Да се оплачем...

  • 7 257 302
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 13 485
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Оплаквам се, че от няколко седмици ми става все по-трудно да си ползвам мобилния. Дребната така го е обсебила, че на всяко позвъняване, ако апарата е в нея изпада в истерия, че го взимам. Чудя се какво да правя...Да сложа друг апарат временно или просто да я оставя да се тръшка...Много е дразнещо това положение. И това зомбиране е само с моят телефон, предполагам, защото има активен панел...Постоянно гледа разни клипове с деца, играещи с балони или разни цветни топчета.

# 13 486
  • Мнения: 679
На моят син също много се yвличаше от телефона ми и като беше на около годинка и половина, мy дадох стария ми телефон, който не работи отлично, малко е бъгав, но става за гледане на "Маша и мечока" в youtube, за играене на бебешки игри, които съм свалила от Google Play. И междy дрyгото, откак има негов си телефон, който непрекъснато мy е на разположение, интересът мy към телефоните рязко спадна. Може би защото вече не е "сладкото забранено".

Та, ако искаш съвет - кyпи й някой евтин, дори и използван телефон, на който да можеш да сложиш игри и да може да гледа клипчета.

Допълвам се: Махнала съм всички бyтони - за набиране, за файлове разни, за настройки. Сложила съм телефона на самолетен режим, за да не може да звъни и съм оставила само иконите за игри и ютюб. Също така съм оставила иконата за фотоапарата. Понякога (от любопитство или слyчайно) го натиска и снима. Някои снимки са интересни Simple Smile

# 13 487
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Имам ужасна мускулна треска...  Tired
Снощи реших, че пак ще започвам някакви тренировки в домашни условия. Изрових пудовките и директно без да позагрея, без да се разтегна малко награбих голямата и направих няколко серии по двадесет суинга. Голям зор беше, но ме хвана меракът и газ до откат... Днес се движа като робокоп  Mr. Green

# 13 488
  • Мнения: 9 705
Телефона си го прибирам, ако ще да реве. Дете на 2 няма работа с телефона ми.
Досега ми е унищожила достатъчно техника.

# 13 489
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Съсипа ми два телефона. Край и толкова... Но за него не беше чак такава драма и бързо му мина меракът (да не повярва човек) Whistling

# 13 490
  • София
  • Мнения: 12 374
Телефона си го прибирам, ако ще да реве. Дете на 2 няма работа с телефона ми.
Досега ми е унищожила достатъчно техника.
И аз така. Моята в петък прави 6, но все още нито й е позволено да играе игри на телефоните, нито да разполага с тях. Има време.

Оплаквам се, че съм ужасно, ужасно разсеяна. Два пъти се връщам до вкъщи, за различни неща, в рамките на няма и час.

# 13 491
  • София
  • Мнения: 4 328
остави се, Таис. вчера се прибрах от магазина с 1/3 от плануваните неща. забравих да си погледна списъка, който ми беше в джоба Embarassed
а аз съм доста организиран човек Simple Smile

# 13 492
  • Мнения: 613
Оплаквам се, че съм ужасно, ужасно разсеяна. Два пъти се връщам до вкъщи, за различни неща, в рамките на няма и час.

За 10мин. се върнах 3 пъти... То бива ама чак толкова да съм разсеяна...Това стана вчера   Embarassed

Оплаквам се,че днес ужасно много ми се спи. Едвам си държа очите отворени , работа няма, а имам още 2 часа до края на работния ден. Само да не заспя на компютъра...

# 13 493
  • Мнения: X
вчера се прибрах от магазина с 1/3 от плануваните неща. забравих да си погледна списъка, който ми беше в джоба Embarassed
а аз съм доста организиран човек Simple Smile
И аз с моите претенции колко съм организирана тази сутрин влязох в Лидъл само за един пакет леща. Излязох с две торби. Леща не купих. Забравих и се усетих чак у дома. ooooh!

# 13 494
  • Мнения: 17 987
Имам ужасна мускулна треска...  Tired

Не пи ли аспирин? Добре е веднага след, но опитай сега  Heart Eyes

Тайс, я се стегни, мениджърка ще те правим  Wink

# 13 495
  • Мнения: 1 427
Аз също не давам телефони, но ММ за сметка на това му дава и двата си да играе вечер  Rage Rage Rage
Писна ми все аз да съм лошата, а той добрия, защото му позволява всичко  Crossing Arms
И искам такова кафене да отворят в нашият град
http://m.profit.bg/news.php?id=110802
комбинирано с книжарница Wink

# 13 496
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Дадоха ми час за утре при личната. Ще видим. Не бих се притеснявала, още по- малко да тръгна по лекари, ако не ме боляха възлите. Не се втелясвам по принцип за дреболии, още повече свързани със самата мен. Но болят, пущините, тази сутрин ме боли цялата лява част на шията  Tired

# 13 497
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Не съм много сигурна в това, което казвам, но те май точно ако болят, не са толкова опасни. Просто възпаление някакво. Зъб да те боли?

# 13 498
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Нищо не ме боли друго, чувствам се чудесно, даже и не съм изморена вече толкова от работата( чисто физически привикнах)... По принцип зъбите ми никак не са добре, но точно в момента нямам проблеми, нито имам нещо за правене, нито нещо ме боли в устата.

# 13 499
  • София
  • Мнения: 3 709
Да се оплача епизодично- мразя колики!!! Чак не разбирам как човечеството лети в космоса, отглеждаме уши върху мишки и телепортираме частици в миналото, които даже успели да се срещнат със себе си, а за тия тъпи колики има единствено симетикон, копър и гушкане?! От две седмици го играя кенгуру в четвърти триместър- спи върху корема ми или на бял шум от телефона. Ако не виждах всеки ден брат му, щях да имам огромни съмнения, че от това ще излезе човек. На моменти си мисля, че имам е**си замърсената карма и се чудя какво лошо направих...Не е мега зле ситуацията, ама човек забравя явно, а и тия реклами с хилещи се бебета карат човек да има нереалистични очаквания...
Стиснете по едни палци да свърши тоя период, че да седна да си отворя една бира на мирна глава!

Общи условия

Активация на акаунт