Наем за общинско място?

  • 2 073
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,

Искам да попитам дали някой знае как мога да взема общинско място под наем? Къде трябва да подам документи и къде мога да разбера какви са цените за наем на месец?

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 19 075
Виж  в сайта на съответната община. Би трябвало да има наредба за придобиване, управление и разпореждане с общинско имущество, в което е описан какъв е редът за отдаване под наем на общинска собственост и цените, в зависимост от това какъв вид е имотът - застроен/незастроен, в урбанизирана територия или не; в коя зона е за урбанизираните територии, или пък коя категория и какъв е НТП за извънселищните и пр. Някои имоти като пасищата се отдават само на търг.

# 2
  • Мнения: 1
Благодаря много за отговоро. Аз мислих направо в общината да ходя, но ако стане със сайта няма смисъл да се разкарвам.

# 3
  • Мнения: 19 075
Със сигурност ще трябва да се разкараш и до общината, най-малкото няма как да наемеш мястото дистанционно. Трябва да отидеш в отдел (сектор и пр.) "Общинска собственост" в общината. Но е добре все пак да се информираш предварително как стоят нещата.

# 4
  • Мнения: 1
Е... Аз че ще отида в общината е ясно, просто за сега искам да се информирам за тези неща а другият месец - в общината. Благодаря за отговора

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте,

Искам да попитам дали някой знае как мога да взема общинско място под наем? Къде трябва да подам документи и къде мога да разбера какви са цените за наем на месец?

Благодаря предварително!
Здравейте ,
Аз сам от София и искам да наема общински имот със статут за търговска дейност.....
ако вече сте се сблъскали с проблема ще се радвам да ме насочите към кого трябва да се обърна ....
предварително благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт