Отзиви за лаборатория Кандиларов

  • 1 550
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте бъдещи и настоящи мами, почувствах се длъжна да споделя мнението си за лаборатория Кандиларов, която днес буквално ме изкара извън нерви. Дано да предпазя и други жени от тези грижи. Аз съм бременна с тромбофилия и направих рутинни изследвания: протромбиново време, INR, Фибриноген и aPTT. Когато си взех резултатите се оказа, че имам Протромбиново време 123% при референтни (нормални) стойности 15-36. Реших че става дума за грешка, но когато отидох при гинеколога си, бях изпратена незабавно при хематолог. Все пак реших да не се стряскам и се обадих в лабораторията. Оказа се, че са направили "грешка" при вписването на референтните стойности. Казаха ми, че докторът до 1 час щял да оправи резултатите. Въпросът ми е така ли трябва да работят лабораториите? Това е изключително груба грешка, която в най-добрия случай щеше да ме накара ненужно да похарча още 100лв за хематолог (въпреки,че се осигурявам на максимален праг в тази държава нищо не е безплатно), а в най-лошия случай щях да се побъркам от притеснение при положение, че съм с проблемна бременност. Моля споделете ако сте имали подобни случаи, това не трябва да остава безнаказано.

# 1
  • Мнения: 0
Не съм срещнал по-непрофесионално отношение! Как може в наше време, при наличието на такава конкуренция (знаете, колко лаборатории има) тези хора да работят така?
До момента чакам резултатите си вече 36 часа!!!!!!!!!!!!
Обади се, питах - нещо местели техника или инвентаризирали- не можаха да ми обяснат точно.
Попитах ги любезно защо в сайта си не са обявили, аз съм разумен човек - ще се информирам, е може да се ядосам но ще разбера. Пълно мълчание отсреща - за какво им е този сайт аджеба?
Та така - за мен това са АБСОЛЮТНИ НЕПРОФЕСИОНАЛИСТИ, които не уважават клиентите си. За мен повече не съществува лаборатория КАНДИЛАРОВ!

Общи условия

Активация на акаунт