Бурята~~La Tempestad

  • 74 719
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 538
Let’s get to work just you and me.’”[/color]



браво на Леви!!!
4удесен е  Peace
да полу4иш подкрепа от партньора ти на екран, какво пове4е от това!!!!



Меги, дами,на мен ми хареса особено последното изречение! Wink

# 211
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Let’s get to work just you and me.’”[/color]



браво на Леви!!!
4удесен е  Peace
да полу4иш подкрепа от партньора ти на екран, какво пове4е от това!!!!



Меги, дами,на мен ми хареса особено последното изречение! Wink

там в пещерата  Joy Joy Joy

лека нощ моми4ета  Hug
сладки сънища, аз си тръгвам , за да се потопя в о4ите на Дамян  Laughing

# 212
  • Мнения: 2 474
Магдалена стайл,ама скривам
Скрит текст:



# 213
  • Мнения: 849
Скъпи, мои, миаморки, HugСупер сте!

Преведете, пор фавор, на бедното миаморче като мен, какво точно е казал Леви.
Бива ли да оставите миаморското си другарче в информационно затъмнение?
Разбрах нещо, но не съвсем. Имам нужда от преятелско рамо на омбре!  Joy Joy Joy

Аха, ще ви пратя на Ернан да ви миаморства. Joy Joy Joy Joy

# 214
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Думите на Уилям.... Wink

Navarrete’s work has already received a lot of criticism, yet Levy is a staunch supporter of her progress. “Because she is new, everyone wants to tell her what to do,” Levy said.
“It’s like come on people, let her live. I always pull her to the side and tell her:‘You know what Ximena, forget about what anyone says, not even the director or anyone else, forget about everyone, forget the entire world. In this moment nothing that they could have said to you exists. Let’s get to work just you and me.’”

http://voxxi.com/2013/08/14/william-levy-romance-ximena-navarrete/

Димана, като про4етох Ернан ще ме миаморства и веднага се върнах  Joy Joy Joy

Наваретте е  полу4ила доста критики отностно представянето си по ролята, но Леви е твърд подръжник в напредъка й.
"защото тя е нова, вси4ки искат да й казват какво да прави" казва Леви
" хайде хора, оставете я да живее . Винаги я дърпам на страни и й казвам : знаеш ли какво Химена, забрави вси4ко каквото ти казват другите, дори директора, дори който и да било, забрави вси4ки , забрави целия свят . В този момент , нищо от това което са ти казали съществува.  Нека се върнем към работата , САМО АЗ И ТИ!"

# 215
  • Мнения: 2 474
Ами казал е в общи линии следното:работата на наварете е следвана от много критики и леви силно подкрепя нейния прогрес"тя е нова и всеки иска да и казва какво да прави",един вид коментират че казва все едно..хайде бе хора,оставете я да си живее,и сега думите на леви към химена "знаеш ли какво химена забрави за всичко което казват,дори това което казва продуцента,забрави външния свят,в този момент нищо което те казват не съществува,нека просто работим аз и ти

# 216
  • Мнения: 2 474
Ох и аз се уплаших от Ернан Laughing Laughing Laughing и веднага превеждам ее успя да ни уплашиш явно Joy

# 217
  • Мнения: 2 474
Днес май съм на фото настроение,дано не досаждам Rolling Eyes


# 218
  • Мнения: 849
Думите на Уилям.... Wink

Navarrete’s work has already received a lot of criticism, yet Levy is a staunch supporter of her progress. “Because she is new, everyone wants to tell her what to do,” Levy said.
“It’s like come on people, let her live. I always pull her to the side and tell her:‘You know what Ximena, forget about what anyone says, not even the director or anyone else, forget about everyone, forget the entire world. In this moment nothing that they could have said to you exists. Let’s get to work just you and me.’”

http://voxxi.com/2013/08/14/william-levy-romance-ximena-navarrete/

Димана, като про4етох Ернан ще ме миаморства и веднага се върнах  Joy Joy Joy

Наваретте е  полу4ила доста критики отностно представянето си по ролята, но Леви е твърд подръжник в напредъка й.
"защото тя е нова, вси4ки искат да й казват какво да прави" казва Леви
" хайде хора, оставете я да живее . Винаги я дърпам на страни и й казвам : знаеш ли какво Химена, забрави вси4ко каквото ти казват другите, дори директора, дори който и да било, забрави вси4ки , забрави целия свят . В този момент , нищо от това което са ти казали съществува.  Нека се върнем към работата , САМО АЗ И ТИ!"


