми  я има във Фокуса за К16.


Оказа се вашата зона май има офис във варна. по погрешка преди месец и половина  се бях навряла там. странно че офиса на вашата зона и нашата зона са на 100 метра. Да взема да се преместя при вас ли ... останах със страхотно впчеталение от дамата в Офиса  newsm78

# 324
  • Мнения: 2 898
Видяхте ли в панорамата за К17 че елитната парфюмерия е на найсет Grinning % остъпка при поръчка на два аромата. Цените обаче на повечето неща "хапят" и даже с отстъпката са скъпи.

Има ли я някъде в ел. вариант? В сайта още не я намирам.

# 325
  • Мнения: 1 640
   Офисът на ул.Халил Ефенди, Варна е на зона, включваща  Добрич и част от Варна. Май е ЗОНА 32, но не съм сигурна за номера.

   Темата наистина няма нужда от подновяване. Самата аз някак не откривам у себе си , а и у клиентите ентусиазъм. Трескаво бързане няма. Оттам и няма еуфория покрай новата предколедна кампания.
  
    Навън е топло като през септември и някак не сме настроени за Коледа и подаръци. Като застудее, дано се засилят, че да се класираме за  "сваровските " мотивационни подаръци. Wink Ако не мога - няма да рИва, обещавам.
  По традиция 16 к-я е по-силна от к-я 17, но за тази година не съм сигурна, че ще е така. Аз харесах една четвърт  от нещата в к17, но след вчерашния ми скъп лекарски преглед, ще ги намаля на една осма.
  Първия ден пуснах , а още не ми се отваря фактурата, а днес се води втори официален ден.

# 326
  • Мнения: 102
Здравейте. Миналия път вместо 5 БР каталози съм си поръчала 5 КОМПЛЕКТА и направо онемях. Координаторката не ми съдейства и си и платих. Все едно........

Сега гледам на по6тата,че ако си поръчам комплект от 30 брошури за К17, ще получа к-та с парфюма.
Кой код да маркирам?
От няколко кампании насам не мога да се ориентирам къде да гледам за тези брошури!

# 327
  • Мнения: 611
Здравейте. Миналия път вместо 5 БР каталози съм си поръчала 5 КОМПЛЕКТА и направо онемях. Координаторката не ми съдейства и си и платих. Все едно........

Сега гледам на по6тата,че ако си поръчам комплект от 30 брошури за К17, ще получа к-та с парфюма.
Кой код да маркирам?
От няколко кампании насам не мога да се ориентирам къде да гледам за тези брошури!
Код 85555 на цена 14.99 лв. получих го на смс.   bouquet

# 328
  • Мнения: 0
Здравейте. Миналия път вместо 5 БР каталози съм си поръчала 5 КОМПЛЕКТА и направо онемях. Координаторката не ми съдейства и си и платих. Все едно........

Сега гледам на по6тата,че ако си поръчам комплект от 30 брошури за К17, ще получа к-та с парфюма.
Кой код да маркирам?
От няколко кампании насам не мога да се ориентирам къде да гледам за тези брошури!

Кодът за поръчка на брошури + парфюмния к-т е 85555

# 329
  • Мнения: 102
МНОГО БЛАГОДАРЯ!!

Общи условия

Активация на акаунт