На пазар във Варна - 31

  • 50 938
  • 719
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 239
Здравейте ! Къде мога да купя фондан за декорация на торти?
Какво количество?

# 451
  • Мнения: 69
Катрин, трябва ми килограм бял и 500 гр син или 1.500 бял, а аз ще си го оцветя.

# 452
  • Варна
  • Мнения: 239
Катрин, трябва ми килограм бял и 500 гр син или 1.500 бял, а аз ще си го оцветя.
Цветен само онлайн. Щом ти трябва 1,500 ще е по-добре да вземеш от Илчовски 4,5 кг. /ул. Български орел 8/ или от Метро 5 кг/ малко трудно се вижда къде е, ще трябва да питаш/ И на двете места цената е 30 лева. Защото по-малки разфасовки има в английския магазин на ул. Мария Луйза, обаче там 500 гр. са 7 лева и не си струва. Пък и последния път като ходих имаха само 3 опаковки със  срок на годност 01.2014.

# 453
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Катрин, трябва ми килограм бял и 500 гр син или 1.500 бял, а аз ще си го оцветя.
Цветен само онлайн. Щом ти трябва 1,500 ще е по-добре да вземеш от Илчовски 4,5 кг. /ул. Български орел 8/ или от Метро 5 кг/ малко трудно се вижда къде е, ще трябва да питаш/ И на двете места цената е 30 лева. Защото по-малки разфасовки има в английския магазин на ул. Мария Луйза, обаче там 500 гр. са 7 лева и не си струва. Пък и последния път като ходих имаха само 3 опаковки със  срок на годност 01.2014.
И в Нигра имат- фондан и всякакви други сладкарски консумативи : https://www.facebook.com/nigra.ood/photos
Ако не се отваря профила: гр.Варна ул.Екатерина Симетчиева 12
9000,
Мобилни   
089 858 7687   
Други телефони   
052 639 460

# 454
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Някой да знае до колко часа работи магазина за бижутерия и мъниста, който се намира на бул. Мария Луиза на мястото на бившия М-тел?

# 455
  • Варна
  • Мнения: 289
Някой да знае до колко часа работи магазина за бижутерия и мъниста, който се намира на бул. Мария Луиза на мястото на бившия М-тел?

 Поне до 19  Laughing

# 456
  • Мнения: 69
Много благодаря! Щях да поръчвам онлайн, пишеше че чакат доставка, но вече пише, че нямат наличен, а ми трябва за 19.12. Дали сте ми доста вариантни, все ще намеря нещо, което ме устройва !  Много сте полезни в тази темичка Simple Smile

# 457
  • Варна
  • Мнения: 10 552
Не знам какво е фондан, но още един магазин за сладкарски неща. Може и да има, просто аз не знам в коя "секция" в сайта им да го търся
https://www.facebook.com/SladkarskiMaterialiZaDomashniTorti

ако нямаш фейсбук - страницата им

# 458
  • Мнения: 89
Здравейте!
Извинявам се предварително, че питането ми не е много празнично и весело.
Можете ли да препоръчате жена за грижи за болен, възрастен, обездвижен човек, засега не се знае с каква заетост т.е. по-скоро почасово.
И някои има ли препоръки за хосписи в и около Варна, които са с някакви по-нормални цени ...
Благодаря предварително   bouquet

# 459
  • Варна
  • Мнения: 10 552
Ние ползвахме хосписа в с.Левски. Това е селото след с.Калиманци - на около 20км от Варна, ако не бъркам вече км.

След проучване, там беше най-евтино. Цената я определят според заболяването, колко е напреднало, колко е обездвижен човекът и т.н. Доволно бяхме от грижите.

Това беше миналата есен-зима.

# 460
  • Мнения: 151
Някъде във Варна има ли магазин за подаръчни кутии? Благодаря  Praynig

# 461
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Някъде във Варна има ли магазин за подаръчни кутии? Благодаря  Praynig
Ахава и Ракхива - на сайтовете има и адреси на магазините.

# 462
  • Мнения: 151
Много благодаря Simple Smile

# 463
  • Мнения: 127
Къде мога да рамкирам картина? Казаха ми за някакъв Арт комплекс "Империал" или нещо такова, но друго не си спомням. Ако може помощ  Hug

Последна редакция: сб, 14 дек 2013, 22:47 от sylv3r

# 464
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Къде мога да рамкирам картина? Казаха ми за някаква.. борса?.. с име "Импресия" или нещо такова, но друго не си спомням. Ако може помощ  Hug
В Слънчоглед,на ул.Шипка поне аз там съм рамкирала колаж! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт