обадиха ми се за дете - какво се прави сега

  • 15 128
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
solita bouquet много се радвам за вас! Желая ви щастлив и спокоен живот с вашето детенце!Да ви е живо и здраво,да го отгледате в мир и любов!!! Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 73
ЧЕСТИТО Solita newsm51 smile3525 baloni Да сте живи и здрави всички и много щастие ти желая

# 182
  • Мнения: 1 652
Честито Solita!  bouquet
Много щастливи и топли мигове ви желая! newsm51

# 183
  • на път
  • Мнения: 2 804
Здравейте отново! Делото ни беше на 31.04. и мина много добре, нищо че щях да припадна от притеснение.  Embarassed
На 10.04. ще си взема моето слънце.  Grinning

 Hug Да сте живи и здрави и мноого щасливи заедно!!!!
 newsm44

# 184
  • Мнения: 1 215
Хайде честито и на дива!

# 185
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Докато четях темата, много пъти плаках и се смях... Най-много плаках от радост, докато гледах снимките на прекрасните ви дечица.
Поздравления Мира, Дино, Дива, Солита, Дидка, Светулка и всички останали!Сърцата на майките, осиновили дете, са огромни!Знам го със сигурност, защото имам най-прекрасната майчица на света и най-добрия баща.

# 186
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Solita Честито и от мен.  bouquet

# 187
БЛАГОДАРЯ от сърце на всички за подкрепата.   Grinning Днес е последният ден за обжалване и съм малко още притеснена ooooh!
Иначе вече почти всичко е готово и само чакаме да дойде понеделник та да си го вземем.
 Grinning Имам въпрос към всички мами - вие имахте ли предварителна уговорка с директорката на дома по отношение на това в колко часа да отидете за да си вземете детето и въобще уведомявахте ли предварително някой от дома че делото е приключило? Защото ние с директорката не сме говорили, само съобщихме на лелките и сега се питам дали беше правилно това  newsm78
Решили сме в понеделник в 09.00 часа да отидем в съда за да вземем решението и от там в дома. Ми ако директорката я няма и без нея не можем да си вземем бебо? Какво да правя тогава? Ох много съм притеснена. Моля ви дайте ми съвет че ще се побъркам. Толкова дълго чакахме, толкова много неща направихме, че сега вече когато сме на финала се притеснявам да не би в последния момент да се объркат нещата.  #Cussing out
Поздрави на всички!!!

# 188
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравей Solita.Това за седем дневният срок за обжалването е просто формалност.Така,че не се притеснявай.
Ние лично имахме уговорка с директорката кога да отидем да вземем Боби.
Според мен ще е хубаво ако и се обадите за да се разберете предварително кога да идете.
Поздрави и още веднъж честито.  bouquet

# 189
Благодаря ти ivka10 . Така и ще направя. Виж за това не бях се сетила. Още веднъж благодаря. Grinning

# 190
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Честито solita скоро ще си имаш бебче. Ще станеш майка, не се притеснявай излишно, всичко ще мине ОК.

Общи условия

Активация на акаунт