Астрология-4 тема

  • 71 064
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
'Кафе с мед', по първата карта бих казала, че е обещава за деца.
НЕ обещава, така ли?
Много ти благодаря, СлънцеЛуна  bouquet

# 691
  • Мнения: 3 922
Забелязвам, че в картите на двете деца се повтаря квадратът между Слънце и Луна, като Луната е в осми дом. Разделени ли сте с бащата?

# 692
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
От двама са. С първия - да, а с втория, поради работата му, често - да. Та общо взето - ДА Laughing.
Другото, което много ме интересува е- ще бъдат ли двете сестри близки, когато пораснат? Сега, дали поради голямата разлика или въпреки нея, вечно са на нож и много се ревнуват... А много искам да са си близки Praynig

Последна редакция: вт, 29 юли 2014, 18:02 от 'Кафе с мед'

# 693
  • Мнения: 3 922

Другото, което много ме интересува е- ще бъдат ли двете сестри близки, когато пораснат?

Според мен, не.
В картата на първата Меркурий, като ест.сигнификатор на трети дом е в критичен градус. Управителя на трети дом Юпитер също. Като е и в знака си на падение.
В картата на втората управител на трети дом е Марс, отново в знак на падение, а и изгорен.

В синастрията им има много опозиции - на Слънцата, Марсовете и Луните им.

# 694
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Лошо Sad. Самата аз не съм близка с брат ми и знам колко е неприятно....
Мерси  Greene Hug

# 695
  • Мнения: 2 265
'Кафе с мед', по първата карта бих казала, че е обещава за деца.
НЕ обещава, така ли?
Много ти благодаря, СлънцеЛуна  bouquet

Обещаваща Wink .

# 696
  • Мнения: 3 181
Какво да погледна , за да разбера ще се разбират ли децата/ брат, сестра/?

# 697
  • Мнения: 2 265
Меркурий, управител на 3-ти дом, планети в 3-ти дом и синастрия между двете деца.

# 698
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
'Кафе с мед', по първата карта бих казала, че е обещава за деца.
НЕ обещава, така ли?
Много ти благодаря, СлънцеЛуна  bouquet

Обещаваща Wink .
A, това е добре  Simple Smile Мерси!
А всъщност говорим за първата карта, която публикувах, т.е. на малкото дете, нали?
Ще чакам да видим и за голямата как стоят нещата за евентуални деца, за професията и характера разбрах вече, благодарение на вас разбира се  bouquet

Исках и друго да споделя с вас - как мислите, дали астрологичните ни данни са една даденост в момента на раждането, която обаче стои като задача пред нас да развием и насочим в по-добра посока? Имам предвид, възможно ли е в момента на раждането ни да са заложени всички тези обстоятелства, а пък ние да имаме възможност да работим върху неблагоприятните аспекти?
Разсъждавам само, ако имате желание кажете дали е така, или съм с грешно впечатление? Лаик съм Simple Smile.

# 699
  • Мнения: 1 687
Ох, повдигнали сте любимата ми тема за децата. Аз пък винаги съм се чудила как се определя тежестта на благоприятните и неблагоприятните фактори в една карта. Примерно аз имам асц рак, скорпион на к5, венера в 5 дом (дотук добре), обаче луна съвпад плутон във везни в квадрат с У5, меркурий съвпад уран в 5 дом и слънце в 5 дом. очевидно имам детенце, надявам се скоро и още едно...ама искам и трето Mr. Green Mr. Green Mr. Green

при мен може би малко надделявам добрите показатели, но понякога са много на кантар. та, идеята ми беше когато в една карта има положителни и отрицателни показатели относно децата как определяме ще има ли или не деца. има ли някаква скала или нещо, което да тежи повече?

# 700
  • Мнения: 2 265
A, това е добре  Simple Smile Мерси!
А всъщност говорим за първата карта, която публикувах, т.е. на малкото дете, нали?
Ще чакам да видим и за голямата как стоят нещата за евентуални деца, за професията и характера разбрах вече, благодарение на вас разбира се  bouquet

Исках и друго да споделя с вас - как мислите, дали астрологичните ни данни са една даденост в момента на раждането, която обаче стои като задача пред нас да развием и насочим в по-добра посока? Имам предвид, възможно ли е в момента на раждането ни да са заложени всички тези обстоятелства, а пък ние да имаме възможност да работим върху неблагоприятните аспекти?
Разсъждавам само, ако имате желание кажете дали е така, или съм с грешно впечатление? Лаик съм Simple Smile.

Да, за картата на малкото дете става въпрос.
За картата на голямата, на К5 имаме Близнаци, който не е плодороден знак. Управителя на дома е  в 6-ти дом, който пък не е особено плодороден дом, защото се свързва с Девата. От друга страна се намира в Рак, който е един от най-фертилните знаци, а и тя има цял стелиум в Рак.
За всеки случай изчислих точката на децата, при нея се пада на 3 градуса и 50 минути във Водолей. Това, че се намира в 1-ви дом се смята за хубава индикация. Така че, смятам, че вероятността да има деца е по-голяма, от колкото обратното. Но нека и някой друг да изкаже мнение.

А за астрологичните данни си напълно права. Може да се работи по неблагоприятните аспекти, и по благоприятните също Grinning .

# 701
  • Мнения: 3 922
Да, за картата на малкото дете става въпрос.
За картата на голямата, на К5 имаме Близнаци, който не е плодороден знак. Управителя на дома е  в 6-ти дом, който пък не е особено плодороден дом, защото се свързва с Девата. От друга страна се намира в Рак, който е един от най-фертилните знаци, а и тя има цял стелиум в Рак.

Изгорен управител на пети дом - класическите астролози в този случай са категорични, че ще е много трудна реализацията по темата на дома. Вече споменах, че специално при Меркурий се гледат аспектите и управителя му.

# 702
  • Мнения: 3 181
Изгорената планета, беше тази,  която се намира на макс 3гр. от Слънцето, нали?
Изгорен управител на  4 дом?

# 703
  • Мнения: 3 922
Зависи от цялата карта за да се направи заключение - коя е изгорената планета - знак, дом, аспекти, задължително и Луната как е поставена, планети в четвърти дом и т.н.

# 704
  • Мнения: 2 140
Пак да помоля да погледнете   bouquet

Да помоля да погледнете и моята карта - интересуват ме деца, семейство, здраве, кариера, но най-много деца. Родена съм на 16.01.1987г. в София в 6.15 сутринта. Предварително благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт