столче за хранене

  • 1 591
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Нашето столче е на Бертони, дървено. Може да се преобразува на столче с масичка.
Нашето е същото. Подарък ни е. Аз отскоро я слагам в него, добре седи. Снощи половин час стоя в него и блъска играчки по масичката, явно й е удобно.

# 16
  • Мнения: 4 392
Aз откакто я захраних,яде само в столчето.Дори и млякото пие там.Досега ползвах шезлонг,вдигнат на последната степен,но мисля,че вече е време да купим истинско столче Laughing
Сподер мен,на децата трябва от сьвсем малки да им формираме хран.навици,защото после ще е кьсно! Sad

# 17
  • Мнения: 4 392
Още преди да я захраня даже,започнах да я храня в столче-шезлонг!Сега е време да купим истинско столче за хранене.
Аз сьм ЗА!Нямам намерение да обикалям стаята с купичка пюре в рька.Хранителните навици трябва да се формират РАНО!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз мисля да купя от тези дървените,които стават отделно на масичка и столче.Дори ги намерих боядисани в синьо и розово,а не само дърво.

# 19
  • Мнения: 8 505
Да,ето такова:http://www.chipolino.com/showimage.php/200x/Grand-comfort-Blue-bearC1.jpg
Мисля,че дребосъка ще го ползва още доста време.

# 20
  • Мнения: 3 042
За синът ми ползвам столче за хранене /дървено, което може да стане и на столче с маса/.Върши чудесна работа, защото само там няма как да бяга и мога спокойно да го нахраня.

# 21
  • Мнения: 1 041
Ползваме столче "Браво" на Чиполино. Много съм доволна от него! Струваше 50 лв. Заема малко място. Почистването след самостоятелно хранене е много лесно. Обаче след приключване на яденето и 1 секунда не иска да стои в него.

# 22
  • Мнения: 4 668
За мен това е незаменима вещ . Малкия си го харесва и стои в него дори и когато не се храни , вземаме го с нас на масата , за да сме си заедно . Нашето е Чиполино Гранд комфорт , взехме си го по препоръка на мамите от форума и съм много доволна .

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Това е най-ценното нещо в къщи.Слагам детето в него само когато ще го храня и той е свикнал така,че когато седне там се кротва и почва да примлясква.Естествено след първите няколко лъжици интереса намалява,но въртенето не може да се сравни с това,когато го хранех в шезлонга. Много лесно се почиства с влажна кърпа,плотът се сваля и се мие.Изобщо много съм доволна и не съжалявам за парите.
Виж го тук http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=1448

# 24
  • Мнения: 641
Ние също сме с Чиполино.Спокойно оставям малката да се храни самичка, лесно е за поддържане Wink.

# 25
  • Мнения: 2 950
Цитат
Според мен е точно напротив- точно в столчето се върти като бясна и не мога да й уцеля устата. Цапането като последица е разтърсващо много Mr. Green А ако е в мен, я приклещвам и яде, та пушек се вдига  newsm48
Цитат
и ние така процедираме! Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 2 407
Да имам столче на Хаук.Много е удобно и Ники обича да я храня в него!

# 27
  • Мнения: 94
Чиполино Гранд Комфорт, много ни  е  удобно, стабилно, слагам я и когато искам да си свърша някаква работа и нареждам на табличката играчките, така откарва по 1/2 час.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Много съм доволна от нашето столче за хранене. То е на Чиполино. Първо детето по-малко има възможност да се върти и съответно по-малко се цапа, второ и за мен е много по-лесно. Въобще не съжалявам за тази инвестиция. Когато всички сме на масата, нея също я слагаме в нейното си столче и така сме заедно.
Peace

# 29
  • Мнения: 144
Чиполино Гранд Комфорт, много ни  е  удобно, стабилно, слагам я и когато искам да си свърша някаква работа и нареждам на табличката играчките, така откарва по 1/2 час.
Много съм доволна от същото. Може да се използва и когато детето поотрасне, поне до три години.

Общи условия

Активация на акаунт