Меги, грасиас, миамор!    love001  love001 newsm51
Страхотен партньор е бил Леви. Браво на него. Мечта колега. Особено колегиален е в пещерата.
 Joy Joy Joy Joy Joy Ама и тя е много колегиална там. Явно след толкова много неслушане на директора се е получило необходимото изпълнение. Joy Joy Joy JoyДобра ученичка, бързо е навлязла.  Joy Joy

Шегувам се, разбира се, то и часът е подходящ!

Меги, благодаря ти още веднъж. Няма да те пращам при Ернан Naughty Направо потъвай в онези хубави очи на Леви. С радост ще чакам да разкажеш за потъването в очите.

Кате, видях, че и ти си превела цитата.

Огромни благодарности от мен  за вас, момичета! newsm51 newsm51 newsm51

Радвам си на вашата компания и ми е приятно да си общуваме. Благодаря ви, че се отзовахте на призива ми. Ще ми бъде много щастливо занапред да си общуваме по същия колегиално-форумен начин.
Пращам ви много целувки!      love001  love001  love001

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 00:31 от dimana-nova

# 219
  • Мнения: 2 474

Страхотен партньор е бил Леви. Браво на него. Мечта колега. Особено колегиален е в пещерата.
 Joy Joy Joy Joy Joy Ама и тя е много колегиална там. Явно след толкова много неслушане на директора се е получило необходимото изпълнение. Joy Joy Joy JoyДобра ученичка, бързо е навлязла.  Joy Joy

Особено в онази пещера ми е много трудно да определя кой от двамата по-голяма колегиалност проявява Joy Joy Joy,то там блика от професионализъм,такава работна обстановка и такива колеги дай Боже всекиму  Laughing Laughing Laughing

# 220
  • Мнения: 849
Скрит текст:
Днес май съм на фото настроение,дано не досаждам Rolling Eyes



Кате, не знам на какво фото настроение си но аз съм  #Crazy Ще имаме загадка на тема:

Скрит текст:
Ха, познайте чий е този език? hahaha hahaha


Мисля ,че ще имаме големи спорове. smile3532 smile3532Ще преценяваме ъгли, цвят, работа на слюнечни жлези и още много белези, по които ще се “караме“. Ха да видим какво ще се случи? hahaha hahaha hahaha
Може би утре ще е по-удачно да излезем на тепиха, че да може и Меги да се включи.
Какво ще кажете?

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 00:42 от dimana-nova

# 221
  • Мнения: 2 474

Кате, не знам на какво фото настроение си но ще имаме загадка на тема:

Скрит текст:
Ха, познайте чий е този език? hahaha hahaha

81,73% съм за този на Уилям Joyмного е голям за Химена

# 222
  • Мнения: 2 474
И сега едно поздравче специално за Ню Йорк Laughing Laughing Laughingразбира се и всеки друг любител на лунната светлина и розите да се чувства поздравен Joy
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 01:31 от La_TempestadFAN

# 223
  • Мнения: 849

Кате, не знам на какво фото настроение си но ще имаме загадка на тема:

Скрит текст:
Ха, познайте чий е този език? hahaha hahaha

81,73% съм за този на Уилям Joyмного е голям за Химена

Страхотен процент си определила.  Много “шарена“ цифра. Joy Joy
Леле, представяш ли си това да го има на 40% в турските филми? Ще бъде голяма революция.

# 224
  • Мнения: 2 474

Мисля ,че ще имаме големи спорове. smile3532 smile3532Ще преценяваме ъгли, цвят, работа на слюнечни жлези и още много белези, по които ще се “караме“. Ха да видим какво ще се случи? hahaha hahaha hahaha
Може би утре ще е по-удачно да излезем на тепиха, че да може и Меги да се включи.
Какво ще кажете?

Ами не знам кой е пуснал темата,но съответния създател дали не може да направи някак си анкета Joy Joy Joy или това може само когато се пуска тема Rolling Eyes и поне да гласуваме Joy

Общи условия

Активация на акаунт