Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 375 774
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 385
А къде на сайта на СМГ се вижда този линк с актуализираните места? Аз като отворя линка към курсовете - излиза стария списък, в който не са отбелязани свободните места

# 1 906
  • София
  • Мнения: 1 901
Не знам, дали изобщо ще останат някакви места за нови деца 4 клас за третия етап, предвид че броя на групите е същия както и в 3-ти.
Аз само имам някакви съмнения, относно използването на предимство, поради простата причина, че при нашата учителка, освен нас не се презаписаха още (поне) 3 деца, а се оказа, че групата е пълна преди 2 етап  newsm78 , та малко инфарктно ми беше

# 1 907
  • Мнения: 1 480
То днес лудницата е била за стари курсисти 3ти клас, които са искали да сменят преподавтел...явно такива, които миналата година са се записали където и да е само и само да ползват сега предимство за смяна на преподавател...
Дано за нови курсисти 3-ти клас да не е така

# 1 908
  • Софето
  • Мнения: 622
Аха...коя госпожа от СМГ? От курсовете ли? Можете ли да ми кажете кои сборници са ползвали вашите деца? Благодаря
Да от СМГ, сборниците са: НЕМО за 2 кл., УМНИК-МАТЕМАТИК - сборник по математика за извънкласна работа, 2 кл.

# 1 909
  • Мнения: 1 480
Благодаря, има ли отговори на задачите на края на сборниците? За проверка

# 1 910
  • Мнения: 2 695
Нови курсисти е най-лудницата, последният период, обща опашка за 3 и 4 клас, мингод някои бяха спали там да пазят ред.

# 1 911
  • Мнения: 1 480
Добре де, ако човек отиде в нормално работно време, пак ли ще чака на опашка? Тази истерия е типична за Балканите и в частност БГ...не съм чула сърби, хървати да се бият по опашки за училище...за Европа да не говорим, ако го кажа това на някой западняк, ще помисли, че съм луда...

# 1 912
  • София
  • Мнения: 2 811
И на мен ми стана странно, че за Мария Томова има места, предвид, че има само една група за 4 клас тази година  newsm78.

Много бързо се зае групата и аз не успях да запиша сина си при нея.  Rolling Eyes

# 1 913
  • Мнения: 48 163
Редят се тези, които имат претенции за преподавател и група. Места на курсовете има за всички желаещи.

# 1 914
  • София
  • Мнения: 752
Добре де, ако човек отиде в нормално работно време, пак ли ще чака на опашка? Тази истерия е типична за Балканите и в частност БГ...не съм чула сърби, хървати да се бият по опашки за училище...за Европа да не говорим, ако го кажа това на някой западняк, ще помисли, че съм луда...
Защото те си нямат такова училище. Grinning

# 1 915
  • София
  • Мнения: 1 901
Редят се тези, които имат претенции за преподавател и група. Места на курсовете има за всички желаещи.

В момента ми направи впечатление, че групите за 3-ти клас са повече от тези за 4-ти. Миналата година беше обратното

# 1 916
  • Мнения: 128
Имате ли представа, дали има голям наплив за маломерните групи през седмицата за втори клас? Трябва ли да се ходи още посред нощите, че да си запази човек ред? Как е било до сега?

# 1 917
  • Софето
  • Мнения: 622
Благодаря, има ли отговори на задачите на края на сборниците? За проверка

Само в Немото има.

Имате ли представа, дали има голям наплив за маломерните групи през седмицата за втори клас? Трябва ли да се ходи още посред нощите, че да си запази човек ред? Как е било до сега?

Миналата година отидох към 09:00 ч., след около 2 часа, успях да запиша и двете деца в маломерна група. Маломерните групи за втори клас бяха две.

# 1 918
  • София
  • Мнения: 1 120
Мисля чак в 4 клас да запиша детето. А до тогава ще се готвим в къщи.

# 1 919
  • София
  • Мнения: 507
Някой може ли да ми каже  по  какви сборници се работи  в курсовете  за 4 клас

Общи условия

Активация на акаунт