Проблем с намирането на работа

  • 777
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте, извинявам се ако мястото на темата не е тук.

http://mycareer.bg/2011/07/22/cv_awtobiografiq_blanki/

В този сайт намерих няколко бланки, които изглеждат доста по-раздвижено. Дали е добре да се използват или HR-а би предпочел обикновената форма, която на мен ми изглежда скучна. Тъй като си търся първа работа в сегашното СВ съм преместил графата със стажа под тази от университета и мисля, че е добър ход, но явно не достатъчно. Ясно е че за всички, които нямаме опит ще е доста трудно, но нека направим това, което зависи от нас.

Кандидатствам не само по специалността (за която за жалост търсенето спадна), но за всякакви неща + стажове. За момента гледам само в jobs, в ДБТ не съм се регистрирал като безработен. Почти всеки ден изпращам CV-та, то нищо.

Нека лишим темата от спам и я направим полезна както за мен, така и за другите младоци дето се чудят откъде да подхванат.

Тъй като в jobs почти никъде не пише заплата нека бъде ясно, че не търся висока такава, а просто нормална работа с ТД и осигуровки, където да трупам стаж и реален опит.

Може би ще е хубаво, ако някой, който си е намерил работа чрез Jobs да си качи cv-то като изтрие всички лични данни, за да видим в крайна сметка къде бъркаме ние, непотърсените.

# 1

Общи условия

Активация на акаунт