AVON само за представители - КАМПАНИИ 15+16 - Тема 121

  • 36 023
  • 773
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 612
_re_ge интересува ме вариант 2  - 30 брошури с какъв код са?
Код 85555 на цена 14.99 лв. получих го на смс.

# 346
  • Мнения: 13 882
Аз не мога да разбера какви са тези специални кодове и смс-и и имейли...   Thinking Значи, ако поръчам просто комплект от 5 брошури нямам право на мостри.. и защо? Защото съм си пуснала поръчката преди да получа тъпия смс .. Не , че съм изпуснала кой знае какво, ама какви са тия номера от тяхна страна?! Смешна работа!  Crossing Arms

това и аз не мога да разбера.
Особенно защото смс-ът идва вече след приключване на първия ден на кампанията.
закъснелите СМС-си за каталозите със специален код са много  неприятно явление -  поръчал си ги още първия ден  и изведнъж БАМ можело е да поръчаш "специален комплект!" я с мостри я с подарък парфюм. Не всеки знае какво да прави случая като е поставен пред свършен факт. Пък който знае връща каталози което си е също разтакаване. Потърпевшите сигнализират Ейвън, обаче ето втора кампания същата история.

_re_ge интересува ме вариант 2  - 30 брошури с какъв код са?
Код 85555 на цена 14.99 лв. получих го на смс.
Peace

# 347
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Приемате ли нови попълнения?

# 348
  • Мнения: 161
Здравейте Simple Smile Приемате ли нови попълнения?
Категорично НЕ  Joy Разбира се, всеки е добре дошъл, колкото повече - толкова по-весело Simple Smile Само пиши с нормален шрифт, че и с очила трудно го виждам този  welcome

# 349
  • Мнения: 0
Хахах  Grinning Благодаря Simple Smile Ами аз от днес съм представител и се казвам Мария  Grinning Имам въпрос - как започнахте в началото и как намерихте клиенти?

# 350
  • Мнения: 222
мерси момичета....ами какво да кажа ейвънска работа,  за толкова години се нагледах на какво ли не...

# 351
  • София
  • Мнения: 4 179
Хахах  Grinning Благодаря Simple Smile Ами аз от днес съм представител и се казвам Мария  Grinning Имам въпрос - как започнахте в началото и как намерихте клиенти?

Честито!
Даже аз като започнах преди около 8 г. /вече даже не помня точно/ беше трудно, а сега не знам. Оказа се, че никоя от приятелките ми не ползва тази марка. Да се благодаря на малкото колежки, които поръчват /от 6 етажна сграда/, за квартала да не говоря-няма мераклии.
Дано при теб не е така. Все се заричам, че ще е последно, ама се изкушавам все още за нещо.Сега съм решила, че ням да правя поръчка в К17.
 Както някоя от нас беше казала"ние сме си най-добрите клиенти".

# 352
# 353
  • Мнения: 265
Благодаря   bouquet, съкровище си!Отивам да позяпам.

# 354
  • Русе
  • Мнения: 633
 newsm51     Рени, съкровище си!



Момичета, помогнете - "бутилчето" с магнитния лак, който е показан на стр.83 кой цвят е?
30221 Fuchsia Force със сигурност е този тъй като тоцхно този лак е пред мен


 Hug  Благодаря!

# 355
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте.  Отдавна не съм ви посещавала, но случайно да имате снимки на бижутата, които могат да се вземат за 1 лев? Струват ли си?

# 356
  • София
  • Мнения: 4 179
Здравейте.  Отдавна не съм ви посещавала, но случайно да имате снимки на бижутата, които могат да се вземат за 1 лев? Струват ли си?

За 1 лв. не се и замислям. Но пък досега всички неща за тази сума са ми харесвали.

# 357
  • Мнения: 1
Аз днес ще си взема поръчката от 15-ти каталог.
Аз имам проблем със сайта на Ейвън, все още ми се отваря стария каталог, при вас обновили ли са каталога?

На мен не ми го отвори, но към 21 часа проверих пак и беше пуснат!

# 358
  • Мнения: 1
Аз получих скъсан кашон ooooh!. Направо зяпаше, чудя се как не е изпаднало нищо. Имаше смачкани продукти, абе картинка страшна. Поредното окъкване на Ей Вън.

Ти сериозно ли говориш? На мен лично в първата ми кампания 10 кашона беше смачкан, брошурите и фактурата бяха най-отдолу натрупани с продуктите. Фактурата беше, все едно е сдъфкана веднъж и е сложена. ГАФ!
Мхм  Снимах го и им го пратих на официалната фейсбук страница да видят за какво става дума  Mr. Green. След малко ще махна снимката.


На мен ми се е случвало това няколко пъти и последния път не издържах и си занесох скъсания кашон на зоналната и та ми каза, че можело да откажа в пощата да приема кашона. Имах голяма поръчка за над 200 лв и всички кутии вътре бяха във вид на тюрлюгювеч.Тя ми вдигна рамене и каза:" Ами така е. "

Ужас, какви са тия хора бе?

# 359
  • Мнения: 1 640
Здравейте.  Отдавна не съм ви посещавала, но случайно да имате снимки на бижутата, които могат да се вземат за 1 лев? Струват ли си?
О, видях ги на живо, едри и масивни са, не са някои дребошлъци, красиви са.

Общи условия

Активация на акаунт