АКНЕ И РОАКУТАН- за момичета минали по този път

  • 1 173
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета знам,че вече има две теми по-този въпрос,но едната е заключена,а другата рядко отгворят и пишат...а тук приветствам да пишат всички момичета които вече са минали по този път...за да могат да разкажат и помогнат на онези които пият или те първа ще почват...една от тях съм аз и имам нужда от помощ.


Моят тип акне е киста..малки подкожни бели масни пъпчици...никога не съм имало тежко акне но това си се води акне за6тото цялата кожа по лицето ми е покрита с това и то е повърхностностно видимо и грозно Вече съм в 5 ти месец и половина...първите 3 месеца не са ми избивали пъпки и не ми се е влошавало акнето,както всички казват,но страничните ефекти бяха на лице,сега съм почти в 6-ти месец и лошото е че почнаха да ми излзиат червени големи болезнени подкожни пъпки...които нямат връхчета но са надути и болезнени ло6ото е 4е почти цялото ми лице пламна с такива които не избиват ............това нормално ли е ..на някой случвало ли му се е  посредата на лечението да му избият такива.....първите 4 месеца бях на 30 мг след това ходих на доктор,но видимо нямах ефект и ми удвоиха дозата...вече месец и половина пия 40 мг дори понякога 60 все още няма видим ефект  при мен дори става по лошо с тези подкожни пъпки.....за бога това нормално ли е и дали  някога 6те си вида кожата чиста............вече губя надежда....
нека хората с опит споделят

# 1
  • Мнения: 4 569
Teмата за Акне и Роакутан е тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=718376.0;all

Общи условия

Активация на акаунт