Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 374 805
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 1 479
Някой дали има информация как върви записването за курсовете 2017/18? Кога ще изкарат актуален списък с остнали места по групи? На място ли го разлепят или в сайта? Мерси

# 1 951
  • Мнения: 385
Във ФБ групата се обсъждаше, че на място е същия списък както във сайта, за момента. Вероятно щели да го оправят вечерта преди следващия етап

# 1 952
  • София
  • Мнения: 12 235
До всички приети тази година в СМГ, ако желаете може да се включите в затворената фейсбук група, която направихме за този набор - https://www.facebook.com/groups/665122800346208/
Старата фейсбук група, която беше за обсъждане приема и подготовката през учебната година, остана за новият випуск - https://www.facebook.com/groups/958209247623389/

# 1 953
  • София
  • Мнения: 1 361
Имаме проблем с разписването, преподавателите досега не го изискваха и не е отработено. Затова ме притеснява Симеонов като преподавател, да не решаваме пак устно и с лекота, и накрая...
Синът ми тази година беше 5-класник при Симеонов. Това е най-чудесното нещо, което можеше да му се случи. Всичко го обожават.

За разписването, казал им е, че до сега са ги учили да пишат на карирани листа, сега при него се пише на бели листове и не съм забелязала да изисква сериозно разписване.
Иска да види, че е мислено по  задачата.
Не е най-важното дали е вярна.
Но например тази година, за перфектно разписани задачи на бял лист в бележниците на децата написа "Превъзходен 7", "Уникален 8"....
Пленява децата,  кара ги да обичат математиката.
За курсовете-дали се разписват не знам, но определено ги кара да се влюбят в математиката.

# 1 954
  • Мнения: 47 993
Много ти благодаря:)
Много полезно
Само дали ще има места Simple Smile

# 1 955
  • София
  • Мнения: 1 361
Много ти благодаря:)
Много полезно
Само дали ще има места Simple Smile
При него ще има наплив. Взимай палатката и на двора от предния ден Simple Smile
Шегувам се Simple Smile
За малкия ми предстои записване за 3 клас и не знам кого да избера...

# 1 956
  • Мнения: 128
При записването на курсовете към СМГ в деня на записването ли се плаща такса или по-късно? АКо да - каква е таксата?

# 1 957
  • Мнения: 47 993
Таксата се плаща при записване и обикновено е 180 лева
Цялата информация подробно е описана тук http://www.smg.bg/courses_info.php
"Цена на един модул:

за група от 20-28 ученици: 180 лв.
за маломерна група от 10-15 ученици: 240 лв.
за група 12 клас – матура: 300 лв."

# 1 958
  • Мнения: 589
Утре започва записването за курсовете за петокласници, които не са приети. Началния час е 13.30. В колко според вас трябва да е там човек за да е сигурно, че ще си запише детето?

# 1 959
  • Мнения: 46
Къде мога да видя преподаватели, които ще водят курсове по математика за пети клас. И кога и къде ще видя останалите свободни места за четвърти етап на записването.

# 1 960
  • Мнения: 4 204
На предишната страница са споменати.

# 1 961
  • Мнения: 47 993
Е, за пети клас няма толкова наплив.

# 1 962
  • София
  • Мнения: 6 142
Плахо влизам в темата. Ще записвам двама второкласници в понеделник (надявам се). Оставам с впечатление, че напливът е голям и не много лесен. Имената на преподавателите не ми говорят нищо и ще бъда благодарна, ако някой може да ме насочи.

# 1 963
  • София
  • Мнения: 12 235
milasara за втори клас обикновено няма проблем да се запишете. Аз ги записах даже на следващият ден след началото на записването, когато бяха втори клас. Но определено препоръчвам да си изберете учител, според мен е важно и определено има значение при кого ще са. Потърси с търсачката, за повечето преподаватели има отзиви в тази или в предишни теми. Утре мога да погледна и аз, ако някое име нещо ми говори да ти пиша.
За малката към момента съм решила да не я записвам. Няма афинитет към математиката, а и опита ми с каките не беше успешен в първи клас. Имам сборниците по които работят на курсовете вкъщи и мисля, когато имам време аз да я занимавам.

# 1 964
  • Мнения: 1 479
Aila кога сте записвали детето си за втори клас курсове в смг? Според мен, а и според запознати местата и за втори клас се заемат доста бързо....

Общи условия

Активация на акаунт