Екипът на Мартина Вачкова чака предложения от майки

  • 2 000
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мери, честно казано стана ми тъжно след прочетеното Sad
Аз наистина им повярвах на тези от предаването, че се интересуват от темата и биха съдействали като ни излъчат, но... явно напразно сме се надявали Tired

А репликата за кърмата и предаваните с нея алергии си е точно за номинациите - смешна и идиотска #2gunfire

# 31
  • Варна
  • Мнения: 632
Чака ама друг път! Crossing Arms
.... предаванията за кърмене и хранене са станали твърде много. Самото предаване вече е излъчвало доста пъти теми за кърменето и ставало банално.
Много жалко наистина.Аз съм по-скоро разочарована от това,че за тях няма значение съдържанието на предаването,а това,че са отметнали темата. Прилича ми на писането на учебник - всеки преписва от предното издание/често и от себе си и издава същото съдържание с ново заглавие. Явно не е важно и да се дава право на избор. Оства да се надяваме някоя журналистка да поучи "просветление" по въпроса и с личен опит да прокара нещо в медиите. Жалко е и,че медийте въздействат толкова силно на хората и са все още основен източик на информация за по-голяма част от населението. Но това е положението. Поне засега.... "Ние няма да оставим нещата така,а вие.........."  Wink

# 32
  • Мнения: 3 550
Браво, Мери! Чудесна работа си свършила! Аз досега не съм го гледала това предаване.  Embarassed Имат телефон за включване на живо ли? Може да им спретнем атака по телефона, да се намесваме в подобни предавания, пак ще стане дискусия.

# 33
  • Мнения: 6 243
Мери, благодаря! Добре е все пак, че стана ясно какво е отношението на сценаристите към темата. Поне да не се хаби енергия.

И не е толкова фатално - промяната в нагласите ще стане рано или късно. Аз виждам как нещата се развиват, колкото и бавно да е, но да не забравяме, че се преборват стереотипи, насаждани с десетилетия. Не може да се промени мисленето на хората за година или две...Важното е, че нещо става.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 823
Нищо ново под слънцето,така и очаквах,за съжаление. Sad

# 35
  • София
  • Мнения: 481
И защо беше цялата тази работа Confused Не съжалявам, че писах в техния форум- пак бих писала, ако имаше дори минимални изгледи да се случи нещо. Но да се държи аудиторията в неведение и в напразни очаквания  Confused Това ми е трудно да разбера! А може би не е толкова сложно- сигурно е много приятно да видиш истински гореща тема във форум, който се посещава единствено от служебни лица за по два-три реда: "Ах, Марта... ах, колко си прекрасна... ах, колко чудесно предаване... АХ, АХ!!!".
Много съм разочарована от въпросния екип, много!

# 36

Много съм разочарована от въпросния екип, много!
Аз също.Чудя се не ги ли е срам,че така подведоха толкова много майки да си губят времето да пишат там и да изливат болката си,с надежда,че ще се обърне внимание на проблема.Безобразие!

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828

Много съм разочарована от въпросния екип, много!
Аз също.Чудя се не ги ли е срам,че така подведоха толкова много майки да си губят времето да пишат там и да изливат болката си,с надежда,че ще се обърне внимание на проблема.Безобразие!

Е, чак пък...
Всяко зло за добро.

Последна редакция: ср, 15 фев 2006, 16:06 от Бу

# 38
  • Мнения: 3 161
Стига де, никого не са подвели, а и сигурно не са се усетили в началото, че целият интерес към темата идва от едно конкретно място... Не бързайте с реакциите, всичко тече, всичко се променя. И не обиждайте на посоки, че ако някоя от нас все пак успее да уреди предаване - ще си умреме от срам.

# 39
  • Мнения: 1 427
Ще използвам тази тема за да не пускам нова.Във вторник (7-ми март)ще участвам в предаването-по друг повод,но от предварителния разговор със сценариста стана въпрос за форумите и по-точно за кърмаческия.Той много се зарадва,че съм потребителка на форума-каза,че след предишното предаване с участнички оттук сте "загрели"форума но предаването-за което всички знаем LaughingВсичко каза,че са прочели и че нещата се променят-визира това: http://www.btv.bg/news/?magic=bulgaria&story=47378 От предаването били положително настроени към кърменето,но им се стрували малко крайни изказванията за българските педиатри.Та това в общи линии-може би ще ме питат нещо и за кърменето,защото доста си говорихме за това!Да видим Sunglasses

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Действай Grinning
Наистина ще е добре да има 1-2 предавания при Марта, посветени на кърмене и захранване. Ако стане - насреща сме!
И успех в ТВ-изявата!

# 41
  • Мнения: 3 810
silva, заради теб ще се прежаля да гледам предаването на Марта! Успех!

# 42
  • Мнения: 1 559
И аз ще се прежаля да гледам предаването WinkСилва, дано да успееш да вмъкнеш нещо за кърменето покрай монолозите на водещата. Стискам палци! Grinning

# 43
  • Мнения: 980
Успех, Silva.  Simple Smile Ще ми е интересно да те гледам. Някой ще напомни ли на 6-ти, че съм много завеяна...

# 44
  • Мнения: 4 242
Хайде дано! Peace
Ще гледам с интерес! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт