"Дядо Коледа, кажи – носиш ли ни две черти?" - Бъдещи мами над 35

  • 37 762
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 703
Даре...да почива в мир.
И моя леля почина, на татко сестра, на 26.12 беше опелото, аз.... Не бях .. Заради бебето ми.... Но много я обичам, беше мега яка леля и талантлива певица.. Сега отново с Видин Даскалов ще изиграят заедно Царицата на Чардаша и не само..


Перу, искрено се радвам, че е малкия дявол и пожелавам майка ти да е добре.


Честито Рождество на всички

# 706
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Даре, моите съболезнования  hug

Магнетче съжалявам и за твоята леля  Hug

Перу, радвам се че майка ти е добре сега, дано всичко и занапред е добре с нея  Hug

# 707
  • Мнения: 1 432
Даре, съжалявам ... да почива в мир.
Трудно е, когато се разделяме с най-близките си.
Перу, надявам се за бързо възстановяване на майка ти.

# 708
  • Мнения: 3 404
Даре  spoko  направо...що така стана  Sad
магнетсъжалявам.
Перу как е майкати вече.
кво стана бе значи  ooooh!

# 709
  • Мнения: 308
 Даре, магнитче, много съжалявам за загубата ви! Да почиват в мир! Hug

Последна редакция: сб, 28 дек 2013, 08:24 от miloto73

# 710
  • Мнения: 6 799
Даре, лека и`пръст на леля ти.
Магнетче, лека и` пръст на леля ти.
Перуника, дано майка ти се възстанови бързо.  Praynig

# 711
  • Мнения: 8 529
Благодаря ви!
Магнетче, моите съболезнования!
Перу, има още работа на тоя свят майка ти! Бързо възстановяване й желая!

# 712
  • Мнения: 398
Перу, стискам палци майка ти да се възстанови добре!
Магнет, съжалявам за загубата ви...

# 713
  • Мнения: 1 679
Magnet, Dari много съжалявам, за това което се е случило при вас Hug Лоша работа, но това не е нещо което се избира, а и болката си е голяма всеки ден като изгубиш близък човек, не само по празниците..Бог да ви даде сили да се държите и да не се предавате на мъуката Hug  bouquet
Перу- не се отчайвай Hug моли се и вярвай само, ще се оправи майка ти  bouquet
Скрит текст:
Днес е топъл и приятен ден(поне тук в бургас), не знам защо на мен ми е криво едно такова, ще имаме скъпи гости у нас и ще готвим усилено с майка ми. Цикъла ми дойде и все едно нямам сили , но ще си върна настроението надявам се.. Tired
Хайде пожелавам ви усмивки и лек ден Hug

# 714
  • Мнения: 2 472
Даре, Магнет, моите съболезнования за близките ви! Това за съжаление е най-лошото, което може да се случи.  Flowers Rose Flowers Rose
Перу, дано майка ти е по-добре вече!

# 715
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Креми, в момента не ми остава нищо друго, освен да се моля.

Магнитче, съжалявам и за твоята леля, сигурно е била чудесен човек.

Аз до преди малко бях у нашите, направих на майка ми масаж, но гледам как няма сили и й се мотае главата. Колко е мъничка, като дете. Много ми е мъчно да я гледам така, свикнала съм да ни командори и критикува  ooooh! Аз, от своя страна, хич не съм й мълчала, което ме кара да се чувствам много виновна.
Много ме е яд на брат ми, който е дърто магаре, а се държи инфантилно. Обвинява ме, че съм щяла да я уморя. Много е нахален - идва си от Сф 2 пъти в годината, те гледат само как да му угодят, а той по цял ден седи пред компютъра и не си мръдва пръста. В същото време ми повтаря - не им се меси на нашите. Понеже аз настоявам те да си останат на село, да им направим парно, по-ще са добре. Ама той - не, в града да се връщат. И какво ще правят 2-ма пенсионери в един апартамент сами като кукувици  Thinking

# 716
  • Мнения: 15
Момичета ,съжалявам за загубите ви.Много е тежко,когато някой близък си отиде.
 Перуника,не се връзвай на брат си.Лесно е от страни да се критикува.Била съм в тази позиция и знам какво ти е.Радвай се на майка ти.И от сърце ти желая тя да има повече късмет от моята.

# 717
  • Мнения: 2 603
Перу, моля се майчето ти да се възстанови. Praynig И на майка ми й се случи нещо подобно, преди две години, изкара ни акъла, помня как хвърчах с колата към нея, и после бях в линейката с нея, събра ми се света за секунди. Съмняваха се за инсулт, щото и повръщаше, после нещо на вестибуларния апарат, но си има проблеми и с главата и сърцето. Карам й се да не се преуморява, но тя не може просто да седи и нищо да не прави...
Люси, съжалявам че си загубила рано майка си  Sad
Даре, леля ти е била щастливка с хора като вас, сега е на място, където няма болка, място където всички ще отидем, но поне да е с време...

# 718
  • Мнения: 139
Даре, Магнет, съжалявам за загубата ви, да почиват в мир.

Перу, стискам палци майка ти да се възстанови бързо  Praynig
Скрит текст:
от известно време все си мисля за моите родители, все по болнави стават и моята майка е със сърдечни проблеми, Господи какво ще правя без тях, и аз имам един брат (който много обичам) ама и той все не им обръща внимание, не се замисля как  се чустват и от какво имат нужда ....

 Praynig Моля се идващата Нова година да ни донесе само хубави събития

Скрит текст:
Аз май вече мога да ви ракажа накратко - послендите месеци бяха много трудни и натоварени за мен и човека до мен, освен че имах много работа (която според мен е и една от причините за неуспеха) направих и първото си инвитро, което за съжаление с неуспешен край

 Hug

# 719
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Абри,  след твоя пост освен да заключа клиширано, но съобразно последните дни: Боже, колко мъка има по този свят, Боже...
И с пълната убеденост и надежда, че през новата година радостите ще са ни в повече  Hug

Общи условия

Активация на акаунт