SportsDirect-60

  • 49 288
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 2 296
Някой има ли идея докога ще са толкова високи цените на доставката? Имам предвид дали са трайно вдигнати или е просто за Коледните празници?

Точен отговор може да получиш единствено от Спорта .
Аз не си спомням през годините да са вдигали доставката  заради Коледа . Peace


Хм, имаш ли представа на кой mail бих могла да направя запитване?
Може би на този - cs@sportsdirect.com   или на стената им във фейса.  Grinning

Теди,   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 2 799
Теди  smile3525

# 18
  • Мнения: 13
Момичета пишете,че безплатната доставка е до 06/12/2013,а при мен не става този код?

# 19
  • до морето
  • Мнения: 152
Здравейте, кода за отстъпка до 4ти включително ли е? Мисля утре да пусна поръчка , дали ще действа и утре?

# 20
  • Мнения: 659
Здравейте, кода за отстъпка до 4ти включително ли е? Мисля утре да пусна поръчка , дали ще действа и утре?

Би трябвало  Peace

# 21
  • Мнения: 992
Утре един приятел ще пуска поръчка. Харесала съм си няколко неща от Мис Фиори и не знам 8 или 10 размер да си взема. В една стара тема прочетох, че били уголемени размерите. Слаба съм много нагоре и само S нося. Засега съм поръчала 8. Моля ако някой има нещо от мис фиори да сподели. Praynig

# 22
  • Мнения: 236
Аз имам дънки Мис Фиори, според мен са леко уголемени, но не приемай мнението ми за 100% вярно, тъй като са с еластан.
Вчера и аз си пуснах поръчката - първата, дано всичко е наред и не е и последна от Спортс-а.

# 23
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 856
Запис, да не ви пропусна. Аз приключих с пазаренето за тази година. Догодина пак Simple Smile. Но ще ви следя все пак за нови интересни попадения.

# 24
  • Мнения: 104
http://www.sportsdirect.com/campri-infant-snow-joggers-026024?colcode=02602403
Тези отговарят ли си на номера? Взех на малкия C6 от тези http://www.sportsdirect.com/nike-mandara-infant-boys-walking-boots-026020
Абсолютно точно са му. От апреските се чудя пак същия номер ли да му взема, моля някой ако е взимал да сподели дължина на стелката. И как са като изпълнение, мека ли е подметката?
Мерси предварително Simple Smile

# 25
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 513
Благодаря за тази толкова полезна тема, tedichka07bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 209
Момичета пишете,че безплатната доставка е до 06/12/2013,а при мен не става този код?

И при мен не работи . newsm78

Пише , че остават 3 дни .

 * Ends: 06/12/2013

Only 3 days left

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте, при мен кода за безплатна доставка не хваща от вчера.

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 686

Някой има ли отзиви за тази шапка?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 978
Благодаря ви много за кода за доставката,вчера направихме поръчка  Hug
Много хубава тема,благодаря на всички за отговорите и помощта,която често сте ми оказвали  Hug
За апреските Олимпус,нали никой нямаше мнение и се отказах,поръчах си едни Каримор,по-скъпи,но редно е да са хубави,ще дам отзиви за тях и за други неща като дойдат,но продължавам да ви следя,макар и да не ми остава време много много:(

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт