Да се оплачем...

  • 7 256 996
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 62 775
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Щом ги донесе ще пусна тема:
"Помощ!Мъжка ли ми е шишарката?"
 Без майтап и аз се рових в нета,но семената,различаващи двата вида,би следвало да са опадали вече-тоест шишарките ще са вече в менопауза и без вторични полови белези...освен да им дорисувам нещо?😉

# 62 776
  • Мнения: 68 648
Аз реших да се образовам ...ама се отказвам май.
Това излезе за мъжка шиширка

Rolling Eyes
Скрит текст:
 

# 62 777
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Щом ги донесе ще пусна тема:
"Помощ!Мъжка ли ми е шишарката?"
 Без майтап и аз се рових в нета,но семената,различаващи двата вида,би следвало да са опадали вече-тоест шишарките ще са вече в менопауза и без вторични полови белези...освен да им дорисувам нещо?😉
мъжкото и женското не зависят от семената и/или формата на шишарката. ама какво знам аз!
ей го, до вчера не знаех, че гларусът е пещерно животно, а планетите следват траекториите си защото ги държат с конец...

тета, прекрасна илюстрация Simple Smile

# 62 778
  • София
  • Мнения: 39 761
Моят син в момента са на космическа вълна. Правят проекти на слънчевата система.
Но теорията на учителката е, че бог е създал планетите.

# 62 779
  • Мнения: 47 982
Шишарките и на мен ми оправиха деня Simple Smile

# 62 780
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Шишарките и на мен ми оправиха деня Simple Smile
И на мен.
Макар че, ако бях на мястото на иланг-иланг, сигурно вече щях да съм яхнала метлата. Grinning

# 62 781
  • Мнения: 47 982
Аз съм брала жълъди пред блока по нощите пак за урок, за следваща сутрин

# 62 782
  • София
  • Мнения: 39 761
Не помня дали сме учили за мъжки и женски шишарки Simple Smile Не помня.
Добре че е форумът. Ще се зароди дискусия Joy

# 62 783
  • Мнения: 9 196
"Шишарка (на латински: strobilus) е орган на растенията от клас Pinophyta (иглолистни), който съдържа репродуктивни структури. Различават се женски (на латински: macrostrobilus, дървенисти, те произвеждат семената) и мъжки (на латински: microstrobilus, тревисти, обикновено произвеждат прашец). Докато видът на женските шишарки варира между различните семейства Иглолистни, мъжките са относително еднообразни и като цяло са по-трудно забележими."

... както и при хората. Нищо ново.

# 62 784
  • София
  • Мнения: 28 571
Joy
Днес темата е доста образователна. Че и с нагледен материал, представен от Тета.

# 62 785
  • Мнения: 68 648
Аз пак не разбрах кое от трите е мъжкият шишар....

# 62 786
  • sf
  • Мнения: 10 146
 Аз събирах шишарки онзи ден за украса на салона, ама знам ли какви са, може да са джендъри 😂
Оплаквам се, че нещо се разболявам, отпаднало ми е и ме дращи гърлото.

# 62 787
  • София
  • Мнения: 28 571
Май дългото Rolling Eyes

Оплаквам се, че имам доста работа, а вие ме разсейвате.

# 62 788
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Не би трябвало да слагаме рамки и ограничения на шишарките.В духа на съвременното общество,би трябвало те да имат свободата да се самоопределят.

# 62 789
  • Мнения: 35 110
Или имам дежа вю или и друг път съм чела за мъжки и женски шишарки във форума Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт