Извозване на електроуреди БЕЗПЛАТНО

  • 1 057
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте , мили мами!
От 2 месеца се опитам една стара акомулаторна печка от която са махнати тухлите и е само желязо и пясък някой да дойде и да ми я изкара. Само момиче няма как да го направи.
Понеже видях доста статий и обяви се  скъсах да звъня за уж " Безплатното" извозване.
Първия път ми обявиха ,че ще минат когато искат и да съм чакала. Така чаках 3 седмици и им дигнах скандал.
Втория път като звъннах ми казаха че ще погледнат графика и ще звъннат. Така и не звъннаха.  Rolling Eyes Rolling Eyes
Въпроса ми е има ли въобще такова нещо като безплатно извозване ?
ЛЪЖА И ИЗМАМА!
 www.eltechresource.com ей тия господа например не си дигат телефона от 3 дни  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Не са ли длъжни щом имат сключен договор да извозват подобни неща ?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 742
горе долу колко тежи тaзи печкa

# 2
  • Мнения: 13
горе долу колко тежи тaзи печкa
Еми към 15 кила Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 7 779
15 кила не може да вдигнеш ???
фани някои джипсита с каруца.  Joy

Последна редакция: чт, 24 окт 2013, 23:59 от bongo_2007 ®

# 4
  • Мнения: 2 480
Нарича се акумулираща, защото акумулира топлинната енергия. Не ел.енергията!

https://www.google.bg/search?q=%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BC%D1%83%D0 … =1280&bih=709

Вероятно са преценили, че няма да успеят да я продадат и да спечелят. Даже и на килограм желязо сигурно им се вижда малко.

# 5
  • Мнения: 60
Аз миналата година се възползвах от една такава фирма и ми изнесоха от вкъщи фризер , хладилник , пералня и няколко тв . Съвсем безплатно . Така , че да има такива фирми .

# 6
  • Мнения: 13
15 кила не може да вдигнеш ???
фани някои джипсита с каруца.  Joy

Кое ти е смешно не мога да разбера? Аз тежа 50 кила с мокри дрехи тъй че да не мога да я пренеса и не желая ДЖИПСИТА и да дават и да взимат,а някоя фирма . защото джипситата последния път ми оставиха боклука пред блока и стана скандал

Ina_design миналата година си е минала  Rolling Eyes Дай фирмата да видим все пак дали ще се решат?

vl Все пак е уред нали така ? Rolling Eyes Rolling Eyes

# 7
# 8

Общи условия

Активация на акаунт