Как се приспиватеееееееее

  • 1 200
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
На цица, разбира се  Mr. Green
Доволна съм, защото имахме кошмарен период на кърмаческа стачка, когато се приспивахме на ръце  #Cussing out
Ако е много превъзбуден, лежа до него и му пея песнички и накрая давам цицата.
Веднага след баня го слагам, заспива около 8, буди се още 1-2 пъти и Най-късно в 9:30 е заспал наистина дълбоко.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
През деня вече не сучем/той не иска/и заспива още като го сложа в леглото.Понякога го хващам за ръчичката и така заспива.От Коледа насам започна да спи денем в едни и същи часове и оттогава започна да заспива така бързо.
Вечер и нощем се приспиваме с цица.Ние се къпем в 19.00 часа ,а лягаме в 21.00 и заспива веднага след като се напапа.Преди го къпехме преди лягяне и нямаше заспиване до 23.00.Явно банята му действаше ободряващо и не можеше да заспи.Сега се изморява за 2 часа и заспива блажено.И мама и тати също Laughing

# 17
  • Мнения: 175
И ние на гърдата се приспиваме. Обаче номера не винаги минава. Случва се да се събуди след малко и да иска да си играе и не иска да суче повече. Измислям й кротки занимания, и после я слагам върху моя корем(двете лежиме по гръб), и тя често успява така да заспи като се успокоява от ударите на сърцето ми. А през деня заспиването е мъчение. Добре, че са разходките и в количката след известно време заспива.

# 18
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ние заспиваме лесно и безпроблемно и не на цица Mr. Green
Вечер към 9.30/10.00 започва да мрънка и го слагам в леглото.След 5 мин. вече е заспал и така до сутринта в 9.През ноща се кърмим 2 пъти за по 5 мин., а през деня също си заспива лесно.2 4аса будува, после 2 спи и така, като след 16 4аса прави една по голяма пауза буден до нощния сън.

# 19
  • Мнения: 210
Ние много малко спинкаме денем, а понякога и нощем. Аз му изтеглих къпането в 23.30, после масажите и цица и заспиваме така.  Изморен след баня спи по дълго. Веднъж не го къпахме и след 3 часа се събуди и повече не заспа.

# 20
  • Мнения: 2 784
И при нас е цокинг и слипинг.  Mr. Green Преди заспиваще по-късно, сега си ляга към 22-22.30. А как ще заспиваме един ден, като се отбием- умът ми не го побира...  newsm78

# 21
  • Мнения: 250
Ние през деня заспиваме като си слага глвичката на рамото ми и го люшкам леко, той си пее и за 2-3 мин. е заспал. Вечер го къпя към 21ч. и 21.30ч. заспива като лягаме на спалнята и цока.Всичко изглежда супер до като не започнат безбройните събуждания през нощта , цокване по 2 пъти и пак заспиване.

# 22
  • Мнения: 1 107
Вечер задължително с цомба в уста Sunglasses
Сутрин пак с цомба и гушкане на спалнята, а следобяд - сам, с пръст в уста!

# 23
Момичета като чета написаното ние с таткото май сме извадили късмет с нашето дребосъче Grinning! Бебка преди месец се будеше по два пъти за кърмене, но от седмица спи без прекъсване вечер от 22-22:30 до 7 сутринта. От самото ни прибиране от болницата установихме ритуал- къпане (първоначално в 22, а сега вече в 21:30 с намерението скоро да е в 21 часа), кърмене (при което тя неизбежно се унася) и пренасяне в кошарата. Не си играем и не давам биберони. В началото разнасяхме, но за кратко, сега ако не заспи веднага полюлявам малко кошарата и това обикновено помага. Само една нощ е будувала от 2 до 5 часа и дано не се повтаря. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 410
Здравеи,
друг пърт преди да пиша изчитам мнението на всички мами,но сега ти пиша директно защото и ние сме със сищият проблем.
Моята бебка беше на 3 месеца когато започнаха нощните бдения Mr. Green Събуждаше се или по скоро почти не заспиваше дълбоко със силен рев и оставаше будна по цели нощи #Crazy Останови се след куп изследвания, че малката има непоносимост към белтъка и от там са идвали болките и и неспането #Cussing out Та като се тръгна от там,чак до сега.С течение на времето тя си разби режима,заспивала ми е и в 5-6 часа сутринта,като се има на впредвид че цяла нощ не е спала #Crazy И аз опитвах какво ли не.Оставях я будна доста време,не става.Оставях я да се измори  с надеждата че ще заспи сама,не Naughty и накрая се предадох smile3514
Сега е почти на 7 месеца и виж само кога си ляга....в 2-3 часа посред нощ ooooh!  Капя я кам 20:30,нахранвам я и я слагам да спи.След около половин час или в най-добрият случеи след час се сабужда и започва да си се забавлява.Нахранвам я пак към 1 часа,защото то детето си е гладно и си "търси" feeding оправяме се за лягане и виж само как се приспиваме.Слагам я в кошчето за кола при мен на спалнята и я люшкам докато заспи,обикновенно бързо става ако ли не,газя лампата и тя си заспива сама,след това я пренасям в нейното легло.
Та не си мисли че ти нещо си объркала детето,то само си изгражда режима,все пак те са си самостоятелни личности и те имат "мнение" по въпроса кое как и защо newsm32 Някоя майка може би ще каже,ама ти си си виновна,ти така си я научила.Напротив Naughty Пробвала съм какво ли не и накрая реших да оставя детео и да не го мъча,то само ще си презени какво иска.Може би ти ще ме подрепиша че е така,защото и ти май си пробвала какво ли не,но виждаш че не става и не става.

# 25
  • Мнения: 43
Аз пък бях прочела в някаква книга че детето трябва да заспива сама. И о чудо тя си запсиваше между 3-тия и 6-тия месец. 20.30 се къпем  после кърмим по 30 -45 мин и тя си заспиваше без проблеми.. От няколко седмици обаче явно захитря и в момента в който я оставя оцъкля очите и иска да играе. Ако изляза от стаята започва да плаче. Така че лягам до нея и така заспива докато я държа за ръчичката. Аз досега съм разбрала едно, че ако искам детето ми да заспива само трябва да се е заиграло с нещо или заслушало и така се унася и заспива. За съжаление всичко бързо и омръзва. Ама като ви чета постингите момичета ние май сме добре засега.

# 26
  • Мнения: 2 959
И ние сме с гърдата. Вечеряме в 6.30ч, банята е в 8- 8.15ч. 8.30 се помолваме пред иконата на дядо Боже, и след това се гушкаме на тъмно и тихо в спалнята, яде, след това се повъртява малко, особено сега когато чакаме кътниците и след 40мин заспива. Обедното ни приспиване е същото, на спалнята с кърмене.

# 27
  • Мнения: 1 440
През деня спиме много малко.Вечер към 21:00 последно цокване и така заспива.Общо взето на цица,иначе не става.

# 28
  • Мнения: 1 215
Само на гърдаааа. Нищо друго не помага. Пробвах, обче се примирих и се отказах, това е то.

# 29
  • Мнения: 140
Мием дупето или се къпем/на 2-3 дена/ към 19.30-19.50ч.След като облечем пижамата,папаме и в 20.00ч.е в леглото си.А кога ще заспи е нейна работа.В повечето случаи докато разтребя,т.е.10-15мин,тя вече е заспала.Но се е случвало да заспи и след 30-40мин.Но сама и никакви ръце Naughty
А през деня е в шезлонг и там като я люшна като и се доспи...и е готова.
Дано така и да си остане. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт