Прекратяване на договор - Мтел

  • 1 291
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 690
Предполагам има много такива теми, които прегледах, но не откривам отговор на въпроса си.
Договорът ми (за 1 година) изтече на 08.12, ако искам да го прекратя, т.е. да го сменя с друг мобилен оператор, трябва ли да плащам неустойки?
Ясно, че утре ще отида до офис на Мтел, но искам да знам какво ме очаква.
Поствам какво пише в договора ми, как точно тълкувате точка 4.9?
http://oi40.tinypic.com/18f7nr.jpg

# 1
  • Мнения: 690
И друг въпрос - ако договорът не се води на име и искам да го прехвърля на мен, колко се плаща?

# 2
  • Мнения: 4 569
Ще побутна темата ти. Дано някой ти отговори!

# 3
  • Мнения: 13 275
И друг въпрос - ако договорът не се води на име и искам да го прехвърля на мен, колко се плаща?

Звънни на звезда 88, задай си въпросите и сигурно ще получиш отговор каква е процедурата и какво във финансово изражение.

# 4
  • Мнения: 28
Ако договора е изтекъл не плащаш нищо.. За пренос на номер пак не плащаш нищо. Но си длъжна да отидеш в М-тел да подадеш молба за прекратяване. А ако искаш да си запазиш номера, но да се преместиш на друг оператор, направо отиваш при Оператора на който искаш да си и те ще се погрижат. Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 187
След изтичане на първоначалният договор той става безсрочен. При заявяване за прекратяване, номера е активен още един месец. Ако фактурата Ви излиза на 1-во число, а Вие подадете заявлението си на 15-ти ще заплатите на следващият 1-ви една цяла такса и на 15-ти ще Ви бъде издадено кредитно известие за тези 15 дни за които не сте ползвали услугата. Начислените разговори естествено се плащат след като е изминал месеца.
Няма такси за прехвърляне от едно на друго лице, нито от един на друг оператор. както са писали преди мен, ако желаете да си запазите номера отивате в новият оператор. Номерът Ви не се дава на друг клиент следващите 6 месеца и ако желаете в даден момент можете да си го възстановите.

Общи условия

Активация на акаунт