Заспива завит през глава...

  • 1 760
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Моя син не се завива през глава, но задължително си опира нещо в лицето - възглавничката или грая на чаршафа. Забелязала съм, че ако си сложа дланта на челото му, заспива много бързо. Винаги гледам да не свети лампата, като заспива, за да не му блести, но той пак се "крие". Мисля, че не могат да се задушат. В момента, в който усетят някакъв дискомфорт, веднага се будят и започват да се борят и да плачат...

# 16
  • Мнения: 8 769
Дъщеря ми и сега така заспива. Изчаквам я да заспи дълбоко и я отвивам. Не се страхувай от задушаване-децата имат инстинкти за самосъхранение. Предполагам си забелязвала(повдигайки леко завивките) как точно е разположена главичката на детето и къде е носленцето му. Поне при дъщеря ми нослето не докосва завивката, главата й е на една страна.

# 17
  • Мнения: 4 392
Да не би да му пречи светлината.? EmbarassedПитам,защото моята беба откак се роди,винаги ни  е светната една стояща лампа нощем,хвьрля сьвсем слаба,приглушена светлина,колкото да виждам кьде стьпвам в тьмното,ако се наложи да ставам. Wink

# 18
  • Мнения: 1 555
И ние сме като вас не се притеснявай, нали както се отвива, така и се завива, в смисъл че няма притеснения да се задуши  Peace 

# 19
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Да не би да му пречи светлината.? EmbarassedПитам,защото моята беба откак се роди,винаги ни  е светната една стояща лампа нощем,хвьрля сьвсем слаба,приглушена светлина,колкото да виждам кьде стьпвам в тьмното,ако се наложи да ставам. Wink

Ами едва ли му пречи светлината и аз като теб оставям една съвсем слаба мъждукаща , но и когато е съвсем на тъмно пак се завива.ами явно така си му харесва на човечето.А да да не говорим, че тялото задължително е одвито Mr. Green
Така се поуспокоих, че има и други като нас.
Благодаря ви за отговорите! Hug

# 20
  • Мнения: 1 181
и при нас беше така много дълго време. Задължително се завиваше през глава и така заспиваше. Не съм се опитвала да го отучвам. От 1-2 месеца вече не се завива така, ами хваща одеалцето и започва да го мирише. Така, душейки заспива.

Общи условия

Активация на акаунт