Вземате ли вашето дете нощем да спи при вас

  • 2 707
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 645
За първи път ми се случи снощти ,и ще бъде за последен път.
Чак изпъдихме таткото на дивана,защото на мен все ми е тясно,трябва да имам пространство,иначе "не мога да дишам"
А нашата спалня не е хич малка

# 31
  • Варна
  • Мнения: 974
Да, нощем като се събуди, и неиска да заспи я взимам. Вече съм се научила да различавам кога ще мога да я преспя в нейното си креватче, и кога ще се наложи да я взема при нас. И ние си спим тримата. Малкта спи от мойта страна и е барикадирана с нощно шкафче и табуретка. Надявам се все пак да е период, не че ми е неприятно, ама...да не все пак до 5-ти клас Mr. Green

# 32
  • Мнения: 277
Ох, болна тема ми е в последно време    ooooh!
Допреди месец и нещо Алекс изобщо не проявяваше такива желания и аз си бях много спокойна и щастлива от това. Но оттогава насам - да е спал най-много 2-3 нощи целите в креватчето си  Rolling Eyes Не знам как се получи така - беше с хрема и се будеше често, аз го взимах при нас, щото ми се спеше и ми беше студено да вися до креватчето му - и оттогава, та досега. Не искам като стане 5-ти клас да спи пак при нас и много се надявам да се отучи бързо Thinking 

# 33
  • София
  • Мнения: 2 271
И при нас, като започнаха да го мъчат зъбки и беше малко болничък, понякога го вземах при нас, за да може и той да се наспи, а и аз. Иначе се получава висене над него в креватчето около 1 час, за да го успокоявам и приспивам. Предпочитам да си го гушна, хем да му стане по-добре, хем да се наспя.
А напоследък се буди в 7, когато става тати и се налага да го взема при мен, ако искам да подремна още 1 час.
Щом и на двамата ни е приятно, значи ще продължавам да го правя, когато се налага.

# 34
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
От скоро я взимам да спи при нас,че нещо напоследък много ми се спи,но...мисля да и махна решетката на леглото и да доближа леглото и до нашето ,та дано си спи в леглото Cry

# 35
  • Мнения: 9 990
Ох, болна тема ми е в последно време    ooooh!
Допреди месец и нещо Алекс изобщо не проявяваше такива желания и аз си бях много спокойна и щастлива от това. Но оттогава насам - да е спал най-много 2-3 нощи целите в креватчето си  Rolling Eyes Не знам как се получи така - беше с хрема и се будеше често, аз го взимах при нас, щото ми се спеше и ми беше студено да вися до креватчето му - и оттогава, та досега. Не искам като стане 5-ти клас да спи пак при нас и много се надявам да се отучи бързо Thinking 

Бъди сигурна в това-няма на 5 да ви е в леглото-ненасилвайки го и чувствайки се "неизгонено" от вашето легло-само ще предпочете в един момент своето собствено.Просто трябва да уцелиш момента. Hug

# 36
  • Мнения: 410
При нас този проблем беше доста по рано.Имаше ужасни болки в коремчето, но не от колики,направи алергия към белтъка #Cussing out и така се свиваше и ревеше горкото,че по цели нощи не сме спали #Crazy.Накрая видях ,че като е гушната до мен заспива,може би така като е гушната се затопля и болката отшумяваше,незнам,но доста време изкарах така.
Сега след дълги нощи отново бодуване успях отново да я приуча да си спи в креватчето.Беше се научила че като ревне през ноща ще я гушна и ще я сложа до мен и ми беше трудно да я отуча,но се получи  newsm44 Мислех,че всичко ще започне отново,когато зъбките започнат да пробиват,но за мой късмет не беше така #Milti

# 37
  • Мнения: 4 392
И нашата мома спи при нас,откакто почнаха да я мьчат зьбите.Може  педагогически да не е много правилно,но аз слагам потребностите на детето ми на пьрво място!Ако насила я оставя да се дере в неиното легло,както сьветва прочутият доктор Спок,може някога да си *отмьсти* с често будене нощем.Поне така четох някьде.Общо взето,деиствам по интуиция в повечето случаи,касаещи бебето ми и досега не сьм се разочаровала Wink

# 38
  • Мнения: 2 255
Да, случва ни се доста често.  Rolling Eyes
Калоян се буди всяка нощ по 5-6-,... пъти и когато не успея да го успокоя го мятам при нас и положението е овладяно  #Crazy
А сега в студа го взимам в нашето легло по-често, че много се отвива, а чувалче не търпи  Shocked, пък и на мен ми е студено да се разхождам  hahaha

# 39
  • София
  • Мнения: 154
И ние сме така, откакто започнаха да ни мъчат зъбите.
Предпочитам да спи при нас и само с едно повдигане на пижамата да решавам проблема Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 596
Да, да - няма начин - истерични викове МАМАММАААААААА и ТАТИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ и е между нас после  напряко на спалнята, докато не изпаднем с баща му. Или друг вариант - ляга ми на главата и едно постоянно скубане!  #Crazy

# 41
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не я взимам да спи при нас. Не съм привърженик на това. Смятам, че всеки има право на малко лично пространство и поне вечер като заспи с татко и можем да се излегнем спокойно в нашето си легло само. Рядко се случва да я вземем при нас сутрин, за да поиграем малко преди ставане. И трябва да ви кажа, че тя не се чувства особено комфортно в нашето легло и едва ли би заплала там. Ако спеше при нас за мен това значи нито мъжа ми нито аз да можем да спим спокойно от притеснение да не би случайно да се обърнем и да я затиснем.
По-добре не бих могла да го кажа!!!
И при нас е така.

# 42
  • Мнения: 6 472
Не, не взимам нито бебето, нито пък съм взимала каката. Понякога съм имала огромно желание да го направя, но просто никой не спи като хората и се отказах. Ако бебето се събуди нощно време си го кърмя легнала в нащо легло и после си го прехвърлям в неговото. Каката понякога се присламчва сутрин към нас, но това е само понякога и то в почивните дни Wink

# 43
  • Мнения: 773
Да!

Таткото в началота беше против, но после с неохота се примири, че го взимам да спи до мен. Обаче тия дни бях болна и тати ставаше през нощта да храни бебо. събуждам се по една време и гледам спят двамката заедно гушнати сладко, сладко. Сега и на двамата тезата ни е, че по добре гушнати отколкото по два часа да се приспиваме.

# 44
  • Мнения: 1 489
Не,не спи.Всяка жаба да си знае гьола.Сутрин баща й като тръгва на работа тя се мести при мен и така си поспиваме бая.

Общи условия

Активация на акаунт