Оставяли ли сте бебето само.

  • 3 595
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 255
Да, оставяла съм го няколко пъти да скокна до магазина отсреща и понякога, за да метна боклука.
Но само, ако много се налага, обикновено чакам баткото да се появи и тогава върша тез задължения  Wink

# 76
  • Мнения: 1 425
Не никога! Страх ме е да я оставям сама, дори пред магазин с количката не смея да я оставя.

# 77
  • Мнения: 221
Моята дъщеря е на 9м и половина. Тъй като се храни на кухня съм принудена когато е много студено да я оставам сама в къщи и да ходя за храната. В такива случаи гледам да я приспя преди да тръгна, ако не спи я оставам в кошарата, давам любимите й играчки и пускам телевизора на любимата й музикална програма и тичам до кухнята. Тя е много близо до нас, но понякога се случва да има опашка. естествено се притеснявам, но няма начин няма на кого да я оставя пък е много студено навън за да я изкарвам.

И аз така ,докато Алекс си хапваше от кухнята ,гледах да го приспа и да бягам,но повярвайте ми всеки път като тръгвах сърцето ми се свиваше,макар че за 5 мин се прибирах.Чувствах се меко казано ужасно,но какво да се прави като се справяме сами с тати.Понеже от както стана на 1г и от раз отказа кухнята се чувствам облекчена ,макар и всеки ден да трябва да му приготвям храна! newsm10 newsm10 newsm35

# 78
  • Мнения: 2 910
Оставяла съм я сама в стаята, но в апартамента никога. Страх ме е и не смея да отида до магазина, дори и да спи.

# 79
  • Мнения: 8 769
Да, оставях дъщеря си, когато трябваше да отида да взема храната от кухнята. Тя винаги спеше по него време. И спеше кротко и непробудно. Подобно нещо не може да ми се случи с малкия звяр. А и вече не записвам на кухня Mr. Green

# 80
  • Мнения: 144
За съжаление, когато си сам по цял ден се налага понякога. Докато беше бебе, я оставях за 10 минути докато спи, за да отскоча до магазина. Сега си позволявам понякога,в студа когато отивам до детската кухня. Но преди това внимателно прибирам всичко с което може да се нарани. Слава богу, досега сме нямали инциденти.

# 81
  • Мнения: 1 555
Един път ми се наложи да го оставя буден на шезлонга му и да сляза от 3 етаж до жходната жрата на блока , за да я отворя на едни наши гости , е да ти кажа счупих си краката на горе после от бързане  Laughing

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не, доста пъти съм се чудела дали мога да скокна до магазина, но не, не мога да скокна  Laughing Скоквам с количката, бебе само вкъщи не оставям!

# 83
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Днес го оставих за 2-3 минути колкото да сляза до магазинчето до входа,но се притеснявам ,мисля си ами сега ако спре тока.   Нямаме обхват на телефоните в асанс/ра на всичкото отгоре и все таква глупости ми се въртят в главата #Crazy

Аз като го оставям сам слизам и се качвам пеш по абсолютно същата причина. Но разбира се това става рядко и само до магазина във входа.

# 84
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Един единствен път съм го оставяла; беше на 2 месеца, а аз бях болна, валеше дъжд и тр. да си купя лекарства. какъв лудешки бяг му ударих до аптеката и обратно, не ми се говори.
Вече и дума не може да става да го оставя сам Naughty било и за секунда

# 85
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз си гледам детето изцяло сама и никога не съм го оставяла сам. Той спи малко и неспокойно и е много палав просто е невъзможно. Ако ми се наложи нещо супер спешно и трябва да се ходи по далеч, се обаждам на мъжа ми и той търчи с колата. Имаме фирмен бизнес и може да си позволи да отсъства от работа когато реши. Но до сега не ми се е налагало, а и бебо вече е голям и ако ми трябва нещо отивам с него. Ако ми трябва нещо от магазина, поръчвам на мъжа ми преди да тръгне за работа, ако пропусна нещо, когато се въръща му заръчвам да мине и да купи. Ако е нещо спешно ходим с бебо, като беше по малък с кенгуруто, а сега пеш.

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 14:00 от Tinka79

# 86
  • Мнения: 5 393
Не,не се осмелявам да го оставям сам.На една моя позната и почина първото бебче така.Отиде до магазина за малко и като се върнала бебето се било задушило newsm45Не казвам че причината е в отиването до магазина,може и в съседната стая да е майката и пак да стане нещо недай боже....

# 87
  • Мнения: 2 777
Докато беше по-малък и не можеше да се движи толкова, го изчаквах да заспи и тичах до магазина пред блока. Сега вече ме е страх и го взимам с мен.

# 88
  • Мнения: 481
Ами тъй като си гледам бебите сама, доста честичко ми се налага. В началото и аз се притеснявах, ама вече свикнах. Какво да направя, като трябва да се отиде до магазина или да вляза да се изкъпя?!? Те си стоят в кошарите и си мируват. Най-много да се разплачат, ама те и като съм вкъщи си плачат и тъй като са две и не можем да се глезим не винаги им обръщам много внимание на плача Twisted Evil
Случвало се е и за 20-30 минути да ги оставям. Е, наистина гледам да са току що заспали и тогава да изляза.

# 89
  • Мнения: 481
Не,не се осмелявам да го оставям сам.На една моя позната и почина първото бебче така.Отиде до магазина за малко и като се върнала бебето се било задушило newsm45Не казвам че причината е в отиването до магазина,може и в съседната стая да е майката и пак да стане нещо недай боже....
И стига сте колекционирали черна хроника!!!!!
Така само се плашим една друга и нищо. Естествено че на всяка майка това и е най-големия кошмар. Не е нужно да ги преповтаряме такива случки и да ни побеляват косите!!!

Общи условия

Активация на акаунт