Да се оплачем...

  • 7 244 552
  • 65 224
  •   2
Отговори
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Пускам тази тема за желаещите да се оплачат от нещо, каквото и да е. Ей така, един вид отдушник, ако нещо ви е докривяло. На мен ми е криво, защото в работата ми нещата са крайно нестабилни. В момента съм отпуска, платената ми, и изобщо не знам какво ще е като се върна. Не спирам да се тревожа дали няма да остана без работа и то точно зимата. Песимист съм... Оплаках се.

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 18:41 от Mamma

# 1
  • Мнения: 4 569
Студено ми е.

# 2
  • Мнения: 10 874
Лошо ми е и безсънието не минава вече повече от седмица... ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 244
чувствам се скапано...мразя наближаващите празници, толкова ги ненавиждам, че не мога да го опиша...

# 4
  • Мнения: 2 589
В депресивен ПМС съм и всичко ми е черно.И в комбинация с предстоящите празници...направо ми иде да хвана гората smile3511

# 5
  • Мнения: 6 214
Болят ме гърдите. Болят ме и очите, от алергията. Струва ми се, че тази тема ще е "моята тема".  Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 211
Нервно ми е, студено ми е, не ми се седи в гадния офис Crossing Arms
Искам да бъда вкъщи, да пека курабийки и да украсявам елха! А това май няма да се случи преди сл. събота и неделя.
А, да. И мен ме болят гърдите, щото пак ще ми идва.
Боли ме и изгореният пръст. Ще остане белег и то гаден.
И пак почва да ме боли мъдрецът.

Мрън!

# 7
  • Мнения: 6 365
Не мога да нося дори 4 сантиметра ток- получавам ужасни
болки в кръста и раменете. Мога да нося само съвсем равна подметка.

Което ме устройва, но всички дами около мен ме гледат като извънземно
и все ме побутват "да сложа поне малко токче". Било полезно за ставите...

А мен ме болят, все едно са ме били с тояги.

# 8
  • Мнения: 3 371
в събота вечер, започнало като много интересно и интелектуално събиране, професор/жена/ , ерудиран и интелигентен, ме обиди грозно, защото казах, че според мен живеем в бездуховно време.
аз не умея да отработвам обидите - имам тежък психологически проблем с това и сега това ще го преживявам години наред. абс никакви доводи не са в състояние да ме успокоят, дори това, че всеки присъствал каза, че имам право на лично мнение, така, както всеки друг.

а аз просто разказах тази история:
http://www.brefy.com/%D1%86%D0%B8%D0%B3%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%80%D1%8F%D1%82/

ето, оплаках се Simple Smile. но ми е много мъчно, защото се почувствах лош човек, а аз не съм лош човек.....

# 9
  • Мнения: 216
Мързи ме зверски да си подредя дрехите. (Нищо, че нямам какво да облека Laughing)
Летни и зимни ме засипват отвсякъде и се препъвам в бански и кожуси... Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 2 217
Сваля ме много готин мъж, а аз имам съвест...и обичам мъжа си.... Sad Laughing
Имам дългове, студено ми е, писна ми децата да са все болни...каквото и да правя....
Искам духовен напредък, а получавам само материален и физически упадък.... Laughing
Кучето ми пуска косми....
Не ми се седи вече обслужващ персонал искам работа за пари...
Нямам време за книги и филми....

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Утре трябва да се сбогувам с децата и мъжа ми, нямам представа кога ще ги видя отново.
Пия едни отвратителни хапчета заради ухапване от куче- в устата ми е някаква горчилка, а възпалението много слабо се повлиява.
Тъжно ми е за баща ми и много мисля за смъртта.

# 12
  • Мнения: 8 787
Хубава тема.
Имам спастичен колит и ме мъчи вече 2 месеца сигурно, не минава. Всяка нощ ме боли корема, писна ми вече.
Все нещо работя, а парите, които получавам, са жълти стотинки. Омръзна ми.
Непрекъснато разни хора ме разочароват.
 Тревожа си, че времето ми не е безкрайно, а връзката със свръх съзнанието ми изчезна. Tired

# 13
  • Мнения: 5 647
Остарявам и погрознявам.

# 14
  • Мнения: 6 365
Сега трябваше да си получавам дипломата с шапка и тога и да пускам
снимки по Фейса, ама Аулата е окупирана.

И съм недоволна от студентите: много предсказуеми. Направиха точно това,
което се очаква от тях.

А с предсказуеми действия нищо не се постига- само ядеш бой.

Общи условия

Активация на акаунт