На море в Гърция 2013 - XII

  • 79 670
  • 783
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 12 374
Подкрепям Блис. Моето дете е бяс, не може да седне за пет минути като човек да се нахрани.
В ресторант сме доста интересна картинка  hahaha
И все пак си ходим без изхранване, нямаме никакви проблеми.

За готвенето - аз тук в Сф рядко готвя, та какво остава за почивката. За обяд/вечеря - прясна салата, маслини и фета, пържолки (когато не сме на таверна), вкусни закуски сутринта.
Само кафето си правим. Вкусотиите по малките гръцки таверни не са за изпускане  Heart Eyes

Куриозното е, че първия път когато бях в Гърция (Катерини), бях без дете, но с изхранване. Изобщо не ми хареса, храната беше меко казано блудкава. От тогава всеки път сме на самостоятелно хранене и сме супер доволни, а детето изобщо не ни е проблем. Единственият проблем са обиколките на заведението, но това и тук, и в Гърция е едно и също. Надявам се, че като порасне малко и ще се кротне.

# 781
  • Варна
  • Мнения: 3 970
NBM
Цитат
Или все пак греша и някой ще ми напише перфектното място?

Перфектно място ако някой посочи, това ще е от негова гледна точка. Ние не сме еднакви и харесваме различни неща.





По Коледните и Новогодишни празници 200 000 българи бяха в Гърция , през лятото много повече което веднага прави отговора в почти  безкрайни варианти.Всеки си харесва нещо ,малки и големи апартаменти , вече и много хиляди купени от българи , много и много хотели , къщи за гости , къмпинги , вили , отделни апартаменти , със и без храна ,всеки си има точния начин и място.

# 782
  • BG
  • Мнения: 390
Аз резервирах за Дион Палас за м. юни. Чакам впечатления на почивали там.

# 783

Общи условия

Активация на акаунт