МИС ''БГ МАМА'' - Коментарна тема

  • 103 564
  • 2 022
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 2 674
Добре, ами ако две или повече кандидатки се класират за първото място, какво правим? Laughing

# 931
  • Мнения: 12 993
Акаша е един бонбон. Неоспорима хубост- не я слушай, че не била за всеки вкус.  Naughty
Разкошна дълга коса  - конячено руса, големи гърди, хубави устни и зелени очи - нима това не се се харесва от всеки мъж М? Wink.


Благодаря ти, Шанталче! Hug
Не знам за мъжете, но тук все пак сме жени и сме по-претенциозни. Grinning Едни големи гърди не ни впечатляват, даже предпочитаме малките. Crazy




А аз нищо малко  не предпочитам:)Максималистка съм:)

Лиляна,сега ще ме караш да я купувам тази книга за нюансите,все я срещам,като нарицателно;)
После,ако е някоя глупост,ти ще си ми виновна,чу ли:)
Аз и на Коелю изчетох няколко,ей така да знам за какво иде реч:)Край река Пиетра седнах и заплаках и още една,но ми бяга заглавието.

# 932
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Лиляна,сега ще ме караш да я купувам тази книга за нюансите,все я срещам,като нарицателно;)
После,ако е някоя глупост,ти ще си ми виновна,чу ли:)
....
В никакъв случай. Не си го причинявай.
Подходяща е единствено за отговор на въпрос от такъв характер, т.е. глупав въпрос, следва отговор с глупава книга.

# 933
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Кога е кръга по бански?

# 934
  • Мнения: 2 457
Ох,  другарко Лиляна, кому е нужен някакъв Куельо, ако изглежда като на Жаклин майката  Wink

# 935
  • Мнения: 2 457
Кога е кръга по бански?
Я пък този, ненагледал се  Joy

# 936
  • Мнения: X
Аз не я виждам на Жаклин майка й/му...
Нямам представа кой ник се крие зад участник номер 1.
Просто ми е симпатична на писане и на пръв поглед.

Ако си рибар, не е задължително да убиваш рибките.

# 937
  • Мнения: 200
Аз не я виждам на Жаклин майка й/му...


Тя не участва, обаче е голяма хубавица.

# 938
  • Мнения: 2 457
И аз не съм я виждала. Пиша си така наизуст, по подразбиране, някъде имам спомен, че четох  добри неща за визията и.  Peace

# 939
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ох,  другарко Лиляна, кому е нужен някакъв Куельо, ако изглежда като на Жаклин майката  Wink
Кой тоз'?

# 940
  • Варна
  • Мнения: 6 321

Ако си рибар, не е задължително да убиваш рибките.
В такъв случай моля за превод! Явно аз не разбирам какво е риболова!

# 941
  • Мнения: 12 993
Лиляна,няма да я чета,ама как ще ти хващам закачките,аз харесвам хумора ти.Някой път можеш да ми я резюмираш.Например онази глупост за вампирите в четири тома звучи така:Едно момиче се влюбва във вампир,появява се и върколак,борят се за момата,вампира печели,женят се,тя ражда малко вампирче и също става безсмъртна.Това е.
Шанти,четенето на книги не вреди,даже и на по-хубавките:)
Ще се покажа,ама не е коректно тук да отвличам вниманието от претендентките,това е техния звезден миг:)

# 942
  • Мнения: X

Ако си рибар, не е задължително да убиваш рибките.
В такъв случай моля за превод! Явно аз не разбирам какво е риболова!

Ами ММ например като хване рибка, веднага я пуска на свобода. Не я лови, за да се храним с нея, а просто заради хващането. Познавам и други рибари, които процедират по този начин.

# 943
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
И аз знам, че има такава практика - да се хвърлят обратно във водата рибките.

# 944
  • Мнения: 2 457
Ще ви покажа някой път как  придружавам мъжа ми на риба  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт