Пътуване със самолет

  • 3 958
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Добра авиокомпания! В цената за икономичната класа е включен 1 брой багаж 23 килограма до 158 сантиметра, плюс 1 брой ръчен багаж до 10 килограма със съответните размери на борда.Вежливо отношение, нормално обслужване, за храната -без проблеми. Малки закъснения при излитане от по 15-20 минути , които се наваксват по пътя. Често полетът може да кацне  и по-рано-15-20 минути.  Случи ни се по-голямо закъснение от 1,5 часа при полет от Цюрих за София през това лято.Имаше известно напрежение, там нямат представителство и се информирахме за статуса на полета от информацията на летището.Причината за закъснението се оказа закъснение на самолета Ембреър заради предишен курс.Явно нямат достатъчно машини.Извиниха ни се всички- пилоти, стюардеси.На гишето за бординг  връчиха на всеки пътник обезщетение от 5 швейцарски франка.Никой от пътниците не направи проблем или конфликт, пък и всички изпитваха облекчение , че се прибират.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 800
За точността на полетите им? За отношението на стюардите?...Всичко за което може да се притеснявам...Храната не е преоблем.
Единственият проблем с БГ Еър ми е храната. Няма толкова гаден кетеринг ooooh! Направо е обидно да я раздават.


Да и моите спомени са за гадна храна.
Сега се сетих и за една позната, която ми се оплака от стюардесите.
Накратко момичето се прибирало от другия край на планетата, с пореден трансфер и поискала вино(между другото е страшно младолика) и й отказали. Изнервила се и им показала паспорт и накрая й дали. Много е несъобразително от тяхна страна като могат само да помолят за документ.
Е, това къде обидно,  къде комплимент. Твоята приятелка ти се е похвалила, мисля Laughing

# 17
  • Мнения: 27
Дали някой е пътувал с бебе /та ? Налага се да вземем столчетата за кола ,но мога ли да ги взема в салона?  newsm78

# 18
  • Мнения: 559
Дали някой е пътувал с бебе /та ? Налага се да вземем столчетата за кола ,но мога ли да ги взема в салона?  newsm78

Сестра на моя позната преди няколко месеца пътува,обаче не съм се интересувала по въпроса ти,предполагам няма да има проблем!Знам ,че бебешката количка се превозва безплатно,отделно бебето си има до 10кг безплатен багаж.Simple Smile За останалото,не се притеснявай,Бг Ер няма нищо общо с мизерията от преди години и храната им е по-добра и разнообразна. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 964
Да попитам,ако се чекираш на летището,а не онлайн плаща ли се някаква такса? Става въпрос за полет с България еър

# 20
  • Мнения: 4 353
С България Еър не. Само с нискотарифните

Общи условия

Активация на акаунт