Пазаруване от miniprix.bg - 21

  • 37 481
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 161
inka2001 мантото го поръчах-М,и едно късо за мен ще ги видим:-)) от сутринта поръчката ми е приета от оператор с доставка- 13 ,случайно да не се разколебая и да анулирам  Laughing

# 721
  • Мнения: 5 632
Според вас от това S или М да взема ? Нося 36 номер и се чудя кое няма да ми е тясно.

# 722
  • Мнения: 4 390
Мимози, дано твоите дойдат без дефекти! Crazy
Чакам сега едни ботуши, днес поръчката ми е приета от оператор, да ги видя пък тях какви ще са. Crazy

Цитат
срокът им за връщане на пари е 10 дена след получаване на пратката при тях!
Това добре, ама, 11 дни не могат да ми сменят статуса от "Изпрати" на "Приета". Кой знае кога ще я приемат, след което още 10 дни чакане - ами доста време е. Confused


Кати, аз си взех S, смятам, че и на теб ще ти е добре.

# 723
  • Мнения: 2 152
Мимози, дано твоите дойдат без дефекти! Crazy
Чакам сега едни ботуши, днес поръчката ми е приета от оператор, да ги видя пък тях какви ще са. Crazy

Цитат
срокът им за връщане на пари е 10 дена след получаване на пратката при тях!
Това добре, ама, 11 дни не могат да ми сменят статуса от "Изпрати" на "Приета". Кой знае кога ще я приемат, след което още 10 дни чакане - ами доста време е. Confused


Кати, аз си взех S, смятам, че и на теб ще ти е добре.
Ми вместо да спорим - да ги попитаме :~ Макар, че аз лично казах, че НЯМАМ ПДФ за върнато и получено ат тях преди 5дни, а не, че НЯМАМ ПАРИЧЕН ПРЕВОД!  Peace

# 724
  • Мнения: 1 314
inka2001 мантото го поръчах-М,.

 Hug  newsm10
дааа 3 М-ки бяха
на мъж ми щеше да му е тясно в раменете
страхотно! Непременно да се похвалиш като дойде !!!

На дамата с железните нерви искам да кажа, че има сайтове, откъдето си поръчвам обувки, идват на другия ден, без забележки в качеството, номерацията и т.н. всичко естествена кожа
на намаления съм вземала ботуши за 30-40 лева....
И това вече от години  Peace

Така че, това нашето с тез минита си е жив мазохизъм на моменти  Mr. Green

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 15:36 от inka2001

# 725
  • Мнения: 2 152
inka2001 мантото го поръчах-М,.

 Hug  newsm10
дааа 3 М-ки бяха
на мъж ми щеше да му е тясно в раменете
страхотно! Непременно да се похвалиш като дойде !!!

На дамата с железните нерви искам да кажа, че има сайтове, откадето си поръчвам обувки, идват на другия ден, без забележки в качеството, номерацията и т.н. всичко естествена кожа
на намаления съм вземала ботуши за 30-40 лева....
И това вече от години  Peace

Така че, това нашето с тез минита си е жив мазохизъм на моменти  Mr. Green
Сподели на ЛС де   bouquet  Crazy

# 726
  • Мнения: 161
хайде сега -ЛС,  тук сме си наши хора и може направо линк да даде  Mr. Green

# 727
  • София
  • Мнения: 1 020
Влизам да споделя мнението за тези ботуши.
Определено са уголемени. Нося 39 номер, 38 са ми тамън, като с тънък чорап, ми хлопат, ако сложа нормален памучен чорап за маратонки, ще са ми ОК. Но идват доста широки на глезена, а не бих казала, че съм с тъъънък глезен. Ако ми остане време ще пусна и реални снимки. Като изработка и кожа ми харесват, хубави са!
И още нещо - бяха за 63,20 лв., поръчахме 38 и 39 номер, като 39-ката заминава обратно, просто е огромна за мен.

# 728
  • София
  • Мнения: 5 547
inka2001 мантото го поръчах-М,.

 Hug  newsm10
дааа 3 М-ки бяха
на мъж ми щеше да му е тясно в раменете
страхотно! Непременно да се похвалиш като дойде !!!

На дамата с железните нерви искам да кажа, че има сайтове, откадето си поръчвам обувки, идват на другия ден, без забележки в качеството, номерацията и т.н. всичко естествена кожа
на намаления съм вземала ботуши за 30-40 лева....
И това вече от години  Peace

Така че, това нашето с тез минита си е жив мазохизъм на моменти  Mr. Green
Сподели на ЛС де   bouquet  Crazy
и аз искам  Flowers Bouquet

# 729
  • Мнения: 8 951
Влизам да споделя мнението за тези ботуши.
Определено са уголемени. Нося 39 номер, 38 са ми тамън, като с тънък чорап, ми хлопат, ако сложа нормален памучен чорап за маратонки, ще са ми ОК. Но идват доста широки на глезена, а не бих казала, че съм с тъъънък глезен. Ако ми остане време ще пусна и реални снимки. Като изработка и кожа ми харесват, хубави са!

Ще съм ти много благодарна ако пуснеш реални снимки, защото това са едни от малкото ботуши, от които има моят номер.

# 730
  • Мнения: 5 632

Кати, аз си взех S, смятам, че и на теб ще ти е добре.
Благодаря!  Hug  И аз на S клоня, не че имам толкова нужда, ама нещо новичко за банкетите да имам, а се бях заканила да не поръчвам вече. Laughing

Голяма краста е тоя сайт, сега мъжа ми ми звъня да пита кой точно е, че секретарките на шефа му харесали обувките Clowse и като чули цената, веднага питали откъде са поръчаниц

# 731
  • Мнения: 41
Коментираното по-горе манто е много хубаво ,преди няколко дни го загледах. Проблемът му явно е в дължината ръкавите. Само 62см,на мен ще са ми къси,а за мъж newsm78.
Купих на мъжа ми това яке без да обърна внимание на ръкавите,ами те 61см,естествено че са му къси.
http://www.miniprix.bg/produkt/1059002

# 732
  • Мнения: 2 152
хайде сега -ЛС,  тук сме си наши хора и може направо линк да даде  Mr. Green
Да не спамим темата - не за друго  newsm53 newsm62
Инчо, мерси   bouquet

# 733
  • Мнения: 547
Де го чукаш, де се пука.  Stop
Съжалявам, ако някой се е засегнал от написаното от мен. Не това е била целта.

Иначе и аз пазарувам от javari  Mr. Green

Оттук основно за децата вземам разни дрешки, там поне на боклучки не съм попадала досега като се замисля. От година сигурно се каня да спра да поръчвам от тоя сайт и... все нещо ме изкушава. Особено пък на фона на цените на детските дрехи по нашите магазини  Sick

Идват хубави празници, усмихнете се. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 2 152
 newsm47 Така добре ли е?
По-широко може би, когато ми отговорят в какъв срок "леля Пена" ще реши да погледне кво съм и върнала и издаде фактура за същото и след като ми дойде поредния чифт и видя, че не изглежда сякаш е преживял катастрофа или нещо от сорта  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт