С какви пюрета започва захранването?

  • 15 001
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Задала си въпрос,който,като се прочете постинга ти,се оказва,че не е верен - вече си захранила с няколко зеленчука,какво да добавим още  newsm78 Започни с плодовите  Blush

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Момичето вече е захранило, и не пита кои марки да дава, а какви зеленчуци може да включи освен изброените в първия си постинг, ЧЕТЕТЕ !

# 17
  • Мнения: 402
Захраних първо с плодови, а след това включих зеленчуковите.

# 18
  • Мнения: 377
Захраних го с морков на 6 месеца. После дадох картоф, тиква, пащарнак, брокури, карфиол, тиквичка,спанак, грах, домат и т.н. Вече яде всички зеленчуци в различни комбинации.
Мисля, че е важно да се предлага на детето само по една нова храна. Аз я добавях ппрез около 15 дни.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Можеш да продължиш с авокадо,тиквичка,оризова каша,елда и след това с плодовете или плодовите пюрета.А всъщност плодовите може и по-скоро но следобед/не съм стигнала до там,но така предполагам/.

# 20
  • Мнения: 680
Можеш да даваш спанак,тиквичка,карфиол(аз взимал замразени зеленчуци).Момичета някъде бях чела че било хубаво във всяко зеленчуково пюренце приготвено вкъщи да се слага малко лук и ориз.Вярно ли е? newsm78Извинявам се че пиша тук,но нали става дума за зеленчукови пюренца.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 446
Захраних го с морков на 6 месеца. После дадох картоф, тиква, пащарнак, брокури, карфиол, тиквичка,спанак, грах, домат и т.н. Вече яде всички зеленчуци в различни комбинации.
Мисля, че е важно да се предлага на детето само по една нова храна. Аз я добавях през около 15 дни.
Като не се забравя и ориза.

# 22
  • Мнения: 27 524
Можеш да даваш спанак,тиквичка,карфиол(аз взимал замразени зеленчуци).Момичета някъде бях чела че било хубаво във всяко зеленчуково пюренце приготвено вкъщи да се слага малко лук и ориз.Вярно ли е? newsm78Извинявам се че пиша тук,но нали става дума за зеленчукови пюренца.  bouquet

За спанак е рано  Stop

# 23
Момичета,много ви благодаря за отговорите,но темата ми беше пусната на 12.02........мина доста време от тогава,сега вече сме на местни пюрета.

# 24
  • Мнения: 27 524
Вярно,бе,един нова е о...л работата  Twisted Evil
Какви са тези местни пюрета?

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Първо се почва със зеленчукови и после с плодови -това е късното захранване.
А 3 месеца плодови на 4 зеленчукови ранното захранване и не е вчрно че после не искат зеленчуковите като свикнат със сладките.

# 26
  • Мнения: 959
Първо се почва със зеленчукови и после с плодови -това е късното захранване.
А 3 месеца плодови на 4 зеленчукови ранното захранване и не е вчрно че после не искат зеленчуковите като свикнат със сладките.

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Вярно,бе,един нова е о...л работата  Twisted Evil
Какви са тези местни пюрета?



Нищо де, за някой, който сега захранва инфото може да е полезно  Grinning
Месните пюрета са пюрета с месо  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 15 219
Под "месТни" пюрета също разбирай пюрета с месо.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт