Коледни идеи и декорация

  • 245 503
  • 1 999
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Sofia
  • Мнения: 26 410
И аз имам такова усещане след като я махна Sad
Мислих да я оставя до Атанасовден,/че доста късно я направих/,но може и по-скоро да я прибера....

# 1 951
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Аз още имам елхичката-боядисан клон, не съм махнала камината, тя може би ще си поостане за по-дълго  Embarassed, но на нея имам един... поднос с клонки и играчки - и той още си седи. Ми не ми се махат, пък!  Crossing Arms Моят приятел пък поиска лампичките да останат по-дълго също.  Laughing

Гадна работа е като ги махнеш и аз понеже не обичам зимата, нямам никаква идея каква зимна украса да си направя вместо коледната. Не, че нещо може да замести коледната...

# 1 952
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
а защо да махаш? ако е истинска камина ще я разрушат ли след Коледа?  Hug

когато се върне скиорчето ще свалим украсата  Peace
иска ми се да спася стъклените играчки, че с тоя подарък от дядо Коледа ще заминат милите  Crazy

Скрит текст:
добрия старец донесе дрон и големият и малкият мъж се опитаха да го разходят из стаята  Crazy

# 1 953
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Как само си мечтая за дрон!  Blush

chrissy и у нас лампички има целогодишно и навсякъде.

# 1 954
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
Как само си мечтая за дрон!  Blush

Скрит текст:
chrissy и у нас лампички има целогодишно и навсякъде.



а "подстрижка" на елхата искаш ли?  Laughing

миналата година се заиграха с хеликоптер с дистанционно.
няма да описвам подробно, но се наложи да сменим 10/10 крушки и няколко абажура на полилея в хола  Blush
с едно пускане  Whistling

Скрит текст:
дронове има всякакви, нашия е с камера, но малък и хич не е скъп.
 Laughing знае си работата дядото - няма смисъл от скъп, защото така или иначе няма да оцелее дълго  Blush

# 1 955
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Дай линк да го видя този евтиния с камерата Blush

Като спомена подстрижка с вертолет...
Скрит текст:
Отиваме на гости на свекърите и маминка поканила някаква ентелегенция от голямото дубрутру на кафе и да ме видят и обсъдят колко съм млада, глуповата и не за нейния син. Настанила се една дърта скрофа в перли и ламе точно до сина ми, на главата ѝ - кок козунак. Синът тогава да беше на ок. 3-4  Rolling Eyes Играе си той с някакъв вертолет на батерии. Не летеше де, въртеше му се перката и бучеше някакви мелодии. Търчи тва дяти напред назад по канапето, зад гърбовете на ентелегенцията. Рита ги, ръчка ги, те търпят, стискат зъби и театралничат. И в един момент тая пропищя. Пък той да вземе да заплете перката на вертолета в кока ѝ. Мъчим, струваме, не можем да го отплетем, заприлича на гърмяна тръстика. Отидоха маминка и онази в спалнята, заедно с вертолета. Детето взе да пищи след малко, иска си го. Отивам аз в спалнята и какво да видя  Mr. Green Кокът положен върху спалнята, а маминка го фризира. До него вертолетът - целият в косми. А дъртата скрофа, пребледняла в единия ъгъл на леглото, вее си с един вестник. На главата ѝ само нейните си няколко косъма, увити в едно като мрежичка. Не, нямам думи да опиша всъщност сцената с целия ѝ колорит  Joy

# 1 956
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
Скрит текст:

така изглежда, но дали е съвсем същия не знам  Blush
ако искаш подробности ще трябва да почакаш скиорите да се върнат  Blush

# 1 957
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
На момента го открих. На снимките се вижда името  Mr. Green
Квадрокоптер с камера.
140 лв. добре ли е?

# 1 958
  • DE
  • Мнения: 9 068
Сина ми получи преди 2-3 години от чичо си въртолет който още същата вечер приземи в тавата с баклава и бе до там. Вече дори няма апетити за такива играчки  Laughing
Бащата на приятеля на сина ми(немец) има скъп дрон, но не позволява на сина си да играе с него  Rolling Eyes

# 1 959
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
или го има и по-евтин или ме е излъгал за цената  Tired
Скрит текст:
питах, този е, толкова  Tired

момчетата и големите им играчки  ooooh!

дане, ако купи такава играчка и не даде на детето да си играе с нея ще става война  Sunglasses

# 1 960
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Е, възможно е да е бил по-евтин, ти показа снимките ориентировъчно, да не го емнеш сега човека  Laughing

В баклавата, хаха  Joy Joy

# 1 961
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Охх, Луднаааа, с глас щях да се разсмея с този кок, ми дип, че съм на работа... Joy Joy Joy Joy А това скрофа за пръв път го чувам, напомня ми на кляфка и явно и това значи, ама още повече подсилва разказа...

За дроните да кажа и аз - започнете от нещо по-евтинко летящо, че всичко летящо доста трудно се кара. Аз получих за един рд малко хеликоптерче за около 20-25 евро, колкото да се уча на него. Ами, добре, че така беше, че почти веднага го ударих някъде, пък уж не съм дете вече  Laughing. А дроните са скъпи, пО ще ти е жал като ги драннеш някъде. И частите им са скъпи, пък е трудно да се приспособи нещо, трябва да са доста леки сплави...

А за дроните тук, в Германия - тукашните дрони, дето хората купуват от Конрад примерно (там май е най-популярно като офлайн магазин за дрони), започват от МИН няколкостотин евро, феновете купуват за хиляди евро  Shocked. Не знаех и аз, но четох по въпроса, че го обмислях по едно време като подарък. При такова положение и аз не бих дала на детето да си играе, особено ако досега не е карало нищо летящо...

# 1 962
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 698
Лудна, благодаря ти, развесе ли ме. Хиля се с глас Joy

# 1 963
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
Е, възможно е да е бил по-евтин, ти показа снимките ориентировъчно, да не го емнеш сега човека  Laughing

Скрит текст:
В баклавата, хаха  Joy Joy

е как няма да го емна?!
такъв случай изпуска ли се?!
 Crazy че от къде ще ми дойдат новите ботушки тогава?  Whistling

няколкостотин за играчка не давам Peace
а като е играчка, играят и тримата мъже, ако иска каката и тя - само аз съм пас.

не е по коледната тема, но ще ми простите Blush

Скрит текст:
още бяхме на фаза "избирам количка за нероден Петко" и аз усърдно чета всичко писано за количките.
във форума попадам на мнение:
"..казах на моя, че искам стокке, ама той като разбра каква е цената каза, че за тия пари ще ми купи една кола на старо и ще ми завари дръжка да си я бутам..."

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 18:02 от st. Dobri

# 1 964
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Добри, намерих и за 40 лв., намален от 60 и нещо. На вид беше като показаният от теб, само много тантел ми се стори  Peace
Последно - дрони или дронове? Да не се излагам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт