Най-хубавото през моята бременост?!

  • 2 612
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 929
Освен самата различност на бременността от обичайното физиологично състояние на жената, най-хубавото беше сватбата ни /бебчо беше на 6 месеца в корема ми/, това, че се чувствах по-хубава и уверена, привилегиите, които дава бременността във всяко едно отношение. Наистина всичко беше прекрасно - толкова много не са се грижили за мен никога, така както през бременността. А и понеже съм си чревоугодник, беше прекрасно всички да извиняват апетита ми с беменността. Понякога даже ми се иска да върна времето няколко месеца назад.

# 46
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Най-хубавото беше че спрях всички диети, дадоха ми болнични още от началото и ми казаха да почивам и да се разхождам. И разбира се 9 месеца гледах сериали, с хапване и пииване в ръка, или скитах по магазините а вечер двамата мъже в къщи ми носеха каквото поискам и вършеха вместо мен домакинската работа. А бебочето си растеше и риташе на спокойствие.

# 47
  • Мнения: 3 760
Може да звучи тривиално, но най-хубавите неща бяха:
първият ехограф-сърчицето му биеше /8 г.с./; вторият ехограф-на снимката беба беше в идеален профил-напълно оформена /12 г.с./ и първото ритане /6 м./.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 079
Ами, тя още не е свършила, но досега най - много ми харесват ритничетата на бебчо, пазаруването, вниманието на околните, любовта на половинката!  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 1 446
Изкарах лека и безпроблемна бременност. Най - хубавото беше , след като родих. Цлото щастие на света , което съм очаквала го получих. Иначе до послединя ден бях на работното място(петък) и в неделя родих. Постоянно бях в движение , защото до раждането на бебо трябваше да постигна някои от целите в живота си.

# 50
  • Мнения: 1 489
Аз също изкарах лека бременност,като изключим сутрешните повръщания.Най-хубавото беше,когато ми казаха,че ще е момиче.Винаги съм си мечтала за това,колкото и изтъркано да звучи.Липсват ми и ритничетата,с които ми удряше.

# 51
  • Мнения: 134
Всичко. Heart Eyes Бременноста ми беше много лека и безпроблемна, през всичките 9месеца бях много щастлива Grinning.Понякога ми липсва...

# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Раждането на прекрасната ми дъщеря.
Въпреки че имах супер безпроблемна бременност, най- много ме зарадва нейният край!!!
Еми не се чувствах секси, нито пък ми беше добре с големия като глътнитопковец корем, с изфръкналия като на коледна пуйка пъп...
Зарадва ме финала!!!

# 53
  • Мнения: 1 370
Това, че бременността ми беше много лека.
Първият видеозон, когато разбрахме, че ще си имаме момченце.
Моментите, когато бебо си показваше крачетата през корема ми Wink
Когато мъжът ми говореше на малкото съкровище. Беше много мило Heart Eyes
Можех да ям, каквото си пожелая, без да се притеснявам, колко кила ще съм на другия ден Wink

# 54
  • Мнения: 2 952
Най-хубавото беше, когато усетих бебчо за първи път да мърда в корема ми, а после и да се движи, а заедно с него и коремът ми. Любовта, която ми даваше съпругът ми.

Същото  txtloves newsm76 Two Hearts  loveuuu  Kissing Heart Two Hearts

# 55
  • Мнения: 967
Винаги с носталгия си спомням за последния месец преди раждането, когато вече бях вкъщи по майчинство и се излежавах до късно, а после се разполагах в едно кресло на терасата (лятно слънце и птички) с купа плодове и записки от лекции и цели тухли от учебнци .... Наслаждавах се на зелените дървета пред терасата, на слънцето и птичките, похапвах си сладко и четях по финанси, че да мога да се дипломирам преди бебо да се появи, че после.... голям зор (Само за протокола - взех успешно и последния изпит 3 дни преди раждането Laughing)
Та седя си аз на лятното слънце, чета си, примлясквам сладко и от време на време едно краче, главичка или дупе се изнася встрани и създава мнооооого причудлива форма на ооооооогромния ми гол корем  Mr. Green Аз погалвам сладката издутинка, тя се ентусиазира от ласката и започва все по-усърдно да потропва по търбуха Mr. Green НАЙ-СЛАДКИЯ СПОМЕН ! А една приятелка все ми пращаше смс адресирани до "Нели и Коремче" - много сладко Laughing

# 56
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Моята бременност също беше много лека и за мен най-хубавото беше, че мога да си хапвам без задръжки Mr. Green....е, сега си плащам все още за това Embarassed. А и таткото ме носеше на ръце и изпълняваше всяко мое желание Wink, но аз не злоупотребявах....

# 57
  • Мнения: 1 393
Понеже и двете ми бременостти са планирани,най-хубавото беше че забременях веднага и двата пъти.Майка преди да почине видя сладката си внучка,а вторият положителен тест го подорих на съпругът ми но рождения му ден  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами най-хубавото...
- двете чертички, които видях на морето
- когато казаха "живо е" след един голям кръвоизлив и отлепване на сакчето
- първите ритничета
- липсата на проблеми като повръщане, гадене, киселини, запек и др.
С колко хубави неща е свързана бременността....и наистина е едно от най-прекрасните неща, които се преживяват

# 59
  • Мнения: 1 711
   Аз също карах изключително лека бременност. И всичко в нея беше хубаво. Всеки един момент ми е мил на сърцето. А особенно мили ми останаха консултациите с ехограф и пазаруването за Нероден Петко (Явор)

Общи условия

Активация на акаунт