Има ли такъв мъж, с когото бихте го направили въпреки всичко?

  • 3 242
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Вече разбрахме кои са най-нежеланите мъже от съседната тема. Бих искала да попитам има ли такъв мъж, с който ще го направите въпреки всичко, което в противен случай би ви сложило спирачки. Кои са най-желаните мъже, пред които бихте пренебрегнали разбиранията си, морала си, гордостта си, ...., бихте пренебрегнали безусловно всичко.

Последна редакция: сб, 19 окт 2013, 00:52 от Florrentina

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Има един неосъществен мой блян, но ще остане за другия живот Wink

# 2
  • някъде
  • Мнения: 979
Бих направила компромис за възрастта

# 3
  • Мнения: 4 569
Такъв от който краката ми омекват, ръцете ми стават от желе, пеперуди пърхат в корема ми, а от очите ми излизат сърчица.  Laughing Joy

Последна редакция: пт, 18 окт 2013, 20:47 от Естел Бързоход

# 4
  • Мнения: 1 793
Много лексиконно стана.

Няма такъв мъж - "въпреки всичко".

Въпреки че е убиец, изнасилвач, пияндурник, канибал, и по-зле неща могат да се измислят? Ммм?

# 5
  • Мнения: 4 165
По-скоро, въпреки общественото мнение, въпреки децата, мъжа..., не го разбирам въпреки това, че яде хора Simple Smile). Има такъв мъж за мен, но...

# 6
  • Мнения: 54
Много лексиконно стана.


Въпреки че е убиец, изнасилвач, пияндурник, канибал, и по-зле неща могат да се измислят? Ммм?

Когато във форума участват много хора защо пък да не се подхожда лексиконно?
Естествено, че говорим за нормалните хора сред нас не за марсианци, канибали, убийци и не знам си какви още. Защо трябва да се изкривява дискусията по темата?

# 7
  • Мнения: 4 841
Въпросът за мен не е "с какъв", а "с кой". Има един единствен мъж, с които бих ГО направила въпреки всичко, само да ми се навие. Може да е на 80 години, да се е сбръчкал като стогодишен шарпей, да му миришат краката, да му пада ченето, да не се е къпал от месеци, и да пърди като крава, преяла с детелини - навита съм. Туй то.

# 8
  • Мнения: 54
Въпросът за мен не е "с какъв", а "с кой". Има един единствен мъж, с които бих ГО направила въпреки всичко, само да ми се навие. Може да е на 80 години, да се е сбръчкал като стогодишен шарпей, да му миришат краката, да му пада ченето, да не се е къпал от месеци, и да пърди като крава, преяла с детелини - навита съм. Туй то.

Много си права. Точно така е. Тук става въпрос за единствения мъж, който среща жената и знае, че друг като него в този живот няма да има. И дори и сама да си забранява, поради многобройни и различни причини, това не става. И поради това, че не при всяка този обект е ,,звезда", та ако го назове всички да се сетим и да си представим ситуацията, зададох въпроса ,,Какъв" за да се опише поне в основни линии.

# 9
  • Мнения: 3 122
С Брат Пит на младини.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 883
Много глупава тема.
Нали има По кого въздишате?
Сега С какъв бихте го направили?, ама не било като С кого бихте го направили...
И какво да отговоря? С един такъв като Джони Деп? Tired


BirdsFlu, заинтригува ме сега. Ама той знае ли? Иначе много отчаяно звучи толкова пък да не се навива. Laughing

# 11
  • Мнения: 1 040
Вече разбрахме кои са най-нежеланите мъже от съседната тема. Бих искала да попитам има ли такъв мъж, с който ще го направите въпреки всичко, което в противен случай би ви сложило спирачки. Кои са най-желаните мъже, пред които бихте пренебрегнали разбиранията си, морала си, гордостта си, ...., бихте пренебрегнали безусловно всичко.

Не го разбирам въпроса аз, пак ли трябва да кажа Брад Пит като в другата тема?  Simple Smile
И защо авторке,ти не каза кои са тези мъже за теб,да дадеш пример...
и хич не искам да се заяждам,но правилно е да се каже " има ли такъв мъж,с когото..."
 Peace

# 12
  • Мнения: 54


Не го разбирам въпроса аз, пак ли трябва да кажа Брад Пит като в другата тема?  Simple Smile
И защо авторке,ти не каза кои са тези мъже за теб,да дадеш пример...
и хич не искам да се заяждам,но правилно е да се каже " има ли такъв мъж,с когото..."
 Peace
[/quote]

 Така наистина е по-правилно. Поправих я.

# 13
  • Мнения: 12 663
Много глупава тема.
Нали има По кого въздишате?
Сега С какъв бихте го направили?, ама не било като С кого бихте го направили...
И какво да отговоря? С един такъв като Джони Деп? Tired

 Peace
Щях да кажа - то стана като тийнеджърски форум, ама там са по-напред.

# 14
  • Мнения: 4 841
BirdsFlu, заинтригува ме сега. Ама той знае ли? Иначе много отчаяно звучи толкова пък да не се навива. Laughing

Не знае  Simple Smile Виждала съм го четири пъти през живота си, най-близко разстояние - 1 м, засекоха ни се погледите, но... ГОЛЯМАТА искра, която да го накара да разбута телохранителите и да ме вземе в прегръдките си, така и не припламна.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт