Коледата наближава, Дюкан с режима си ни направлява - 273

  • 55 253
  • 753
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1
Привет и от мен!

Приключих с 7 дневната ми ударна. Резултатите са повече от трагични  - 900гр. В обиколките ми също няма никаква разлика. Първият път, когато бях на режима( преди 3 години) също много бавно смъквах на килограми , смъкнах 11 кг за 7 месеца, но в обиколките имах невероятни резултати още от самото начало.

Знаех си аз , че с тоз Фемостон ще е много трудна работа моето отслабване, а и спирането на цигарите забавя метаболизма в първите месеци, докато започне да се чисти тялото. Много се депресирам от цялата работа - цигари, хормони, малък резултат - на няколко пъти бях на ръба  да си запаля цигара.

Днес започвам ПЗ. Още се чудя каква схема да подкарам newsm78.  Преди бях 5/5, сега се чудя дали да карам  3/3, или да си карам пак 5/5 newsm78.


# 316
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте  Hug

Браво на всички за минусите... На тези ,които имат задържане или + като мен... много успех и силна воля!
Вчера избирахме торта за рожденият ден на малкия, това си е живо изпитание момичета... Ама си удържах  hahaha днес малък минус ,след вчерашното слюнкоотделяне  Joy Joy

Карам си режимно аз , че до месец май не остана...а има още много за сваляне!
Хубав ден на всички  Hug

# 317
  • Мнения: 194
Здравейте, здравейте  Hug
Аз няма се хваля с минус, щот няма такъв. Седя и тъпча на едно място тез П дни. Явно нещо хормоните ми играят шега, или ову, или аз не знам какво. Ще се боря за поне -500 на тоз цикъл обаче, щот срамота да не мръдне кантара. Довечера с много ранна вечеря преди танците, и утре на рибен ден.
Иначе браво на всички, и продължавайте в същия дух  Peace
Алис, какво да ти кажа ... и аз съм на твоя хал. Тия хормони просто са отврат..., пък ти и цигарките, направо не ти завиждам. Обаче си знаеш, че нещата ще влезнат в релси, само воля му е майката. Разбирам да не си отслабвала друг път с Дюки, и сега при такива резултата ди се откажеш, но на теб ти е отъпкана пътеката, знаеш как е... така, че според мен просто трябва да му се покаже на организъм, метаболизъм, хормон и квото и там да е кой кара влака  Laughing

# 318
  • Мнения: 0
Здрaвейте и от мен  Stop днес ми е 7ми ден от удaрнaтa фaзa и бързaм дa се похвaля с още -400гр. , с които стaвaт общо -1,6кг от нaчaлото  Grinning Спaзвaм си всичко примерно и имa резултaт. Смaйли, блaгодaря зa стрaхотнaтa темa с рецепти! Менюто е нaистинa много рaзнообрaзно и вкусно - нямa нещо което дa ми липсвa или дa ме изкушaвa. Успешен ден нa всички!   bouquet

# 319
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 754
Айде и аз да се отчета, че зачезнах тези дни!

Първо искам да похваля gala222! Браво, за волята и търпението. Когато, човек се хване в ръце нещата стават.

alis_1 добре дошла. След като си спряла цигарите според мен тези -900гр. са си задоволителен резултат. Добре дошла отново в редиците ни!   bouquet

maikinatati радвам се, че се започна да пишеш отново, а не само да "висиш" на балкона!

devadasi и теб да те похваля с хубавият резултат и добре дошла!

Хубав и отслабващ снежен ден на всички!

# 320
  • Мнения: 42
 Hug Hug HugЗдравейтеееее!!!
Чета си ви редовно,радвам се на всички,ама тооолкова се зарадвах,че отново виждам
познати "муцунки" Laughing
ANNAFACE ,супер,давай смело,знаеш как! Hug
МАЙКИИИИИИИ Hug Hug Hug,добре дошла отново в отбора,и не си и помисляй
този път да мърдаш от тук,чу ли... NaughtyТук ще седиш,ако трябва ще пишеш по 5 пъти на ден,ако трябва и през нощта Mr. GreenЧу ли? Joy
desislava_87 Hug,само с постоянство и инат стават нещата,продължавай си режима смело и всичко
ще е наред!
На всички новодошли,стари и новички,успех и воля! #2gunfire
При мен всичко е наред,вече свалените кила са 50 Mr. Greenи леееекичко ,бавно и мнооого предпазливо навлизам в 3-та!Щотооо..."страх лозе пази",нали знаете!
Смайлсче, Hug Hug Hug
Бабе  Gala Hug Hug Hug,и всички останали...да не изброявам! newsm51

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 14:06 от An.che

# 321
  • Мнения: 45
И аз да се разпиша за днес Simple Smile
Още 1кг. падна под ножа  newsm68 Стават -5.4кг. за 17дни на схема 1П/1ПЗ направо съм  #Crazy не очаквах така добре да потръгне.
desislava_87 питаш ли ме мен, 1вия път като правих режима ме бяха пратили да купувам бонбонки за една сватба... в един магазин за бонбони (гледам, че си от Пловдив, ако знаеш магазинчето на пешеходния мост  ooooh! ) Голямо изпитание си беше  Crazy
An.che  Hug бравоооооо  newsm10 Много внимавай в 3та, че там е най-трудното  Naughty
Майкито си знае, аз съм и поставила срок до който трябва да е стигнала едни определени кг.  Crossing Arms
devadasi, повече от 5 дни ударна няма смисъл. 1вия път и аз бях решила 10 дни, но след 5тия нямаше раздвижване повече, послушах момичетата тук и след 7мия ден започнах с ПЗ. Имах да смъквам над 40кг..... Успях да преборя 46-8кг. после започнах 3та, но оплесках нещата и ето ме сега отново на старта, но този път с по-малко за сваляне Simple Smile
Хубав ден на всички   bouquet

# 322
  • София
  • Мнения: 239
знам гоооооооо Sad(((((((((

ние вчера минахме през няколко известни сладкарници,през които моя мъж дегустира всички торти наред...а аз днес -500 грама от отделяне на слюнка само ..... ама ще дойде и нашето време де!
И аз повтарям режима... но за сега не мога да се оплача,стриктна като по учебник и резултата си е на лице! Дано продължи и така за напред! Големите за мен изпитания са цитрусите и всички онези лакомства по Коледа и Нова година! Слава Богу, минаха и заминаха само с шепа прегрешени маслини ,за които и до днес съжалявам! Но минаха и празници и всичко и сега ми е по-леко за спазване!  Hug Ама и вие много ми помагате момичета,чета особено "по-старите Дюканки" и ми давате стимул... Стимулирана съм и от кумството през май и морето за август! Малко или много не всеки има голяма воля,като нашата... получих доста признания. А ако трябва да съм честна,комплименти от много хора получава постоянно...промяната е очевидна  Peace

# 323
  • Испания
  • Мнения: 37 503
... Смaйли, блaгодaря зa стрaхотнaтa темa с рецепти! ...

За нищо.  Simple Smile Ползвай ги със здраве и ефект на кантарЯ!  Wink  Hug

Майки, наблюдавам те много.   Joy Hug

Анче, бравоооооооооооо!   bouquet Скри му топката на твоя кантар и на всички нас.  Hug

# 324
  • София
  • Мнения: 239
леле Анче,аз сега видях килата.... леле браво момиче!!!! Успех много в трета!  Hug Hug Hug

# 325
  • Мнения: 13
Здравейте!

Почнах и аз Дюкан!Вече 2 -ри ден!Вчера първи протеинов, Днес ПЗ.Така ще ги карам 1/1. до достигане до целта!Поне така четох че се прави.После се минава във фаза 3.

Да ви питам във фаза 2 и 3 какво може да се закусва освен овесени трици?
Вчера и днес закусвам кисело мляко.
Как стои въпроса със сиренето и кашкавала, топено сирене(обезмаслено) примерно може ли в белтъчния ден и после във втора фаза.

Мислите ли да карате новолунието на 30.01.Какво мислите за белтъчни ден да се изкара само на айрян да се съчетае с новолунуето?


Благодаря!

Пожелавам ви Много Успехи!

 Peace

# 326
  • Мнения: 176
Привет момичета и аз при вас,
днес трети ден - 1 кг. като за начало смятам, че е добре.
Четох много внимателно, но никъде не видях трябва ли да се спазват някакви часове между храненията?
Много минусчета на всички!

# 327
  • Русе
  • Мнения: 99
Ех ех, това си е моята любима тема да ви видя всички познати и непознати.

Анче и Смайлс очи нямам повече да НЕоправдая очакванията и подкрепата ви.
   bouquet  bouquet  bouquet на всички Simple Smile

Този път съм заложила 80% на риба в моето меню, както знаете това пилешко така и не го заобичах, а сега  вече и не го понасям.
През ден ям риба, сменям я по вид. Вкусно ми е Simple Smile
Тази вечер си направих и ванилов крем за десерт, вкусотийка Simple Smile

Тъй като главно ям риба и яйца, надявам се на не пукна от толкова много риба , яйца и мляко. Редувам дните, в рибните гледам да не ям мляко и яйца.

Лека вечер

# 328
  • Мнения: 115
aneli003

"Четох много внимателно, но никъде не видях трябва ли да се спазват някакви часове между храненията?"

Няма ограничения ! Само следвай дали си в П или в ПЗ ден .

# 329
  • Мнения: 2
здравейте днес ви открих сьвсем слу4айно и бьрзам да се вклю4а и аз. от месец сьм на режима 4е и пове4е даже но за 2 пьт,този пьт се сваля доста бавно и е много изнервящо но когато си споделяш малко по добре ти става ина4е  ще се радвам да ме приемете сред вас

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт