Астрология-4 тема

  • 71 127
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Благодаря ви много, момичета  bouquet. Дано пък да не е толкова лошо положението с дома и децата на момичето ми, има време да " поработи" Simple Smile.

# 706
  • Мнения: 3 181
'Кафе с мед', по първата карта бих казала, че е обещава за деца.
НЕ обещава, така ли?
Много ти благодаря, СлънцеЛуна  bouquet

Обещаваща Wink .
A, това е добре  Simple Smile Мерси!
А всъщност говорим за първата карта, която публикувах, т.е. на малкото дете, нали?
Ще чакам да видим и за голямата как стоят нещата за евентуални деца, за професията и характера разбрах вече, благодарение на вас разбира се  bouquet

Исках и друго да споделя с вас - как мислите, дали астрологичните ни данни са една даденост в момента на раждането, която обаче стои като задача пред нас да развием и насочим в по-добра посока? Имам предвид, възможно ли е в момента на раждането ни да са заложени всички тези обстоятелства, а пък ние да имаме възможност да работим върху неблагоприятните аспекти?
Разсъждавам само, ако имате желание кажете дали е така, или съм с грешно впечатление? Лаик съм Simple Smile.


Мисля, че наистина това е една от задачите ни в това прераждане, да работим над аспектите...... но съм и на мнение, че не са даденост, а наш съзнателен избор, т.е. ние сме си избрали над какво да работим и учим, а не ни е спуснато от шефа горе/ под шефа имам предвид Бог, Вселена, Висш разум, кой каквото си избере Wink/

# 707
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да, точно, aniram***, и аз така го приемам, исках да видя дали съм на прав път.
Приемам, че се раждаме с някакви данни, които сме изработили....някога, дали в предишен живот, или не, не знам и започваме с тези данни. А докъде ще се развием, зависи от нас.

# 708
  • Мнения: 56
Моми4ета а аз как да преработя моята карта така 4е да мога да имам деца след като вси4ки важни  аспекти са в безплодни знаци Sad

# 709
  • Мнения: 3 181
Да, точно, aniram***, и аз така го приемам, исках да видя дали съм на прав път.
Приемам, че се раждаме с някакви данни, които сме изработили....някога, дали в предишен живот, или не, не знам и започваме с тези данни. А докъде ще се развием, зависи от нас.

Само да си кажа, че според мен, до къде ще стигнем, пак си е заложено и не зависи от нас Winkт.е. нямаш право да стигнеш до 4 клас, ако в това прераждане ти се дава да вземеш/ стигнеш успешно до 3клас, дано ме разбрахте.
Имаме си и свободна воля, но тя е хм, в пътя, а не в основните точки/ неща

# 710
  • Мнения: 802
И според мен има неща,които са ни дадени и заложени,но дали ще ги развием си зависи от нас. Но има и някои изключения според мен, ако ти е дадено да нямаш деца например, колкото и да се пънеш не зависи от теб дали ще забременееш,ако има някакъв здравословен проблем. В тази връзка се чудя такива "лоши" аспекти в хороскопа отработват ли се?

# 711
  • Мнения: 2 265
Моми4ета а аз как да преработя моята карта така 4е да мога да имам деца след като вси4ки важни  аспекти са в безплодни знаци Sad


Не знам какво точно е здравословното ти състояние, но според мен е редно да се обърнеш към медицината, не към астрологията, ако още не си го направила. А може и да осиновиш дете. Изобщо с днешната медицина и система имаш по-голям избор.

# 712
  • Мнения: 8
http://www.astrologyonline.eu/Graphic/Form2_Display/Web2_DrawCarta_Sin.asp Какво мислите за тази синастрия, има ли шанс за нещо. Появи се човек в живота ми, но и двамата тоу-що сме приключили други връзки и е объркано, дали има шанс за нещо : )

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
търся инфо за транзит на Сатурн през Стрелец?
  bouquet

# 714
  • Мнения: 2 265
http://www.astrologyonline.eu/Graphic/Form2_Display/Web2_DrawCarta_Sin.asp Какво мислите за тази синастрия, има ли шанс за нещо. Появи се човек в живота ми, но и двамата тоу-що сме приключили други връзки и е объркано, дали има шанс за нещо : )

Нищо не излиза.

# 715
  • Мнения: 8
http://www.astrologyonline.eu/Graphic/Form2_Display/Web2_DrawCarta_Sin.asp Какво мислите за тази синастрия, има ли шанс за нещо. Появи се човек в живота ми, но и двамата тоу-що сме приключили други връзки и е объркано, дали има шанс за нещо : )

Нищо не излиза.
A сега Simple Smile
http://www.astrologyonline.eu/Graphic/Form2_Display/Web2_DrawCarta_Sin.asp

# 716
  • Мнения: 3 181
Пак нищо не излиза

# 717
  • Мнения: 8
не зная как да я кача  Sad

# 718
  • София
  • Мнения: 3 860
По въпроса за децата не знам доколко е възможно преодоляването. Да има начини в днешно време, но аз приемам че нещата се развиват успоредно, т.е. и проблема и ако има решение би трябвало да се видят в картата. Моята карта не е никак фертилна, аз деца по естествен път не мога да имам, оказа се и че на бившия ми мъж, с който дълги години опитвахме не е фертилна. Много лоша комбинация според мен  Crazy някой ако е любопитен ще постна карти Simple Smile

# 719
  • Мнения: 1 687
Lailah, аз бих ти видяла картата. а при такива случаи, ако в картата на мъжа има шанс за деца кое надделява?

ние с мм имаме подобен казус - ако приемем, че аз имам индикации за повече деца, при него има индикации за малко. кое е меродавното?

Общи условия

Активация на акаунт