Бурята~~La Tempestad

  • 74 644
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 538


Кате, не знам на какво фото настроение си но аз съм  #Crazy Ще имаме загадка на тема:

Ха, познайте чий е този език? hahaha :hahaha


Мисля ,че ще имаме големи спорове. smile3532 smile3532

100% на Уилям...Той винаги поема инициативата и целува истински WinkА и нали срещу себе си има новак в бранша-раздава го като учител.... Wink

# 226
  • Мнения: 2 474

Леле, представяш ли си това да го има на 40% в турските филми? Ще бъде голяма революция.

АА сакън ще ги спрат тогава Joy Joy

# 227
  • Мнения: 849
И сега едно поздравче специално за Ню Йорк Laughing Laughing Laughingразбира се и всеки друг любител на лунната светлина и розите да се чуства поздравен Joy
Скрит текст:


Поздравчето е супер. thumbsup То си е за Меги, но и аз от Плевен Joy Joy  го приемам.

# 228
  • Мнения: 2 474

100% на Уилям...Той винаги поема инициативата и целува истински WinkА и нали срещу себе си има новак в бранша-раздава го като учител.... Wink
Е какво е това 100% сега,нищо в живота не е сигурно Joy Joy Joyнали знаете учениците понякога надминават учителите Joy

# 229
  • Мнения: 849
Скъпи, миаморки,

Тази вечер беше чудесна! Благодаря, грасиас!
Заминавам в страната на сънищата. Утре ме чака тежък колегиален ден. Grinning Grinning Grinning

Лека нощ!

# 230
  • Мнения: 2 474
Лека,Дими,за съжаление нашите работно-колегиални дни не са толкова приятни и трябва и да се спи Hug Joy

# 231
  • Мнения: 7 538

100% на Уилям...Той винаги поема инициативата и целува истински WinkА и нали срещу себе си има новак в бранша-раздава го като учител.... Wink
Е какво е това 100% сега,нищо в живота не е сигурно Joy Joy Joyнали знаете учениците понякога надминават учителите Joy

Права си! Заради принципа ще заложа на 99%....И да, към петдесет и някоя серия има такъв момент,когато учениците май надминват учителите Thinking... Или ги изненадват с ....напредъка си Joy

Лека нощ!

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 01:06 от iss0o

# 232
  • Мнения: 2 474
Така от мен едно поздравче за  лека нощ просто за всички Дами с Добър вкус Laughing
Скрит текст:
До утре

# 233
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Кате  Hug благодаря за поздрава , супер е...всяка ве4ер такива ми пускай , а аз на другия ден ще ви казвам какво съм сънувала  Joy Joy Joy

само не разбрах, за какво предлагаш анкета? за "4ий е този език?" ли?  Joy Joy Joy

темата я е направила Хриси, ще 4акаме отговор от нея  Laughing дали може или не...ама що ми се струва , 4е още от сега знам 4ий е  Thinking

аз да си призная, този кадър го връщах има-няма 47 пъти...много се 4удих това дали не са долните устни на Дамян или нещо друго, ама май е другото  Joy Joy Joy

евала му на мом4ето, представяте ли си какъв стрес е било за Химена да я кастрят на всяка сцена, при това й е било първа роля....ами как да не се влюби 4овек е такъв джентълмен като Леви..... newsm78

мен ме събра жал за Хосе, милия толкова хареса Беки, а тя взе 4е го отряза след една такава страстна целувка в ресторанта....ама не я е връхлетяла любовта , а тя ще види тогава....пък нали си го харесвам и него, та ми дожаля за мом4ето  ooooh!

# 234
  • Мнения: 2 474
Кате  Hug благодаря за поздрава , супер е...всяка ве4ер такива ми пускай , а аз на другия ден ще ви казвам какво съм сънувала  Joy Joy Joy

Ее Joy Joy Joy чак толкова подробно няма нужда Joyта после и ние да не можем да спим,моята фантазия си ми е прееедостатъчна Joy



само не разбрах, за какво предлагаш анкета? за "4ий е този език?" ли?  Joy Joy Joy

темата я е направила Хриси, ще 4акаме отговор от нея  Laughing дали може или не...ама що ми се струва , 4е още от сега знам 4ий е  Thinking

Ами знам ли Дими реши,че този кадър трябва да се обсъди доста подробно за да се реши и аз си мисля за да бъде обхванато общественото мнение е подходяща анкета,ама наистина не знам дали е възможно и дали на Хриси и се занимава,казах го по скоро на майтап,представете си някой влиза в темата и най- отгоре "Чие е това палаво езиче??"анкета Joy Joy Joy


евала му на мом4ето, представяте ли си какъв стрес е било за Химена да я кастрят на всяка сцена, при това й е било първа роля....ами как да не се влюби 4овек е такъв джентълмен като Леви.....


Оле като си представя колко ли са повтаряли тези сцени докато им се получи Joy Joy JoyТя Химена сигурно в началото се  е ошашавила доста,надали си е представяла толкова целуване Joy


мен ме събра жал за Хосе, милия толкова хареса Беки, а тя взе 4е го отряза след една такава страстна целувка в ресторанта....ама не я е връхлетяла любовта , а тя ще види тогава....пък нали си го харесвам и него, та ми дожаля за мом4ето  ooooh!

Тя леля Беки,явно обича да и се молят,на Хосесито не му е никак лесно,но пък е упорит човека,спокойно ще се получат нещата Wink

# 235
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735


 
Ами знам ли Дими реши,че този кадър трябва да се обсъди доста подробно за да се реши и аз си мисля за да бъде обхванато общественото мнение е подходяща анкета,ама наистина не знам дали е възможно и дали на Хриси и се занимава,казах го по скоро на майтап,представете си някой влиза в темата и най- отгоре "Чие е това палаво езиче??"анкета Joy Joy Joy


евала му на мом4ето, представяте ли си какъв стрес е било за Химена да я кастрят на всяка сцена, при това й е било първа роля....ами как да не се влюби 4овек е такъв джентълмен като Леви.....


Оле като си представя колко ли са повтаряли тези сцени докато им се получи Joy Joy JoyТя Химена сигурно в началото се  е ошашавила доста,надали си е представяла толкова целуване Joy


 


повтаря ли са сцената, доакто на Леви му е писнало и си е рекал, яяя сега ще те оправя аз тебе, до кога ще те 4акам да се отпуснеш  Joy Joy Joy и хоп, вкарва друго в действие, хваща я здраво за косата, за да няма мърдане и готовооооо
 Joy Joy Joy

да бе за анкетата, те разбрах, ама ми стана смешно то4но като си представих хей това

Цитат
представете си някой влиза в темата и най- отгоре "Чие е това палаво езиче??"

# 236
  • Мнения: 2 474
Меги,ти до кой епизод си?? Rolling Eyes
Скрит текст:
,предполагам не си стигнала до 60 ти епизод,като го наближиш,пиши,че за там е нужна малко психическа подготовка като ги гледам реакциите сега Laughing Laughing Laughing

# 237
  • Мнения: 2 474

аз да си призная, този кадър го връщах има-няма 47 пъти...много се 4удих това дали не са долните устни на Дамян или нещо друго, ама май е другото  Joy Joy Joy


Аа ти пак малко си връщала Joyкакви долни устни какви пет лева,бе сестро,то очите ще ти избоде Joy Joy Joy Joy Joy

# 238
  • Мнения: 849
Добро утро, миаморки! wavey wavey wavey

Пращам ви някой да ви поздрави! Предполагам, че не се сърдите от обекта на поздрава

Скрит текст:


Нощес сте продължили в пълна сила с анкетата Grinning Grinning Grinning Peace
Виждам, че и ученичката сте обсъждали. Успехът й е завиден - само шестици. При такъв учител не можеш да се провалиш Grinning Grinning Grinning

Хайде и ученичката да ви поздрави за началото на деня

Скрит текст:

Пожелавам ви хубав ден с двамата сладури


# 239
  • Мнения: 2 474
Добро утро и от мен! Party
Вижте тук кой се забавлява и запазете и вие доброто настроение през деня Hug

Дими, Hugмерси за поздрава,колкото повече,толкова по добре Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт