Търся електронна книга - тема 8

  • 99 608
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
За сега само запис, търся няколко книги ама е още рано да ги търся  Mr. Green, много се надявам издателствата да почнат да пускат едновременно хартиен и електронен вариант, ама за сега си оставам само с надеждите  Rolling Eyes и кореспонденцията с тях  Twisted Evil

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здарвейте, опитвам се да получа няколко книги през MailBookers, обаче неуспешно. Някой може ли да помогне какъв може да е проблема. Или ми дава, server timeout или просто неуспешно сваляне, без да е ясна причината.

# 47
  • Мнения: 134
Здравейте, може ли лилнк към книгата на Елиф Шафак - Любов.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  Hug

# 48
  • Мнения: 793
Здарвейте, опитвам се да получа няколко книги през MailBookers, обаче неуспешно. Някой може ли да помогне какъв може да е проблема. Или ми дава, server timeout или просто неуспешно сваляне, без да е ясна причината.

Ако нета ти е бавен и трудно става връзката със сървъра е възможно да ти дава тези неща...

# 49
  • Мнения: 90
Здравейте, може ли лилнк към книгата на Елиф Шафак - Любов.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  Hug

http://dox.bg/files/dw?a=78e64db5ed
Приятно четене! Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 503
И аз при вас. Мерси на Исабел за темата!   bouquet
Търся "Джинсжифиловата къща".

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 13:45 от Стасита

# 51
  • Мнения: 68
Ysabell, благодаря за новата тема.  bouquet

# 52
  • Мнения: 987
Ysabell , и аз благодаря за темата!    bouquet

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здарвейте, опитвам се да получа няколко книги през MailBookers, обаче неуспешно. Някой може ли да помогне какъв може да е проблема. Или ми дава, server timeout или просто неуспешно сваляне, без да е ясна причината.

Ако нета ти е бавен и трудно става връзката със сървъра е възможно да ти дава тези неща...

Не е от интернета проблема, защото интернета не е бавен със сигурност. Явно има някакъв проблем самата програма.

# 54
  • Мнения: 134
Sheilya

Много благодаря за бързата реакция:)  bouquet

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 988
Търся романа на Енрико Верисимо "Времето и вятъра". Навремето като малка бях гледала сериала сега искам да я прочета, но никъде не я намирам.

# 56
  • Мнения: 134
Здравейте, може ли лилнк към книгата на Елиф Шафак - Любов.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  Hug

http://dox.bg/files/dw?a=78e64db5ed
Приятно четене! Peace

А има ли я в PDF....извинявам се за нахалството, но ми трябва в този формат. Не мога да преобразя и файла на компютъра.   Praynig Praynig Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 6 212
А има ли я в PDF....извинявам се за нахалството, но ми трябва в този формат. Не мога да преобразя и файла на компютъра.   Praynig Praynig Praynig

Читанка    http://chitanka.info/person/elif-safak

Има и достатъчно онлайн конвертори за всякакъв формат

# 58
  • world wide
  • Мнения: 139
Здравейте благодаря за новата тема.Някой срещна ли вече принцеса с часовников механизъм?намирам я само на английски.Също ако сте забелязали в рулит е качена ангел с часовников механизъм но липсват последните глави.Поисках я от мейл буукс и пак така беше.Моля ако някой я има цялата да ми я изпрати или качи в дропбокса.
Скрит текст:
При мен книгата приключва с разходката по моста ето и последните редове :Теса се остави да я издърпа.Ръката на Джембеше топла и силна,учудващо успокоителна.Тя погледна към Института,объркана,и се остави той да я издрърпа през желязната порта към сенките на града.


Скрит текст:
Благодаря предварително на отзовалите се Hug

# 59
  • Мнения: 38
Здравейте, търся "Третият гроб отсреща"-Даринда Джоунс. Случайно да сте я срещали някъде ?

Общи условия

Активация на акаунт