Лидл ::33::

  • 60 989
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Никой ли няма да каже какви са тези поставки за подправки?
Ами върни се на предната страница и прочети де  Laughing

Редактирам се на предпоследната страница в старата тема, но все пак мнението е от днес.

# 46
  • София
  • Мнения: 44 331
Благодаря на жената, която сподели за комплекта за подправки. Спести ми 8лв Laughing

Това съм го изтървала. Може ли пак?


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739340.msg26427104#msg26427104
от новата брошура на стр. 14

# 47
  • София
  • Мнения: 313
Red_Hot, прочети страничка назад. Момичето се оплака от поставката.

# 48
  • Мнения: 79
Red_Hot, прочети страничка назад. Момичето се оплака от поставката.

Ако е тази, която виждам в брошурата- не е това което търся.
Благодаря.

# 49
# 50
  • Мнения: 8 330
Не съм очарована от италианската седмица, най-малкото защото ням много общо с такава седмица в чужбинските Лидли. Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 2 453
За момичетата, които чакат отзиви за олекотените завивки- нямаше. Имам чувство, че нямаше нищо от нехранителните промоции. Имаше шоколадов Бос, благодаря, на който сподели, защото щях да подмина. От ХХЛ промоциите взех само пиците, другото са обичайните за нас хранителни продукти.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз си набелязах поставката за подправки от каталога, но явно няма да я взема.

# 53
  • Мнения: 58
Оня ден писах, че си купих одеялото без ръкави и чехлите. За мен одеялото е много добро, а чехлите са супер - с дебела и много мека подметка. Чехлите ги взех за евентуален подарък, но си ги оставям.
Тая лазаня никога не съм я купувала, но ще се наредя и аз на опашката за нея. Коланът за кръст с ангора изглежда много добре и ще го дебна.
Успешни покупки на всички.

# 54
  • Мнения: 27
Момичета, може да ви се стори тъп въпроса ми ама да си попитам-взех си прясна пъстърва от нашия Лидъл и видях, че има люспи-чистят ли се?  Embarassed  Embarassed
Не съм готвила никога друга риба освен скумрия.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 749
Лазанията и малките пици лично на мен много ми харесват,слагам си само допълнително кашкавал....
Ще си взема непременно,ама ще ги изям и язък за отслабването   Mr. Green

# 56
  • Варна
  • Мнения: 948
Момичета, може да ви се стори тъп въпроса ми ама да си попитам-взех си прясна пъстърва от нашия Лидъл и видях, че има люспи-чистят ли се?  Embarassed  Embarassed
Не съм готвила никога друга риба освен скумрия.
Да, чистят се. Ако нямаш специален инструмент, поставяш рибата в мивката и започваш да я стържеш с ножа. Внимавай, че хвърчат люспи, но ще овладееш техниката, ако не си го правила до сега Simple Smile
А да не забравиш и вътрешностите на рибата  Mr. Green.

# 57
  • София
  • Мнения: 883
Момичета, може да ви се стори тъп въпроса ми ама да си попитам-взех си прясна пъстърва от нашия Лидъл и видях, че има люспи-чистят ли се?  Embarassed  Embarassed
Не съм готвила никога друга риба освен скумрия.
Люспите на пъстървата не се чистят Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 2 132
Къде мога да видя предишната брошура на Лидл? Интересуват ме детските ботушки. С този нов сайт не мога да ги открия.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 948
Момичета, може да ви се стори тъп въпроса ми ама да си попитам-взех си прясна пъстърва от нашия Лидъл и видях, че има люспи-чистят ли се?  Embarassed  Embarassed
Не съм готвила никога друга риба освен скумрия.
Люспите на пъстървата не се чистят Simple Smile
О извинете, не прочетох, че рибата е пъстърва. Имам лош спомен от миналата седмица с четворка лавраци от лидълските и още ги мисля  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт