Sirius D, Сириус Д, Помощ за контакт с производителя .

  • 109 347
  • 156
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 118
Сигурно помага, ама по тия сайтове как едни не написа тел. или поща за повече инфорамция...  В крайна сметка как е най-добре да се закупи? Аз на такива измислени сайтове и лични gsm номера не звъня...
Има го и в аптеките. Аз си го взимам за 36 лв, но съм го виждала на други аптеки и за 42... Имаше го и в една магазинна мрежа, която не помня как се казваше, но ако някой го интересува ще проверя, в която пак беше 42.

# 46
  • Мнения: 0
Зачетох се в тази тема. Нямам никаква пердстава какво е Сириус, но ми стана интересно. Ще потърся повече информация.
Видях, че сте споменали Мартина Иванова. Чрез общи приятели във фейса съм имала  няколко дискусии с нея по теми на здравословното хранене. Прави впечатление на изключително неприятен и заядлив човек.

Ха-ха! Мартина е била заядлива, защото е разбрала, че нищо няма да си купиш от нея ....просто си е показала истинската същност изпод фалшивата козина! Иначе е щяла да ти измъква парите от джоба с меко перце  Laughing

# 47
  • Мнения: 507
Аз понеже днес отново се разрових в нета за нова информация за Сириус Д, попаднах на тази дискусия и ме засърбяха пръстите да отговоря и аз Simple Smile))))))))))
....................
Та - аз докато се опитвах преди повече от година да се ориентирам в тази лудница, попаднах на един "официален" дедо, дето две думи на кръст не можеше да върже. После попаднах на друг официален дедо, който говореше пълни глупости. После попаднах на някакъв кинезитарапевт, който пък изобщо не можеше да ми даде смислен отговор. Попаднах и на някакъв руснак, който пък беше пълна смешка.
Попаднах и на Мартина Иванова и свойизбор - И там всъщност най сетне намерих смислена и адекватна информация. Има доста богат форум и хората пишат, питат, разказват. Харесаха ми отговорите. По телефона пък получих най-адекватната информация точно от тях. И съм супер доволен, защото от там си взимам сириуса на 32 лв., а понеже сме постоянни клиенти и се интересуваме за отстъпки допълнителни - и такива ни правят. И подаръци сме получавали, включително направиха на жената диета някаква - бонус. И тя е много доволна. Знам, че си говорят и на други теми за здравето безплатно. Абе мога да кажа със сигурност, че сме супер доволни от хората там и от екстрите които получихме. Та това го пиша специално заради първата жена дето беше казала - сакън не купувайте от там, щото еди какво си Simple Smile))))))))))))))))) Значи - като си купувал нещо на една цена, и после го видиш другаде на друга цена - сигурно се чувстваш прецакан. Ама това не значи нищо друго освен че си избрал един дистрибутор. Аз лично намирам хората за супер свестни - видяли сме само добро от тях. А ментета верно има. Самия Димитров ми каза.
Така че всеки си прави сметката какво да избере. Иначе сириуса си е добро нещо. И жената, и аз пиехме за разни неща, сега на баща ми го давам, че е закъсал човека. Работи си. Само не се вкарвайте във филми Simple Smile)))))))))))) Хайде, със здраве.

И мен нещо ме засърбяха пръстите, явно трябва да е някакъв заразен вирус това.

Във въпросния сайт на Мартина Иванова мненията са селектирани, тези които пречат на бизнеса и са изтривани, аз лично имам непубликувани мнения. Други хора също срещнах да споделят същото. Който иска обективна и безпристрастна информация за отзиви за Сириус да не взима на предвид отзивите в сайта свойизбор, а да търси други независими отзиви като примерно тези тук. Там неудобните мнения не се допускат!

Още когато Мартина продаваше Сириус на 60 лева за една бройка и 45 лева за четири бройки, беше написала нещо от сорта как се интересувала от душа и сърце да помогне на хората и продавала на минимална надценка.  Joy           голям смях нали......
А по същото време гореспоменатия кинезитерапевт продаваше  на 33 лева една бройка и на 30 лева 10 бройки.
Бях питала нещо Мартина на имейл веднъж и имейла ми явно е регистрирам там при нея по някакъв начин.
Тя явно разпраща на всички имейли промоционални съобщения и бях получила нещо от сорта "че информира че имало промоция и ако се интересуваме да побързаме защото отпуснатите промоционални бройки от професора щели да свършат"  Joy   Тук още по голям смях ме налегна. Имаше хора които продават от години дори на по ниски от нейните промоционални цени и не им свършват бройките, нейните щели да свършат.......... Ама хората не напразно са измислили някои поговорки като че на лъжата краката са къси. Това става 2012.
Разбира се с днешна дата и тя вече продава около 30 лева.
 newsm78, хм дали пък не и е фалшив сириуса, защото едно време набеждаваше хората продаващи евтино че стоката им е фалшива.

А кинезитерапевта който се споменава по горе не с добро, е в пъти по компетентен от Мартина, аз съм получила най смислени и обективни отговори именно от него. Честен и откровен човек който никога не е спекулирал с цената, който ще ви информира реално какво може да очаквате от Сириус, а не да се превъзнася като Мартина и да обещава невъзможни чудеса само и само да си продаде стоката. Сириус не е панацея!!!

Последна редакция: вт, 20 май 2014, 20:40 от broadminded

# 48
  • Мнения: 507
И нещо много важно.

Сириус е регенериращ продукт, но не е противопаразитен и противовъзпалителен продукт.
При остри и хронични възпаления няма как да помогне при самостоятелно използване!

# 49
  • Мнения: 3 021
Кинезитерапевта за който става въпрос със сигурност е д-р Георгиев , наистина много добър, аз ходя от години . За съжаление застаря милия, има проблем със слуха, и ми се струва и лека склероза напоследък.
Ааа, моят е млад  Simple Smile! Николай Колев - работи в МЦ "Полимед".

Тanya.d,, а доволна ли си от него? Аз разглеждах сайта на Полимед като цяло и видях кинезотерапията им - до сега не ми е трябвало, но вече като че ли ще имам нужда. Той само кинезотерапия ли прави, или ако отида при него с оплакванията си ще ме насочи за рентгенови снимки, ще ги разчете... Или първо трябва да отида при невролог/ортопед и ако ми се предпише кинезотерапия, тогава newsm78

# 50
  • Мнения: 38
Здравейте,


някой може ли да ми каже обективни мнения за Сириус Д?

# 51
  • Мнения: 199
Обективните мнения ще са от принципа на действие.
Другите мнения са субективни. Субектите....  вака и така, знаеш ли ги дали казват истината?!? Има лъжи, има и факти.

Тия тук са ги написали - "Истини и Заблуди"
http://sirius-d.biz/истини-и-заблуди
Харесват ми, защото не извъртат с някакви измислени случаи и не обещават, ако нямат личен поглед.
Ето и случаите им:
http://sirius-d.biz/отзиви-на-наши-клиенти

Има мнения във форумите, които са реални, истински, но има и фантомни, които само правят реклама. Wink
Срещах се с някои дистрибутори - и те пресилват, измислят, лъжат.
А вестниците са пълни с рекламни статии!
Парите, парите....

# 52
  • Мнения: 1
Здравейте на всички,

Изчетох всички коментари и съм честно казано разочарована, че дори при продукт, не толкова лукративен и популярен на пазара, някои хора все пак смятат за обективно да се възползват от сляпото доверие на хора  в нужда по користен начин. В хода на дискусията, преминавам период на използване на сириус Д и съм доволна от ефекта му при възстановяване от скъсване на мускулни влакна в период след операция, спомага за спиране на отток, подобри крвообръщението и спря артритните ми болки, също така прогресивно отслабвам и се чуствам по-енергична. Бих го използвала и при друго заболяване, но се надявам да не идва такъв момент. Сега за най-оспорваното-източника. Не оспорвам и не се стремя да променям мнението на когото и да е било, най-евтино и сигурно за мен е www.siriusd.bg. Там ще намерите телефон не на дистрибутор,а на човекът който отговаря за целия процес-производство, разработка и пласмент. Надявам се да съм била от ползва, все на някой.

# 53
  • Мнения: 3 021
Опитах се да намеря съдържанието в 1 бурканче - колко грама е, за да мога да преценя нужното количество.

Тъй като и аз се оплаквам от мускулна и артритна болка, колко време би трябвало да продължи взимането на препарата, за да има не само моментен ефект, а такъв с по-продължително действие.?

# 54
  • Мнения: 1 732
Защо купувате през Мартина и прочие? Майка ми и сестра ми изядоха много буркани Сириус Д , купуваха ги директно от аптеката на Славеков, на много изгодни цени. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 89
  Здравейте,влизам да споделя ,че sirius-D на мен ми помогна да сваля един диоптър далекогледство Освен това ме болеше и рамото от известно време и вече забравих за него..Първата седмица вземах  ударната доза и после само сутрин.След три месеца прием  преди прегледа усетих подобрението. Не съм правила упражнения за очите .Продължавам да го пия и ще пиша за резултата.Вземам го на цена 36лв

# 56
  • Мнения: 199
Марияна, благодаря за споделеното!
Много съм несериозна в пиенето на Сириуса, ще се поправя. Simple Smile
Аз го вземам с повече от 10 лева по-евтино от теб! И е качествен, със сигурност, вече изпробван и по близки хора. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 732
Здравейте, получих 30 буркана Сириус Д, купени от майка ми.
Каква беше изненадата ми, когато като отворих бурканите, вътре открих бяла суха прах, силно отличаваща се от това, което знам от преди, което беше със светло кафяв цвят,  охра.   Като сравнявам буркан от преди и сегашната пратка, разликата в цвета и консистенцията и теглото, е очевидна.
На етикетите пише едно и също Rolling Eyes
Звънях на телефона от сайта и ми казаха, че бурканите били 2 вида и тези, които били с вкус на ванилия, имали бял цвят?!?!? А защо етикета не е друг? Защо вътрешната защитна лепенка е криво рязана, седи почти като оръфана?
На мен ми изглежда на пълен фалшификат, приличащ на сухо мляко.  Confused
Как е възможна толкова голяма разлика, нали все пак изходното вещество е едно и също!?
Моля, за насоки.
Вече почнах да си мисля, че производителят си прави каквото си иска.......

# 58
  • Мнения: 2 343
 Confused лошо

# 59
  • Мнения: 1 732
От производителя ли е най- гарантирано да се купува?

Майка ми твърди, че този път е купила бурканите лично от 'професора', на много изгодна цена. Тук чета, че ' професора' имал двойници в лицето на няколко 'дедовци', подвизаващи се като ' професора'. Като я питах , сигурна ли си, че е точно той, тя се позачуди що за въпрос....

Много объркана е цялата тази работа. Купува се НЕЩО, което има етикет, който се оказва, че не отговаря на описаното съдържание, целият буркан е посипан с бяла прах (това се отнася за всичките 30 буркана), защитната лепенка на някои от тях е оръфана, дават се стотици левове на ръка в брой!, без да се получи нито касов бон, нито квитанция.........
Що за бизнес е това?? И къде е била  разсипана тази 'храна'изобщо.... Спазени ли са санитарно- хигиенните норми.
На всичкото отгоре, тя като му се обадила да го попита защо съдържанието е бяло, той се бил обидил.
За какво, не ми стана ясно........ Да не би да го пита дали си плаща данъците на тези пари?
Та нали ние сме клиенти, даваме живи пари, доверяваме се, разчитаме на помощ....

Лесно е да се злоупотребява с болката на хората, но това е огромен грях.

Как да разбера дали съдържанието на моите буркани е фалшиво или оригинално?

Общи условия

Активация на акаунт