Какво шише?

  • 2 353
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 410
Чико!!!
И за млякото и за водата. Незная как е за колики защото я кърмех до 6 месец и не е имала изобщо, но сега сме с такива шишета.

# 31
  • Мнения: 1 382
Чат-пат се цедя и давам в Би фрийто на Д-р Браун,доволна съм  Peace

# 32
  • Мнения: 1 555
Всичко ми е на Авент и съм много доволна

# 33
  • Мнения: 10 758
Авент и д-р Браун.И дъщеря ми съм отгледала с Авентските шишета.А и пластмасата им е доста издръжлива.

# 34
  • Мнения: 1 114
Имаме десетина шишета - харесваха ми и купувах, че купувах ... Ползвахме Чико Примиджорни, Авент и Нук и всяка фирма рекламира шишетата си като антиколикови, но Марти имаше колики до 3 месец.Беше ужасно #Crazy. Чикото след време започна да тече между биберона и пластмасовия ринг. Съгласна съм с другите мами, че шишето не помага много. На нас ни помогнаха само капките Саб симплекс. От шишетата сякаш сме най-доволни от Нук-а заради формата на биберона. Така че каквото и шише да избереш - Успех!

# 35
  • София
  • Мнения: 596
Ние имахме и Чико, и Авент и Д-р Брауни, Дисни, Нук и криви  и прави ... не мисли, че шишето ще оправи коликите  Naughty
Както и другите майки са ти писали -  детето ще си покаже с кое шише му е най-добре. Александър, по отношение на шишета не е бил капризен, ама аз бях навзела, та всичко пробвахме  Hug

# 36
  • Мнения: 1 215
Авент- определено! Naughty Имам и на Чико, но то се раязглобява, после пак да се сглобява... ааа, не. Ние минахме много леко коликите и затова аз си останах вярна на Авент. Чико шишето само така ми седи.

# 37
  • Мнения: 2 768
Цитат
После си купих системата на Dr. Brown и мога да кажа, че разликата е от земята до небето
И при нас така се получи! Първо пробвахме Avent (от помпата за кърма и стерилизатора), но бебка не ги хареса, защото бибероните са им много твърди. После купих физиологичното на Chicco, обаче пак нещо не беше както трябва - правеше твърде много вакуум и горкото дете ядеше на почивки за да взима въздух. Sad
Накрая взех за проба B free , и усетих моментално разликата!!! Hug За мен това е на-доброто шише, препоръчвам го на всичките си познати, разочаровани няма! newsm26

# 38
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Цитат
После си купих системата на Dr. Brown и мога да кажа, че разликата е от земята до небето
И при нас така се получи! Първо пробвахме Avent (от помпата за кърма и стерилизатора), но бебка не ги хареса, защото бибероните са им много твърди. После купих физиологичното на Chicco, обаче пак нещо не беше както трябва - правеше твърде много вакуум и горкото дете ядеше на почивки за да взима въздух. Sad
Накрая взех за проба B free , и усетих моментално разликата!!! Hug За мен това е на-доброто шише, препоръчвам го на всичките си познати, разочаровани няма! newsm26

Шишетата на Dr. Brown със системата B free за мен за най-добрите! Ние бяхме със тях още в родилният дом! Но наистина е вярно, че за да има ефект от тях трябва да ползваш само такива шишета! Ще се изгуби ефекта ако в Dr. Brown му даваш млякото а в Камера му даваш водата! Моят син мога да твърдя че нямаше въобще колики! Може да е било и внушение от моя страна, но аз си мисля че беше заради шишетата! Успех

# 39
  • София
  • Мнения: 2 623
За мен най-доброто шише е BFree. Аз взех от тези, които са в различни цветове - синьо за момченце Simple Smile Кърмих до 8-мия месец вкл. и през това време бебето не искаше да пие вода изобщо, но след като минахме на твърда храна започна да пие по малко, но така и не свикна с тези Чиковските шишета, защото не се сещаше да пусне бибата за да влезне въздух и накрая започваше да реве. Тогава взех BFree и проблема беше решен  Grinning

# 40
  • Мнения: 870
По-новата серия на Нук First Choice е много хубава аз съм много доволна, биберона е широк и има клапа за въздуха, но все пак не съм убедена че шишето помага много за коликите важното е на детето да му е удобно.

# 41
  • Мнения: 1 881
Не съм чела другите отговори, но да, точно тези шишета на Чико ползвам откак се е родила бебката ми до ден днешен,страхотни са!!!

Само бибероните сменяш в началото по - често /каучука трябва да се сменя на 40-50 дни/, а след 4 - тия месец сложих силиконови и не са мръднали още, вече 6 месеца! Имат голямо разнообразие на бибероните с различна пропускливост, което е голям плюс:)

Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 22:41 от Небесна

# 42
  • Мнения: 69
От Авент не съм много доволна и 3 те шишета ми течаха ,а малката се давеше с биберон "0"-най бавният.Смених с Чико и съм по-доволна, тя самата се беше научила да заспива, смучейки бибата на шишето.

# 43
  • Мнения: 5 289
 newsm10 Само Авент!

Общи условия

Активация на акаунт