Отговори
# 300
  • Мнения: 8 939
Увеличението е само за второ дете, 50 лева от януари. Детските за януари, ще се получават през февруари.

# 301
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Увеличението е само за второ дете и ще го вземем другия месец!

# 302
  • Мнения: 82
Има преведена интеграция.
 Русе уникредит булбанк

# 303
# 304
  • Мнения: 118
Монтана-ОББ имам преведена интеграция,но сумата е по-малка от тази която ми превеждаха досега.Защо ли?

# 305
  • Мнения: 35
Момичета някоя от вас има ли забавяне на майчинските,защото аз за декември получих 2 пъти,единия път 130 и втория път 310 лв,получих на на 19 и 21 декември...дали този  месец би трябвало да ми преведат...Та исках да попитам дали и на Вас се бавят парите?

# 306
  • Мнения: 122
Тези 130 са за ноември- предполагам, че термина ти е бил тогава и това е изравнителна сума? 310 са за декември, които би трябвало да ги преведат януари, но заради приключването на финансовата година ги получихме по- рано...Януарските парички ги чакай февруари  Hug

# 307
  • Мнения: 35
 
Тези 130 са за ноември- предполагам, че термина ти е бил тогава и това е изравнителна сума? 310 са за декември, които би трябвало да ги преведат януари, но заради приключването на финансовата година ги получихме по- рано...Януарските парички ги чакай февруари  Hug
HugМного ти благодаря!И аз така си мислех!

# 308
  • Мнения: 122
Радвам се, че бях полезна Simple Smile
Вече ще са 340лв  Peace

# 309
  • Мнения: 255
За Варна Ибанк някой да знае детски преведени ли са? Моите май не са...а очаквах да има вече навсякъде.

# 310
  • Мнения: 1
Варна на ПИБ има детски,още мин.седмица
А искам да попитам детските за близнаци колко ще станат и трябва ли да се подава някъде декларация и , ако трябва до кога е срока.
Благодаря предварително и се извинявам,ако този въпрос е дискутиран вече тук

# 311
  • TX
  • Мнения: 590
Варна на ПИБ има детски,още мин.седмица
А искам да попитам детските за близнаци колко ще станат и трябва ли да се подава някъде декларация и , ако трябва до кога е срока.
Благодаря предварително и се извинявам,ако този въпрос е дискутиран вече тук
по 75 лв на дете, т.е 150 за двете и не е необходимо подаването на допълнителни документи

# 312
  • Мнения: 47 982
Аз искам да питам, след подновяване на ТЕЛК всичко ли подавам наново, и за детските специално- чакам 15те дена за заверка на решението, и после пускам за детски, нали  newsm78 Защото имам спомен че преди ме накараха да пусна от месеца следващ месеца на заверка на ТЕЛКа  newsm78

# 313
  • Мнения: 1 292
Аз искам да питам, след подновяване на ТЕЛК всичко ли подавам наново, и за детските специално- чакам 15те дена за заверка на решението, и после пускам за детски, нали  newsm78 Защото имам спомен че преди ме накараха да пусна от месеца следващ месеца на заверка на ТЕЛКа  newsm78
Да, всичко подаваш наново.Изчакваш 14 дневния срок, заверяваш решението , правиш си няколко копия и действаш.

# 314
  • Мнения: 2 531
Аз искам да питам, след подновяване на ТЕЛК всичко ли подавам наново, и за детските специално- чакам 15те дена за заверка на решението, и после пускам за детски, нали  newsm78 Защото имам спомен че преди ме накараха да пусна от месеца следващ месеца на заверка на ТЕЛКа  newsm78
Да, всичко подаваш наново.Изчакваш 14 дневния срок, заверяваш решението , правиш си няколко копия и действаш.
Аз не чакам 15-дена да минат- пиша декларация че няма да обжалвам и ми ги приемат веднага! Трябва и нова социална оценка - това за интеграционите .

Общи условия

Активация на акаунт