Стачка при бебе на АМ???

  • 1 213
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 328
Бебето ми май протестира.Всяко хранене е борба,рев до посиняване,яде по половин час,бута шишето.Какво да го правя?Да го оставя да реве не върви,гушнат пък се дърпа.Като в иди шишето рев до небесата.Ще полудея вече.Дайте съвет как да го преодолеем.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 990
Наддава ли? Ако отговорът е да, остави го да яде, колкото иска. Предлагай и по-начесто, предимно за твое успокоение. Някои бебет просто хапват по по-малки количества, което не им пречи да е развиват съвсем добре.

# 2
  • Мнения: 2 052
По колко изяжда бебето и през колко часа?

# 3
  • Мнения: 2 328
Яде по 120 мл през четири часа,но рядко си изяжда всичко.В момента е 6350 гр и е висок 66 см.На фризопеп ац е.

# 4
  • Мнения: 2 052
Щом като дори не го изяжда значи не е гладен. Остави го да яде колкото иска. Ще има много такива стачки Simple Smile Килограмите ви са чудесни, дъщеря ми на годинка беше само с 2 кила над вашите  Mr. Green

# 5
  • Мнения: X
Приеми спокойно нещата за тез стачки! Ще ти се случват често! Ние сме на 10 месеца и си стачкуваме често. Няма сила, която да я някара да яде! На около 3 месеца отказа да суче от гърда, след като няколко пъти минавахме в по лека форма. Около 2 месеца аз се цедях зя да и давам мляко. Преди около месец почнаха са ни растат горни зъби. С разстройство и повръщане тя отказа млякото. Ядеше само попара, пюре и каша. Сега пак ни излизат зъби и сме в период в които пием само мляко! Стискаш зъби

# 6
  • Мнения: 27 524
АЦ си е гадничко мляко и предполагам, че се мръщи на вкуса. Категорично обаче храненето не трябва да става с борба, рев и посиняване, защото така нещата само ще се влошат.  Peace

# 7
  • Мнения: 2 328
От много време насам нямаше хранене,което да е спокойно.Е,доживях да го видя как си хапва без рев,без сълзи и теглене.Чудото се случи преди 40 минути,бързам да се похваля. newsm44
Подозирам,че неотделянето от мен започва да действа.Все ми е в ръцете,или в кенгурото,или ме чува как му говоря/все пак и до тоалетна трябва да се ходи  Embarassed /

# 8
  • Мнения: 29
Бебето ми май протестира.Всяко хранене е борба,рев до посиняване,яде по половин час,бута шишето.Какво да го правя?Да го оставя да реве не върви,гушнат пък се дърпа.Като в иди шишето рев до небесата.Ще полудея вече.Дайте съвет как да го преодолеем.

И ние сме  с кажи речи същия проблем.. мъчиме се по цял час и често не си изпива цялото мляко.  ooooh!  Ще следя и аз темата!

Общи условия

Активация на акаунт