Отговори
# 720
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Ама си е готин Каптана! Crazy Heart Eyes

# 721
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641

Аз не съм го гледала, само отчасти нещо съм засичала по тв-то, но клиповете и музиката са ми докосващи, а и като чета от вас е хубав бил

# 722
  • София
  • Мнения: 1 426
Той добре я прокле Мехмет,ама лошото е ,че я и застигна пустата му клетва #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ох как се гушнаха само Crazy
Рени, Hugне можах да потъна Joy Joy Joy

# 723
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Лелеееееееееееееее #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Как така са отрязали вечерта на ФЕМИР  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 724
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641

много сила се иска да се справиш с такаво нещо, а и с толкова "приятели" наоколо,

# 725
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


ей, значи Бел, къде събираш тази всичката информация, значи евала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Ще се учудите какви неща помня, вкъщи съм им нещо като домашна енциклопедия по всякакви въпроси. Често се случва брат ми да ми звъни и да ме пита за някакви дати и събития от преди години. А покрай важни дати помня дори прогнозата за времето Crazy Crazy Crazy Имам спомен и от собственото ми кръщение Crazy
Чути или прочетени неща никога не забравям- може да ми избледнеят малко, но не се изтриват никога....
Веднъж в училище си шашнах госпожата която ни издекламира стихотворение на Пушкин, а след нея и аз...гледаше ме така Shocked Shocked Shocked Още помня стихотворението... Та така запомням нещата, дори и да не го искам....
Браво Бел, много е хубаво да имаш слухова и зрителна памет... Peace
Това пък е добре за нас...в диспансера вече има нов SUPERNATURAL. Joy Joy Joy
Проф, не си сама...вече си имаш компания... Laughing Laughing Laughing

# 726
  • Мнения: 2 787

 2 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

РенкУ Laughing,
Линче, абе пич имаше, ама така съм се отнесла, че  Crazy

# 727
  • Мнения: 0

Аз не съм го гледала, само отчасти нещо съм засичала по тв-то, но клиповете и музиката са ми докосващи, а и като чета от вас е хубав бил
Ми не е лош Peace но химията е голяма Laughing

# 728
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

 2 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

РенкУ Laughing,
Линче, абе пич имаше, ама така съм се отнесла, че  Crazy


Да не би Баклавичко да ти е бил в главата   Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 2 787
Ама си е готин Каптана! Crazy Heart Eyes

Профиии....., дала съм го на Неви вече, не барай!
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Тоя Ръза  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 730
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064


ей, значи Бел, къде събираш тази всичката информация, значи евала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Ще се учудите какви неща помня, вкъщи съм им нещо като домашна енциклопедия по всякакви въпроси. Често се случва брат ми да ми звъни и да ме пита за някакви дати и събития от преди години. А покрай важни дати помня дори прогнозата за времето Crazy Crazy Crazy Имам спомен и от собственото ми кръщение Crazy
Чути или прочетени неща никога не забравям- може да ми избледнеят малко, но не се изтриват никога....
Веднъж в училище си шашнах госпожата която ни издекламира стихотворение на Пушкин, а след нея и аз...гледаше ме така Shocked Shocked Shocked Още помня стихотворението... Та така запомням нещата, дори и да не го искам....
Браво Бел, много е хубаво да имаш слухова и зрителна памет... Peace
Това пък е добре за нас...в диспансера вече има нов SUPERNATURAL. Joy Joy Joy
Проф, не си сама...вече си имаш компания... Laughing Laughing Laughing


О, аз за Фемир и АФК съм на светлинни години назад след Белл!   Laughing Hug

# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Има ли тема или си коменткаме тука  newsm78
Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha
Тия пък ръка ще целували,шамари трябва да му биете не да целувате ръце  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Айде и тая мръсна въшка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 732
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Ей ужасни тъпанари са тия всичките!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 733
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641


ей, значи Бел, къде събираш тази всичката информация, значи евала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Ще се учудите какви неща помня, вкъщи съм им нещо като домашна енциклопедия по всякакви въпроси. Често се случва брат ми да ми звъни и да ме пита за някакви дати и събития от преди години. А покрай важни дати помня дори прогнозата за времето Crazy Crazy Crazy Имам спомен и от собственото ми кръщение Crazy
Чути или прочетени неща никога не забравям- може да ми избледнеят малко, но не се изтриват никога....
Веднъж в училище си шашнах госпожата която ни издекламира стихотворение на Пушкин, а след нея и аз...гледаше ме така Shocked Shocked Shocked Още помня стихотворението... Та така запомням нещата, дори и да не го искам....

Малееееееееее, браво, то това е много хубаво, стига да не те уморява понякога, радвам се, че помниш и споделяш с нас новите, много е ценно, то всяка една от вас е, благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 734
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Има Нарцисчева... Laughing Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=750391.new#new

Общи условия

Активация на акаунт